Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 5 medicinos studijos - Odontologija 2019/2020

Akademiniai kursai - tai specifinės universitetų bei kitų aukštųjų mokyklų siūlomos tam tikros sferos pamokų programos. Pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti pačius įvairiausius studijų kursus, vieni jų gali būti trumpi ir apimti itin siaurą tam tikro dalyko pusę, tačiau kartais studentai gali pasirinkti ir palyginti ilgus kursus, kurie apima gana plačias studentus dominančios srities studijas. Tad kai kurie kursai gali prilygti ir, pavyzdžiui, akademinėms bakalauro ar magistro studijų programoms.

Kas yra odontologijos kursai? Odontologija - tai medicinos sritis, kuri apima burnos ertmės sutrikimų diagnozę, gydymą o taip pat ir prevenciją. Odontologijos studentai gilinasi ir aiškinasi kaip nustatyti bei gydyti įvairiausius dantų, dantenų, žandikaulio ir kitų burnos ertmės dalių sveikatos sutrikimus ar traumas. Tam kad odontologijos specialistai sėkmingai galėtų nustatyti diagnozę ir pagydyti pacientą, jie turi turėti itin tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, o taip pat ir būti įgiję tam tikros patirties. Vienos iš dažniausiai pasitaikančių odontologijos procedūrų yra dantų plombavimas, dantų karūnėlių keitimas, dantų protezavimas bei dantų kanalų gydymas. Burnos ertmės sveikata yra ypatingai svarbi bendrosios žmogaus, o taip pat ir gyvūnų sveikatos dalis, tad odontologijos studentai paprastai turi mokytis ne tik su jų pasirinkta specialybe glaudžiai susijusius dalykus, bet ir bendruosius medicinos bei anatomijos kursus, tokios kaip žmogaus fiziologija, biologija, chemija ir t.t.

Gerų odontologijos specialistų paklausa auga visame pasaulyje ir ji nesiruošia kristi. Burnos ertmės technologijos tobulėja gana sparčiai. Būtent tai odontologams leidžia kokybišką pagalbą suteikti vis daugiau žmonių. Be to, kartu su vis senėjančia visuomene, vis kyla ir geriatrijos dantų priežiūros poreikis.

Odontologijos kursų kaina gali labai stipriai skirtis priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje ji yra bei konkrečių odontologijos kursų. Tad dėl konkrečių odontologijos kursų kainų vertėtų tiesiogiai susisiekti su jus dominančiais universitetais ar kitomis aukštosiomis mokyklomis.

Odontologijos srities palyginti iš tiesų yra pelninga. Be to ši specialybė yra ir itin gerbiama. Kai kuriose šalyse estetinės odontologijos procedūros yra itin paklausios, tai, pavyzdžiui, gali būti dantų balinimas. Tad odontologija besidomintys studentai gali rinktis ir šios specializacijos kursus. Kiti odontologai gali rinktis studijuoti burnos ertmės negalavimų diagnozės ar gydymo specializacijas. Kiti specialistai gali rinktis dirbti viešosios medicinos centruose ir siekti gerinti bendrąja visuomenės burnos ertmės sveikatą.

Kadangi vis daugiau universitetų studentams gali pasiūlyti ir internetines odontologijos studijų programas, studentams ne visada reikia mesti darbą ar netgi kraustytis į kitą šalį tam, kad jie galėtų įgyti kokybišką ir juos dominantį odontologijos išsilavinimą. Tai padaryti galite iš savo namų, jums tinkamiausiu metu. Žemiau rasite vienas iš pačių populiariausių odontologijos kursų ir galėsite tiesiogiai susisiekti su jus dominančių universitetų priėmimo skyriais.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Odontologija

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Tai asmuo, kuris padeda odontologui burnos sveikatos prevencijos veikloje pagal odontologijos specialisto nustatytus kompetencijos kriterijus. Jis taip pat yra stomatolog ... [+]

Dantų higienistas dantų klinikose kaip pagalbinis stomatologas

Ar asmuo, padedantis odontologui priešpriešinio gydymo metu, padeda odontologui pagal odontologijos specialisto nustatytus kompetencijos kriterijus. Jis taip pat yra stomatologo padėjėjas geriamojo paciento priežiūros procese, kuris kasdienėje praktikoje taiko biologinės saugos normas ir sprendžia administracinę biuro veiklą.

Pastaraisiais metais dantų higienistas tapo nuolatiniu ir dažnai svarbiu mūsų stomatologijos nariu. Dantų higienistas yra asistentas, padedantis odontologui tam tikrose deleguotose funkcijose, kurios turi minimalų neigiamą poveikį.

Kovo 17 d. Įstatyme Nr. 10/1986 dėl stomatologų ir kitų specialistų, susijusių su dantų sveikata, sukurtas Karališkuoju dekretu Nr. 1594/1994, apibrėžtu dantų higienistais kaip specialistais, turinčiais atitinkamą profesinio mokymo kvalifikaciją Antrasis laipsnis, kurį jie priskyrė sveikatos skatinimo ir burnos sveikatos ugdymo srityje duomenų rinkimo, sveikatos patikrinimų atlikimo ir higienos bei prevencinių priemonių, individualių ar kolektyvinių, funkcijoms. Dantų higienistai taip pat bendradarbiauja atliekant epidemiologinius tyrimus, taip pat gali atlikti tam tikras techninės pagalbos funkcijas kaip gydytojų ir stomatologų padėjėjai ir bendradarbiai.... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Tapkite sertifikuotu specialistu, praktikuokite geriausiose įmonėse ir dirbkite su tuo, kas jums patinka ... [+]

Madrido odontologijos asistento kursų aprašymas

Šis Odontologijos asistento kursas Madride (akis į akį) skirtas mokyti specialistus, kurie remia odontologijos specialistus savo sveikatos darbe. Baigę teorinę dalį, turėsite teisę į 160 valandų stažuočių šiame sektoriuje veikiančiose įmonėse, su realiomis galimybėmis įsidarbinti.

