Geriausios medicinos studijos - Psichoterapijos studijos 2020

Kursas paprastai daugiausia dėmesio skiriama individualiam tema. Jis gali tęstis nuo kelių dienų iki poros metų, priklausomai nuo tyrimo srityje. Kas yra psichoterapijos kursas? Ši studijų kursas moko studentus, psichologinius metodus padėti žmonėms pakeisti ir įveikti asmenines problemas siekiant pagerinti paciento savijautą ir psichinę sveikatą. Tipinės klasės pasiūla apima ps… Skaityti daugiau

Kursas paprastai daugiausia dėmesio skiriama individualiam tema. Jis gali tęstis nuo kelių dienų iki poros metų, priklausomai nuo tyrimo srityje.

Kas yra psichoterapijos kursas? Ši studijų kursas moko studentus, psichologinius metodus padėti žmonėms pakeisti ir įveikti asmenines problemas siekiant pagerinti paciento savijautą ir psichinę sveikatą. Tipinės klasės pasiūla apima psichologiją, statistikos, mokslinių tyrimų metodus, pažintinius procesus ir psichologinius įvertinimus. Kai jūs turite bendrą supratimą apie šioje srityje, galite įvesti į daugiau specializuotų psichoterapijos sričių, pavyzdžiui, humanistinė, įžvalga orientuotos, kognityvinė-elgesio, sisteminga, išraiškingas ir postmodernistinės.

Kvalifikacijos studentai mokosi didinti visose gyvenimo srityse ir apima klausymo, kritinio mąstymo, bendravimo, krašto nustatymą, verslo valdymo ir empatiją.Jie mokosi, kaip mokytis pažinimo, emocinę ir socialinę aspektą žmogaus elgesio per stebėjimo, interpretavimo ir dokumentacijos procesą.

Kiekviena mokykla ir šalis yra skirtinga, todėl už kursą sąnaudos gali labai skirtis. Tai geriausia kreiptis į pasirinktą instituciją ir paklausti apie mokesčius už registraciją ir registraciją.

Asmenys apmokyti psichoterapijos darbo srityje privačiame ir viešajame sektoriuje. Dauguma darbo vietų randama psichiatrijos vienetų ligoninėse, gydant pacientus su įvairių psichikos sutrikimų. Absolventai taip pat gali rasti darbą vietose, pavyzdžiui, medicinos klinikos, kolegijų sveikatos centrai, bendruomenės centrai, vyriausybinių agentūrų ir privačių klinikų. Jei nenorite dirbti su pacientais, jūs galite išmokyti psichologas, sveikatos priežiūros specialistams ir socialiniams darbuotojams. Darbo privačią terapijos praktika yra galimybė daugelis studentų imtis baigusi kurso programą.

Akademinės institucijos siūlome kelis pasirinkimus studentams, kad padaryti tolimesnio jų ugdymo lengviau ir lanksčiau. Su internetu klasių ar nuotolinio mokymosi modulius, studentai galėtų patenkinti savo akademinius tikslus iš bet kur visame pasaulyje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
University of Pisa Summer & Winter Schools
Pisa, Italija

Mokykloje nagrinėjama proto ir kūno sąveika sveikatos ir ligų srityse. Visų pirma, šios temos bus: fiziologiniai kūno įvaizdžio, jo konstrukcijos ir keitimo aspektai, ypač ats ... +

Mokykloje nagrinėjama proto ir kūno sąveika sveikatos ir ligų srityse. Visų pirma, šios temos bus: fiziologiniai kūno įvaizdžio, jo konstrukcijos ir keitimo aspektai, ypač atsižvelgiant į perėmimą ir vaizdinius, normalus ir pakitęs širdies ir kraujagyslių / gastroenterinių funkcijų / trigemininės informacijos santykis su pažinimu ir miegu, individo vaidmuo. kognityviniai ir psichofiziologiniai skausmo bruožai ir jo pažinimo valdymas, atsipalaidavimo būdai. -
Kursai
Dieninės
Anglų
14 Bir. 2020
30 Bal. 2020
Universiteto miestelis
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here