Kursas: Anatomija ir fiziologija (Online)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Anatomijos ir fiziologijos supratimas reikalingas kaip visų praktinių praktinių mokymo kursų, susijusių su grožiu ir holistine terapija, pagrindas.

Kursas apima visus anatomijos ir fiziologijos, reikalingos 2 lygio ir 3 lygio nacionaliniams profesijos standartams (NOS) grožiui, nagams ir holistinei terapijai.

Visi moduliai ir egzaminai yra baigti internete.

Kaip ir visi kursai, siūlomi " Gateway International College , visą mokymosi patirtį galite gauti visoje mokymo programoje, taip pat pateikiamos kurso medžiagos, įskaitant aiškius ir lengvai suprantamus mokymo dokumentus bei garso / vaizdo medžiagą. Studentai taip pat gauna 480 puslapių gildijos "Anatomijos ir fiziologijos" vadovo kopijas - normali kaina £ 19,95.

Šis kursas yra akredituotas Didžiosios Britanijos grožio terapų gildijos profesionalios profesionaliosios grožio prekybos organizacijos narystės ir draudimo tikslais, o baigus kursą studentai gaus GTi sertifikatą anatomijoje ir fiziologijoje.

** Atkreipkite dėmesį, kad nurodyta dalis teorinių valandų, reikalingų šiam kursui užbaigti, pateikiama tik kaip gairės. Reikalingas teorinių valandų skaičius priklausys nuo to, kiek jūs mokysitės.

Kvalifikacija: GTi sertifikatas anatomijoje

Kursų akreditacija: Grožio terapijos gildija

Terapeutai Reikalavimai: Nėra. Šis kursas tinka tiems, kurie neturi išankstinių žinių apie anatomiją ir fiziologiją.

Kursų tipas: Online

Teorijos valandos: 30 valandų

Egzaminas: GTi internetiniai egzaminai

CPD taškai: 30 taškų

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Established in 2014 Gateway International is a vocational college, providing a range of beauty and holistic courses in the UK.

Established in 2014 Gateway International is a vocational college, providing a range of beauty and holistic courses in the UK. Skaityti mažiau