Tai asmuo, kuris padeda odontologui burnos sveikatos prevencijos veikloje pagal odontologijos specialisto nustatytus kompetencijos kriterijus. Jis taip pat yra stomatologo padėjėjas geriamojo paciento priežiūros procese, kuris kasdienėje praktikoje taiko biologinės saugos normas ir sprendžia administracinę biuro veiklą.

Jei norite, šis kursas taip pat mokomas internete.... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Europea

Mokymo kokybė, kurią gausite Europos profesionalų centre, ir mūsų stažuotės sutartys su pirmaujančiomis kompanijomis suteiks jums garantijas. Sektoriuje, kuriame didėja u ... [+]

Mokymo kokybė, kurią gausite Europos profesionalų centre, ir mūsų stažuotės sutartys su pirmaujančiomis kompanijomis suteiks jums garantijas. Sektoriuje, kuriame didėja užimtumo pasiūlymas, mūsų aukščiausio lygio profesinio mokymo ciklo studentai yra labiausiai ieškomi įmonių.

Kadangi "Learning by Doing" metodika yra suskirstyta į keturis etapus: pirmoji iš "Simulatorių", antroji ir trečioji universiteto odontologijos klinikos ir ketvirtoji mokymo centrų darbo vieta.

Visa tai aplinkoje, kurioje galite pasinaudoti universiteto mieste esančios patirties ir išteklių dalijimu.

Be to, jūs turėsite treniruotes su svarbiais verslo namais, tokiais kaip Listerine, Oraldine, Vitis ir OralB, ir galite atlikti operacinę dantų radiologinės diagnostikos įrangą, kuri leis jums naudoti rentgeno prietaisus, skirtus dantų diagnostikai, už ypatingą kainą Garcias susitarimas su mūsų partneriu gerokai mažesnis už rinkos vidurkį.... [-]

Ispanija Valencia Villaviciosa de Odón
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
15 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Brazilijos odontologija yra laikomas vienu iš pažangiausių pasaulyje. Šis disciplinų grupė suburs fundamentalaus ir klinikinio ... [+]

Brazilijos odontologija yra laikomas vienu iš pažangiausių pasaulyje. Šis disciplinų grupė suburs klinikinius ir pagrindinį mokslą spręsti dantų ėduonies ir kitų geriamųjų infekcijų ir jų padarinius koncepcijas suprasti ligų, biologinio suderinamumo ir klinikinių prašymų atkuriamojo medžiagų ir kaulų biologijos principus. Baigus šią temą, tikimasi, kad mokiniai turės taikyti žinias sužinojau į platų burnos ligų tirpalu.

Kursai: Pagrindinis ir klinikinės tyrimai endo-periodonto pakitimų - Kaulų Biologija Kreipėsi į Stomatologija - Cariology - Klinikiniai tyrimai ir restauracinės odontologijos - Tiesioginis Klijai restauracijos - integravimas moleku... [-]
Brazilija São Paulo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Career Institute

Galbūt daugiau nei turintis darbą, kad moka gerai, dantų padėjėjai gali jaustis gerai apie tai, kad jie padeda daug žmonių pasiekti geresnių šypsenas. Jei jus domina pasi ... [+]

Galbūt daugiau nei turintis darbą, kad moka gerai, dantų padėjėjai gali jaustis gerai apie tai, kad jie padeda daug žmonių pasiekti geresnių šypsenas. Jei jus domina pasiekti įgūdžius, kad yra pageidaujamas daugelyje odontologijos-darbdavių stoti į ICI dantų asistentas žinoma. Mūsų kursas suteiks visą mokymo jums reikia, kad būtų patikimas ir kvalifikuotas dantų asistentas.

Kursas Įvadas į stomatologai Prevencija ir mityba Burnos priežiūros ir prevencijos metodais, Pagrindinį odontologinį mokslai ANATOMIJA Ikiklinikiniai dantų įgūdžiai Mikrobiologija infekcijos kontrolė Profesijos saugos ir sveikatos administracija Pasirengimas pacientų priežiūra dantų Grafikas farmakologija Nepaprastųjų situacijų valdymo Klinikiniai dantų gydymo procedūrų Įvadas į odontologo kabinete ir pagrindinio Chairside Pagalba Priemonė perkėlimo ir išlaikymas operacinės laukas Pagrindiniai Chairside Instrumentai ir Kanalų sistemos Anestezijos ir Raminamasis Dantų Radiography Įvadas į dantų rentgenologinis bei įranga Gaminame ir įvertinti dantų rentgenogramos odontologijos specialybių Atkuriamosios Laboratoriniai Medžiagos ir metodai Atkuriamosios medžiagos ir dantų užtvanka Laboratoriniai Medžiagos ir metodai Dental Practice valdymas Odontologijos kabinetas valdymas darbo įgūdžių Karjeros galimybės ... [-]
Jungtinė Karalystė London
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba