HEALTHCARESTUDIES

Geriausios 3 medicinos studijos - Neįgalumo tyrimai 2020

Paprastai prieinama aukštųjų mokyklų absolventams, studijų kursai gali plėsti besimokančiojo žinias konkrečioje dalykinėje srityje. Priklausomai nuo mokymo programos ir dalyko sudėtingumo, kursai gali trukti nuo kelių savaičių iki kelerių metų.

Kokie yra kursai pagal negalios studijas? Daugelyje mokymo programų yra tarpdisciplininis požiūris iš tokių sričių kaip istorija, teisė, viešoji politika, sociologija, etika ir netgi atlikimas, literatūrinis ir vaizduojamasis menas. Jie dažniausiai orientuojasi į negalios kultūrines, ekonomines, teisines ir socialines pasekmes ir gali apimti piliečių teisių ir aktyvumo studijas. Tuo tarpu atrankos gali teikti informaciją iš sveikatos priežiūros srities, daugiausia dėmesio skiriant neįgalių žmonių pagalbos būdams pasiekti komfortą, sveikatingumą ir kitus tikslus.

Neįgalumo studijų srities įvairovė reiškia, kad mokiniai mokosi daug skirtingų metodų ir sąvokų. Galimas rezultatas yra didesnis supratimas apie neįgalių asmenų patirtį. Taip pat gali būti naudinga pagerinti kritinius mąstymo įgūdžius ir žinias apie pagrindinius sveikatingumo skatinimo principus. Tokia patirtis gali padėti pagerinti karjeros galimybes ir padidinti darbo užmokestį.

Nuotolinis mokymasis siūlo internetinę prieigą prie programų iš viso pasaulio. Svarbu nepamiršti, kad kiekviena institucija nustato savo mokestį už mokslą, registraciją ir medžiagą. Susisiekite tiesiogiai su kiekviena mokykla, kad gautumėte daugiau finansinių duomenų.

Kadangi negalios studijos yra tarpdisciplininė sritis, šios srities kursai gali būti įvairių rūšių užimtumo galimybės. "Academia" yra populiarus variantas, kaip ir vyriausybės veikiančios socialinių ir žmogiškųjų paslaugų organizacijos, aktyvizacijos ir propagandos grupės, viešosios politikos agentūros ir kiti nepelno organai. Galimos viešojo ir privataus sektoriaus karjeros galimybės, o pradinėse, tarpinėse ir patyrusių darbo vietų kandidatėse gali dalyvauti tiesioginės tarnybos, mokymo, administravimo ir vadovavimo sritys.

Daugelis švietimo galimybių yra prieinami specialistams, dirbantiems. Nuotolinis mokymasis suteikia galimybę lanksčiai integruoti mokymą į savo tvarkaraštį ir mokytis iš bet kurios vietos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

3 Rezultatai Neįgalumo tyrimai Filter

Žinoma, autizmas: greitas pažinimo tobulinimas

Of Course Learning
Kursai
<
Ištęstinės
Anglų
Internetinės

Paimkite savo vaiko būklę pagerinti savo rankas perkant šį kursą šiandien. Šis kursas yra fantastiška priemonė tėvams, kurie susiduria su iki iš autizmo spektro sutrikimų diag ...

Skaityti daugiau

Taikomos elgsenos analizės mokymai šeimoms ir globėjams

University of New Brunswick College of Extended Learning
Kursai
Anglų
Internetinės

Šeimos ir globėjų taikomojo elgesio analizės mokymas tinka asmenims, kurie susiduria su kasdieniais elgesio uždaviniais, susijusiais su įvairaus amžiaus asmenimis, turinčiais ...

Skaityti daugiau

Kursas masažas ir poilsis studentams su mokymosi sunkumų

Kensington and Chelsea College
Kursai
<
Ištęstinės
<
30 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Šioje klasėje, jūs išmokti savarankiškai masažas, taip pat, kaip suteikti ir gauti trumpuosius masažai rankų, kojų, pečių, viršutinės nugaros ir galvos, relaksacijai ir įdomus ...

Skaityti daugiau