Filter
Kursai
Studijų tipas: Nuotolinis mokymas Tempas: Visi

Geriausios Nuotolinis mokymas medicinos studijos - Susijusi sveikatos apsauga - 2019/2020

Kursai - tai trumpos atskirų disciplinų programos, kurias viso pasaulio studentams gali pasiūlyti daugybė aukštojo mokslo įstaigų. Kartais studentai, kurie pasirenka kelis tam tikros studijų srities kursus, tokiu būdu gali įgyti ir akademinį išsilavinimą, kuris prilygtų bakalauro ar magistro studijų laipsniui.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Nuotolinis mokymas kursai - Susijusi sveikatos apsauga

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Susijusi sveikatos apsauga, Nuotolinis mokymas

Formación Alcalá

Darbo valandų skaičius ir kreditai: 525 valandų ir 21 ECTS kreditais ... [+]

Geriausios Nuotolinis mokymas medicinos studijos - Susijusi sveikatos apsauga. Darbo valandų skaičius ir kreditų: 525 valandos ir 21 ECTS kreditų. Trukmė: 3 mėnesiai minimalios ir maksimalios 7 mėnesių nuo įregistravimo datos - būdas: Krovimas pateikta knygos formatą + vertinimo ir Pamokos virtualių mokymo platforma Alcalá TIKSLAI Plėtoti ir gilinti žinias apie kunigų į anestezija ir gaivinimas sričių Field chirurgijos, taip pat į skausmo gydymą. Gilinti žinias ir įgūdžius, suteikti išsamią ir kokybiškas paslaugas operuojamiems pacientams, sveikstantiems po anestezijos. - Teikti geresnę priežiūrą į sveikatos priežiūros įvairiose chirurginių specialybių ir įgyti reikalingų žinių apie naujas technologijas šioje srityje. Palengvi... [-]
Ispanija Jaén
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
3 - 7 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba