Filter
Kursai
Sent Kitsas ir Nevis Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi kursai Sent Kitse ir Nevije 2019

Kursai - tai trumpos atskirų disciplinų programos, kurias viso pasaulio studentams gali pasiūlyti daugybė aukštojo mokslo įstaigų. Kartais studentai, kurie pasirenka kelis tam tikros studijų srities kursus, tokiu būdu gali įgyti ir akademinį išsilavinimą, kuris prilygtų bakalauro ar magistro studijų laipsniui.

Sent Kitsas ir Nevis yra namo į aukštąsias mokyklas skaičius. Yra keletas mokyklų medicinos esančio Sent Kitsas ir asmenys gali keliauti iš visame pasaulyje siekiant studijuoti šiose institucijose.

Medicinos studijos Sent Kitse ir Nevije

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

International University Of The Health Sciences

Per ikiklinikinių Medicina programos studentams įsitraukti į IKM kaip jų klinikinio mokslo, kuris naudojamas kaip pasirengimas jų klinikinių apsisukimų pradžioje. ... [+]

Per ikiklinikinių Medicina programos studentams įsitraukti į IKM kaip jų klinikinio mokslo, kuris naudojamas kaip pasirengimas jų klinikinių apsisukimų pradžioje.

Labai svarbu, už medicinos studentų "sėkmės medicininė komisija egzaminų bei veiklos visoje jų klinikinių clerkships, už medicinos studentams mokytis, kaip bendrauti su pacientų ir specialistų, ir palaipsniui išsiaiškinti atitinkamus istorijas, įsipareigoja atitinkamus egzaminus ir atlikti procedūras pagal vadovavimas medicinos personalo.

TCM programos tikslas yra supažindinti studentus su atitinkamų klinikinių žinių ir fizinės ekspertizės įgūdžių, reikalingų veiksmingai pereiti prie klinikinių sėjomainą. Mes taip pat tikimės, studentams įgyti kompetencijų, supratimą ir intuityvusis apie klinikinę procese, todėl jie gali efektyviau įsitraukti į klinikinę praktiką medicinos per savo klinikinių clerkships.... [-]

Sent Kitsas ir Nevis Basseterre
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International University Of The Health Sciences

Ikiklinikinių mokymo programa yra įsteigtas kaip atvejo remiantis organų sistemų požiūris į vaistinį preparatą, nustato tarp žinių ir praktikos iš karto jungtis. ... [+]

Ikiklinikinių mokymo programa yra įsteigtas kaip atvejo remiantis organų sistemų požiūris į vaistinį preparatą, nustato tarp žinių ir praktikos iš karto jungtis. Platus panaudojimas virtualiose pacientų atvejais ir studijų išteklius komplimentas paskaitas sukuria palankią mokymosi aplinką kiekvienam studentui.

Aktyvus mokymasis

Studentų veiklą ikiklinikinėje programoje reglamentuoja "Aktyvus mokymasis", pagal kurį studentas dalyvauja virtualioje klasėje ir stebi studijų grupes, tuo pačiu metu gaunantis pagalbą ir struktūruotą veiklą iš "Academic Enhancement Team", kuri apima tikslinius Q & A seansus.

IUHS pabrėžia kompetencijomis pagrįstas vertinimas mokymosi modelį, kuris užtikrintų studentas ne tik atitinka medicinos mokykloje lūkesčius, bet mokosi žinių įgijimą ir savęs vertinimo įgūdžius kritiškai funkcionuoti kol magistrantų ir profesinės aplinkos.... [-]

Sent Kitsas ir Nevis Basseterre
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba