Geriausios medicinos studijos - Psichinės sveikatos studijos 2020

Kursai suteikia išsamią įvairių akademinių dalykų studiją. Studentai gali pasinaudoti šiomis klasėmis remdamiesi savo profesine kvalifikacija arba pasirengti laipsniui. Kas yra psichinės sveikatos kursai? Šie mokymosi moduliai moko studentus apie tai, kaip protas veikia ir koks yra jo poveikis žmogaus elgesiui. Šioje studijų srityje paprastai aptariamos tokios temos kaip depresija,… Skaityti daugiau

Kursai suteikia išsamią įvairių akademinių dalykų studiją. Studentai gali pasinaudoti šiomis klasėmis remdamiesi savo profesine kvalifikacija arba pasirengti laipsniui.

Kas yra psichinės sveikatos kursai? Šie mokymosi moduliai moko studentus apie tai, kaip protas veikia ir koks yra jo poveikis žmogaus elgesiui. Šioje studijų srityje paprastai aptariamos tokios temos kaip depresija, psichinė liga, psichinės sveikatos praktika, žmogaus raida, elgesio sveikata, šeimos konsultavimas, konsultacijos dėl psichozės ir konsultavimo teorijos. Klasės gali būti skirtos konkretiems dalykams, tokiems kaip etika, tyrimai, konsultavimas ir psichinės sveikatos sutrikimai. Kai kuriais atvejais mokiniai dalyvauja stažuotėse, suteikiančiose jiems tiesioginę konsultavimo patirtį ligoninėse, vaikų namuose, universitetuose ar ligoninėse.

Aktyvus klausymasis ir problemų sprendimas yra įgūdžiai, kuriuos gali sukurti psichinės sveikatos studentai, kurie gali padėti jiems veiksmingai spręsti psichinės sveikatos pacientų poreikius. Jie taip pat gali išmokti laiko valdymo strategijas, kurios yra naudingos jų asmeniniame gyvenime.

Yra daugybė veiksnių, lemiančių, kiek studentų moka psichinės sveikatos kursų metu. Reikėtų atsižvelgti į tokius kintamuosius, kaip kurso trukmė ir mokyklos buvimo vieta.

Studentai, norintys dirbti psichinės sveikatos srityje, turi keletą karjeros galimybių. Dažniausiai darbo aplinka yra psichinės sveikatos centrai, bendruomenės centrai, ligoninės, klinikos, grupinės praktikos ir privačios praktikos. Į profesijų įvairovę įeina psichiatrai, psichologai, psichinės sveikatos patarėjai, socialiniai darbuotojai ir psichiatrijos slaugytojai. Priklausomai nuo jų karjeros pasirinkimo, absolventams gali reikėti aukštesnių laipsnių, sertifikavimo ar licencijų išdavimo. Apskritai užimtumo perspektyvos yra palankios. Iš esmės geriausios darbo perspektyvos yra elgsenos sutrikimų ir piktnaudžiavimo narkotikais patarėjai. Taip pat yra poreikis specialistams, kurie gali tarnauti kaimo bendruomenėms ir karo veteranams.

Kompiuteris ir internetas suteikia galimybę studentams visame pasaulyje lengvai susipažinti su psichinės sveikatos kursais. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Thomas University
Thomasville, Jungtinės Amerikos Valstijos

Iš studijų programos klinikinės reabilitacijos ir psichikos sveikatos konsultavimo misija yra sukurti dinamišką mokymosi aplinką, kuri tobulina intelektines ir asmeninio tobul ... +

Iš studijų programos klinikinės reabilitacijos ir psichikos sveikatos konsultavimo misija yra sukurti dinamišką mokymosi aplinką, kuri tobulina intelektines ir asmeninio tobulėjimo tikslus mūsų studentams dirbti specialistų reabilitacijos konsultavimas srityje. Tai apima rengia kiekvienas studentas perduoti nacionalinės sertifikuotas reabilitacijos Patarėjas (VTK) egzaminą, taip pat būti akademiškai pasirengę tapti licencijuota Asocijuoti profesionaliais konsultantais. -
Kursai
Ištęstinės
Anglų
Internetinės
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here