Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 3 medicinos studijos - Sveikatos administravimo studijos 2019/2020

Kursas yra lankstus švietimo vienetas, kuris paprastai yra skirtas studentams, kurie skiriasi nuo vidurinės mokyklos iki koledžo. Per savo darbą vienoje temoje jums bus pristatyta temos pagrindai, o paskui panardinama. Kursas yra puikus pasirinkimas, jei jus domina tam tikras dalykas.

Kas yra sveikatos administravimo kursas? Kursai sveikatos administravimo paprastai apima plačią meno ir mokslo sveikatos priežiūros, sveikatos sistemos, sveikatos paskirstymo ir technologijos, ir šių aspektų medicinos sistemos administravimas. Savo studijoje sveikatos administravimo tema jūs susisieksite su visais praktiniais sveikatos priežiūros aspektais.

Tie, kurie yra tokie kursai kaip sveikatos administracija, dažniausiai mano, kad kritiškojo mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžiai tampa akivaizdūs. Ne tik jų pagrindinės žinios šioje temoje bus labai padidintos, bet jų pasitikėjimas savimi, besikeičiančių interesų ir akademinis potencialas taip pat gali pagerėti.

Dėl universalios temos apraiškos, sveikatos administravimo kursai yra prieinami visame pasaulyje. Priklausomai nuo to, kur esate, kokia yra jūsų finansinė būklė, ir kur nuspręsite užsiregistruoti, jūsų kursų išlaidos skirsis.

Savo darbą sveikatos administravimo tema galite rasti karjeros sveikatos srityje srityje. Nesvarbu, ar ieškote darbo medicinos biuro administraciniame padalinyje, atsiskaitymo pozicijoje ar darbo vietoje vaistinėje ar ligoninėje, turėsite daugybę galimybių. Taip pat galite pasirinkti tęsti studijas, užsiregistruoti daugiau kursų arba išplėsti sveikatos administravimą.

Naujų technologijų dėka šiuo metu yra daugiau būdų, kaip bet kada įsitraukti į kursą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Sveikatos administravimo studijos

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Tapkite sertifikuotu specialistu, praktikuokite geriausiose įmonėse ir dirbkite su tuo, kas jums patinka ... [+]

Sveikatos priežiūros institucijų globėjas

Sveikatos priežiūros institucijos lyderio „Madrido“ kursas su IEEF. Su stažuotėmis ligoninėse ir sveikatos centruose bei realiomis galimybėmis gauti darbą po stažuotės.

Jei norite, šis kursas taip pat mokomas internete.

funkcijosJie nedelsdami tvarkys arba vadovaus žodinius pranešimus, dokumentus ar daiktus, kuriuos jiems patikėjo viršininkai.Jie iš vienos paslaugos į kitą perduos jiems nurodytą įrangą ar baldus.Jie atliks atitinkamas apsaugos paslaugas per nustatytus pokyčius.Jie atliks išskirtinai tuos valymo darbus, kurie jiems patikėti, kai jų darbas moterims nėra tinkamas ar puošnus, kad būtų galima susidoroti su situacija, vieta, sunku tvarkyti, valyti daiktus ar patalpas.Jie rūpinsis, kaip ir kiti darbuotojai, kad pacientai nepiktnaudžiautų institucijos daiktais ir drabužiais, vengdami jų pablogėjimo ar nurodydami jiems naudoti ir tvarkyti žaliuzes, užuolaidas ir aptarnavimo priemones apskritai.Jie bus kaip lifto operatoriai, kai jiems bus specialiai paskirta ši užduotis, arba paslaugos poreikiams.Jie stebės institucijos įrašus, neleidžiantys daugiau naudotis savo įrenginiais nei įgalioti asmenys.Jie bus atsakingi už naktinę priežiūrą tiek pastato viduje, tiek už jo ribų, iš kurių bus uždarytos papildomų paslaugų durys.Jie nuolat stebės kuo didesnę tvarką ir tylą visose institucijos priklausomybėse.Jie informuos savo tiesioginius viršininkus apie žalą ar anomalijas, kurias jie rado pastato ar medžiagos valymo ir konservavimo metu.Jie stebės šeimos narių ir lankytojų buvimą ligonių patalpose ir neleidžia jiems atvykti daugiau nei įgalioti asmenys, rūpintis, kad į įstaigas nebūtų įtraukta daugiau nei tie, kuriuos aiškiai patvirtino direktoratas.Jie taip pat stebės pacientų ir lankytojų elgesį, užkertant kelią pastariesiems rūkyti kambariuose, parnešdami maistą ar sėdėdami lovose ir apskritai bet kokiems veiksmams, kurie kenkia pacientui ar institucijos tvarkai. ,Jie bus atsakingi... [-]
Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fleming College

Flemingas kolegija Sveikatos informacijos valdymas (JAM) programa yra viena iš tik trys Kanados sveikatos informacijos vadybos asociacija (Chima) pripažintas kolegijoje p ... [+]

Flemingas kolegija Sveikatos informacijos valdymas (JAM) programa yra viena iš tik trys Kanados sveikatos informacijos vadybos asociacija (Chima) pripažintas kolegijoje programas laisvų Ontarijas.

Programa renginiai

Šioje sudėtingoje dvejų metų diplomo programą, studentai išmoks naudotis kompiuterinėmis technologijomis fiksuoti ir analizuoti duomenis ir kurti informaciją apie sveikatą sveikatos priežiūros paslaugų teikimui naudoti, finansų ir valdymo planavimas. Sveikatos priežiūros duomenys yra pirminis informacijos šaltinis ligoninių ir sveikatos priežiūros įstaigų naudojamas kodą paslaugas kompensavimo tikslams. Ši informacija taip pat reikalinga visuomenės sveikatos pareigūnams nurodyti ligą modelius ir tendencijas, ir medicinos tyrėjų analizės, lyginimo ir sprendimų paramos.... [-]

Kanada Peterborough Lindsay Minden Cobourg  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American College of Acupuncture & Oriental Medicine

Dalyviai sukasi ir stebės akupunktūros procedūras American College of Acupuncture akupunktūros American College of Acupuncture ... [+]

ApieRugpjūčio 2 d. - 2020 m. Rugpjūčio 15 dAmerikos akupunktūros koledžas9100 Park West Drive, Hiustonas Teksasas 77063Gauti klinikines žinias klinikos stebėjimu

Dalyviai sukasi ir stebės akupunktūros procedūras Amerikos akupunktūros koledže

Gauti žinių apie JAV sveikatos priežiūros taisykles ir etinius klausimus

Dalyviai supažindinami su svarbiomis etikos ir reguliavimo temomis, įskaitant HIPAA, OSHA ir „Clean Needle Techniques“. Kursas pristatys svarbius sveikatos priežiūros teisinius ir atsakomybės klausimus, kuriuose dalyvauja visi JAV specialistai.

Praktikuokite savo kalbos įgūdžius

Dalyviai turės galimybę mokytis savo kalbos. Galimybės rinktis iš medicinos kinų arba medicinos anglų kalbos ir išmokti pagrindinių medicinos terminų, būtinų bendraujant su pacientais.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Houston
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
14 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba