Kursas mitų ir realybės asmeninį medicinoje: genetinė revoliucija

FutureLearn

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas mitų ir realybės asmeninį medicinoje: genetinė revoliucija

FutureLearn

Asmeninės vaistas. Tikslios vaistas. Individualizuota medicina. Individualus vaistas. Tikslinės vaistas. Visi pastaraisiais metais žyminčius žodžius, kad sužadinti, painioja ir įsiutinti visuomenei, mokslininkams ir sveikatos priežiūros specialistus. Apskritai, šie terminai visi susiję su siuvimo režimą atskiriems pacientams, remiantis jų genetinio kodo idėją.

Ką visa tai reiškia, ir kodėl jums turėtų rūpėti?

Šis internetinis kursas bus aptarti tiek hype ir viltį aplink genetinę revoliuciją ir asmeninį vaistą. Iš asmeninį medicinoje poveikis klinikinėje praktikoje greičiausiai duos didelę naudą pacientams, tačiau ji kelia rimtų etinių ir teisinių problemų dėl sveikatos priežiūros specialistų, pacientų ir bendruomenės skaičių.

Naršyti genetikos galią visoje ligų prevencijos ir diagnostikos

Į šį unikalų Žinoma, jūs išmoksite iš pirmaujančių mokslininkų ir sveikatos priežiūros specialistams, kaip genetiniai tyrimai šiuo metu naudojamas vadovauti gydymo visoje ligų, įskaitant vėžį, neurodegeneracinių ligų ir psichikos sveikatos, ir infekcinės ligos. Jūs taip pat ištirti genetikos galią paveikti ligų prevenciją ir diagnozę, ir socialinius, teisinius, politinius ir etinius padarinius šios naujos žinios.

Išnagrinėti svarbų asmeninį medicina temas savaitė po savaitės

Savaitė Vienas: Mes pradėsime aptardami, kas sukelia ligą ir plėtrą asmeninių savybių - mūsų genuose ar mūsų aplinkoje? Mes taip pat ištirti, kaip genai yra perduodami iš vienos kartos į kitą, pagrindinių medicinos genetikos, ir kaip naujausių technologijų ir mokslo pažanga pranašauja genetinės revoliucijos atėjimu, ir visuotinį požiūrį ir poveikį šios pažangos.

Dvi savaitės: Ieškosime rizikos ir daugiaveiksnio ligos koncepciją. Mes bus aprašyti pavyzdžiai genų, kurie iš anksto disponuoti pacientams specifinių ligų, ir aptarti genetiniai tyrimai ir genetinis konsultavimas.

Trys savaitę: Mes tirs asmeninį medicinoje naudoti šiandien ir erzinti realybę nuo hype. Mes taip pat ištirti tariamą uždelsimą tarp mokslinių tyrimų išvadas ir vertimą į kliniką - nuo suoliuko lovos.

Keturi savaitę: Mes aprašyti medicinos patentų, klinikinių tyrimų, narkotikų patvirtinimo ir reguliavimo pagrindą, ir kaip jie skiriasi įvairiose pasaulio dalyse.

Penki savaitę: Ieškosime ir aptarti teisinius ir etinius klausimus, susijusius su genetiniai tyrimai ir asmeninį vaistą.

Formuoti savo nuomonę apie genetinės revoliucijos

Šis kursas bus distiliuoti hype apie asmeninį medicinoje, ir leidžia formuoti savo nuomonę apie privalumus ir trūkumus genetinės revoliucijos. Mokymasis iš įvairių ekspertų gydytojams ir mokslininkams šiuo metu dirba šioje srityje, jums bus įrengta kalbos ir įgūdžių diskutuos apie asmeninį medicinoje poveikį savo situaciją.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
FutureLearn
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
5 savaites
Ištęstinės
Price
Kaina
Nemokamai
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla