close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios medicinos studijos - Pažinimo sutrikimai 2020/2021

Kalbėdami apie savo švietimo galimybes, būtinai apsvarstykite kursus. Jie gali suteikti jums papildomų žinių ir mokymų, kad pasirengtumėte jūsų karjerai. Jie taip pat gali padėti užpildyti tarpų tarp studijų programų. Paprastai juos galite rasti keliais formatais, įskaitant internetinius ir vasaros mėnesius. Galite stebėtis "Ką reiškia pažinimo sutrikimų kursai?". Šie kurs… Skaityti daugiau

Kalbėdami apie savo švietimo galimybes, būtinai apsvarstykite kursus. Jie gali suteikti jums papildomų žinių ir mokymų, kad pasirengtumėte jūsų karjerai. Jie taip pat gali padėti užpildyti tarpų tarp studijų programų. Paprastai juos galite rasti keliais formatais, įskaitant internetinius ir vasaros mėnesius.

Galite stebėtis "Ką reiškia pažinimo sutrikimų kursai?". Šie kursai gali išmokyti jus apie psichinės sveikatos problemas, turinčias įtakos atminčiai, suvokimui, problemų sprendimui ir mokymuisi. Kai kuriose mokyklose pateikiama pažintinių sutrikimų apžvalga, o kitos gali leisti jums pasirinkti konkrečią diagnozę mokytis. Galite sužinoti apie gydymo metodus, socialinių įgūdžių ugdymą ir veiksmingą bendravimą.

Kognityvinių sutrikimų metu galite išmokti daug naudingų gyvenimo įgūdžių. Pavyzdžiui, jūs galite tapti labiau atsipalaiduojančiu mokytoju, geresniu komunikatoriumi ir veiksmingu tarpininku. Šie įgūdžiai yra naudingi sprendžiant kasdienes problemas.

Kognityvinių sutrikimų kursų kaina mokykloje yra skirtinga, atsižvelgiant į programos trukmę, mokesčius, kuriuos įstaiga moka, ir mokyklos vietą. Gerai suplanuokite kiekvieną programą ir palyginkite išlaidas prieš įrašydami.

Galite dirbti įvairiose karjeros srityse, įgydami žinių apie pažintinius sutrikimus. Galėtumėte tapti mokytojo padėjėju, specialiojo ugdymo mokytoja arba klasių vedliu specialiųjų poreikių vaikams. Jei esate kūrybiškai linkęs, galėtumėte tęsti konsultacijas ir dirbti kaip muzikos ar meno terapeutas. Kitas galimas darbas yra trumpalaikis globėjas šeimoms, kurioms reikia kasdienės pažintinio sutrikusio vaiko priežiūros.

Kalbėdamas apie kognityvinių sutrikimų kursus, įsitikinkite, kad pažvelgėte į vietos ir užsienio institucijas. Taip pat gali būti siūlomos internetinės galimybės. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course
Piza , Italija

5 dienų kursas yra praktinė ir įtraukianti patirtis, apimanti modelius, procedūras ir instrumentus, kurie yra rekomenduojami tarptautiniu mastu planuojant ir vykdant klinikinę ... +

5 dienų kursas yra praktinė ir įtraukianti patirtis, apimanti modelius, procedūras ir instrumentus, kurie yra rekomenduojami tarptautiniu mastu planuojant ir vykdant klinikinę ir tiriamąją veiklą, skirtą ankstyvam vaikų, kuriems gresia cerebrinis paralyžius (AP), aptikimui, stebėjimui ir intervencijai. Tai bus grindžiama tarptautinėmis gairėmis, veiksmingais žinių vertimo modeliais ir vadovaujamasi gerąja klinikine bei žmogaus etikos praktika. -
Kursai
Dieninės
5 dienos
Anglų
Liep. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia