Kursas Medicinos Neurologijos Srityje

Coursera

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas Medicinos Neurologijos Srityje

Coursera

Medicinos neurologija tiria žmogaus centrinės nervų sistemos funkcinę organizaciją ir neurofiziologiją, tuo pačiu užtikrinant neurobiologinį pagrindą suprasti žmogaus elgesį. Šiame kurse jūs atrasite nervų sistemas smegenyse ir nugaros smegenyse, organizuojančią pojūčius, motyvuoja kūno veiksmus ir integruojančius jutiklinio impulso signalus su atmintimi, emocijomis ir su jais susijusiomis pažinimo funkcijomis. Bendras šio kurso tikslas yra sukurti pagrindą suprasti jutimo, veikimo ir pažinimo sutrikimus, susijusius su traumos, ligos ar disfunkcijos centrinėje nervų sistemoje. Kursas bus grindžiamas žiniomis, įgytais atlikus išankstinius ląstelių ir molekulinės biologijos, bendrosios fiziologijos ir žmogaus anatomijos tyrimus, daugiausia dėmesio skiriant centrinei nervų sistemai.

Šis internetinis kursas suprojektuotas taip, kad apimtų visas pagrindines neurofiziologijos ir klinikinės neuroanatomijos koncepcijas, kurios būtų pateiktos daugumoje pirmosios metų neurologijos kursų medicinos mokyklose. Tačiau yra keletas temų (pvz., Biologinės psichiatrijos) ir kelios mokymosi patirties (pvz., Praktinės smegenų išsiuvinėjimo), kurias mes teikiame atitinkamame kursuose, kuriuos siūlo Duke universiteto medicinos mokykloje universiteto mieste, kurių mes neketiname dauginti Medicinos neurologija internete. Nepaisant to, mūsų tikslas yra ištikimai pristatyti apimtis ir griežtai medicinos mokyklos kalibro kursų patirtį.

Šis kursas susideda iš šešių turinio vienetų, surengtų dvylika savaičių, o papildoma savaitė - išsamų galutinį egzaminą: - 1-ojo bloko neuroanatomija (1-2 savaitės). Šis skyrius apima žmogaus smegenų paviršiaus anatomiją, jo vidinę struktūrą ir bendrą jutimo ir motorinių sistemų organizavimą smegenų ir nugaros smegenyse.

  • 2 skyrius. Neuroninė signalizacija (3-4 savaites). Šis įrenginys skirtas esminiams neuronų sužadinimo mechanizmams, signalų generavimui ir dauginimui, sinaptikos perdavimui, signalų integravimo post sinaptikams ir nervų plastiškumui.
  • 3 skyrius Sensorinės sistemos (5-7 savaitės). Čia sužinosite bendrą jutimo sistemų, kurios prisideda prie savęs jausmo santykio su pasauliu aplink mus, bendrą organizavimą ir funkciją: somatines sensorines sistemas, propriocepciją, viziją, klausymą ir pusiausvyros jausmus.
  • 4-ojo bloko variklių sistemos (8-9 savaitės). Šiame skyriuje mes išnagrinėsime smegenų ir stuburo mechanizmų, reglamentuojančių kūno judėjimą, organizavimą ir funkciją.
  • 5-ojo bloko "Smegenų vystymas" (10 savaitė). Toliau mes atkreipiame dėmesį į nervų sistemos sukūrimo neurobiologinius mechanizmus embrionų vystyme ir ankstyvame postnataliniame gyvenime; Mes taip pat apsvarstysime, kaip smegenys kinta visą gyvenimą.
  • 6 skyrius "Pažinimas" (11-12 savaitės). Kursas baigiamas apklausa apie smegenų pusrutulių asociacijos sistemas, akcentuojant kortinius tinklus, kurie integruotų suvokimą, atmintį ir emocijas organizuojant elgesį ir planuojant ateitį; Mes taip pat apsvarstysime smegenų sistemas, skirtas homeostazei palaikyti ir smegenų būklę reguliuoti.

Šis kursas skirtas pirmosios pakopos studijų studentų sveikatos profesijų programoms. Jūs galite pasitikrinti šį kursą, jei šiuo metu esate įtrauktas į sveikatos profesijų mokymo programą arba pasiruojate tai įvykdyti patenkindami įprastas prielaidas. Šis kursas suteiks jums pagrindines žinias, kurių jums reikės pagrindinėse neurologijos ir klinikinės neuroanatomijos srityse. Jei vykdysite pažangias studijas smegenų moksluose ar susijusioje biomedicinos ar bioinžinerijos srityje, tuomet atmesite supratimą apie žmogaus smegenų anatomiją ir suprasite, kaip nuolatinis neurologijos atradimas formuoja klinikinę praktiką. Jei esate sveikatos priežiūros specialistas, šis kursas bus veiksmingas būdas peržiūrėti ir atnaujinti savo žinias ar pamatinę neurologiją. Galiausiai, jei jūs tiesiog norėtumėte sužinoti apie žmogaus smegenų struktūrą ir funkciją, tačiau neturite norų pritaikyti šias žinias sveikatos ar mokslinių tyrimų profesijose, jūs taip pat galite turėti įdomų ir patrauklią patirtį, jei esate pasiruošęs įsipareigoti Visi priskirti skaitymai, paskaitos ir vertinimai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta August 5, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
13 savaites
Ištęstinės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - JAV Prisijungę
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - JAV Prisijungę
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla