Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 3 medicinos studijos - Neįgalumo tyrimai 2019/2020

Paprastai prieinama aukštųjų mokyklų absolventams, studijų kursai gali plėsti besimokančiojo žinias konkrečioje dalykinėje srityje. Priklausomai nuo mokymo programos ir dalyko sudėtingumo, kursai gali trukti nuo kelių savaičių iki kelerių metų.

Kokie yra kursai pagal negalios studijas? Daugelyje mokymo programų yra tarpdisciplininis požiūris iš tokių sričių kaip istorija, teisė, viešoji politika, sociologija, etika ir netgi atlikimas, literatūrinis ir vaizduojamasis menas. Jie dažniausiai orientuojasi į negalios kultūrines, ekonomines, teisines ir socialines pasekmes ir gali apimti piliečių teisių ir aktyvumo studijas. Tuo tarpu atrankos gali teikti informaciją iš sveikatos priežiūros srities, daugiausia dėmesio skiriant neįgalių žmonių pagalbos būdams pasiekti komfortą, sveikatingumą ir kitus tikslus.

Neįgalumo studijų srities įvairovė reiškia, kad mokiniai mokosi daug skirtingų metodų ir sąvokų. Galimas rezultatas yra didesnis supratimas apie neįgalių asmenų patirtį. Taip pat gali būti naudinga pagerinti kritinius mąstymo įgūdžius ir žinias apie pagrindinius sveikatingumo skatinimo principus. Tokia patirtis gali padėti pagerinti karjeros galimybes ir padidinti darbo užmokestį.

Nuotolinis mokymasis siūlo internetinę prieigą prie programų iš viso pasaulio. Svarbu nepamiršti, kad kiekviena institucija nustato savo mokestį už mokslą, registraciją ir medžiagą. Susisiekite tiesiogiai su kiekviena mokykla, kad gautumėte daugiau finansinių duomenų.

Kadangi negalios studijos yra tarpdisciplininė sritis, šios srities kursai gali būti įvairių rūšių užimtumo galimybės. "Academia" yra populiarus variantas, kaip ir vyriausybės veikiančios socialinių ir žmogiškųjų paslaugų organizacijos, aktyvizacijos ir propagandos grupės, viešosios politikos agentūros ir kiti nepelno organai. Galimos viešojo ir privataus sektoriaus karjeros galimybės, o pradinėse, tarpinėse ir patyrusių darbo vietų kandidatėse gali dalyvauti tiesioginės tarnybos, mokymo, administravimo ir vadovavimo sritys.

Daugelis švietimo galimybių yra prieinami specialistams, dirbantiems. Nuotolinis mokymasis suteikia galimybę lanksčiai integruoti mokymą į savo tvarkaraštį ir mokytis iš bet kurios vietos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Neįgalumo tyrimai

University of New Brunswick College of Extended Learning

Šeimos ir globėjų taikomojo elgesio analizės mokymas tinka asmenims, kurie susiduria su kasdieniais elgesio uždaviniais, susijusiais su įvairaus amžiaus asmenimis, turinč ... [+]

Vaikui kylant su elgesio iššūkiais yra ilga kelionė, bet pagalba yra toli

Šeimos ir globėjų taikomojo elgesio analizės mokymas tinka asmenims, kurie susiduria su kasdieniais elgesio uždaviniais, susijusiais su įvairaus amžiaus asmenimis, turinčiais intelekto sutrikimų, sergančiais autizmo spektro sutrikimais (ASD) arba bendrais elgesio uždaviniais. Visi šios programos kursai grindžiami taikomojo elgesio analizės (ABA) principais.

Ši pradinio lygio programa susideda iš internetinių ir iš anksto užfiksuotų paskaitų, kurios leidžia jums dirbti savo tempu. Be to, interneto vedlys yra (per el. Paštą ar konferencinį pokalbį), kad galėtumėte atsakyti į jūsų klausimus, aptarti patirtį ar patikslinti kursų medžiagą.... [-]

Kanada Frederiktonas
Registracija galima
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kensington and Chelsea College

Šioje klasėje, jūs išmokti savarankiškai masažas, taip pat, kaip suteikti ir gauti trumpuosius masažai rankų, kojų, pečių, viršutinės nugaros ir galvos, relaksacijai ir į ... [+]

Darbas ir sveikatos priežiūros profesijų yra praturtinti savo patirtį. Jūsų pirmasis žingsnis į sveikatos ir priežiūros karjerą pradeda ne Kensington ir Chelsea College.

Galbūt buvo iš švietimo, o tokiu atveju iš anksto Prieiga ir prieigos kursas padės jums plėtoti įgūdžius, kad jums reikia progresuoti į aukštojo mokslo sveikatos susijusių srityje.

Kurso apžvalga

Šioje klasėje, jūs išmokti savarankiškai masažas, taip pat, kaip suteikti ir gauti trumpuosius masažai rankų, kojų, pečių, viršutinės nugaros ir galvos, relaksacijai ir įdomus.

Jei turite padaryti masažą anksčiau, jūs išmoksite, kaip suteikti ilgesnes masažai, naudojant skirtingas smūgių.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
30 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Of Course Learning

Paimkite savo vaiko būklę pagerinti savo rankas perkant šį kursą šiandien. Šis kursas yra fantastiška priemonė tėvams, kurie susiduria su iki iš autizmo spektro sutrikimų ... [+]

Paimkite savo vaiko būklę pagerinti savo rankas perkant šį kursą šiandien.

Šis kursas yra fantastiška priemonė tėvams, kurie susiduria su iki iš autizmo spektro sutrikimų diagnostikai faktą. Aptarsime autizmo priežastis, įskaitant genetinių veikėjų, plius kas sunkina simptomus po gimimo. Mes apims konkrečią maistinę požiūrį, reikalingą gauti smegenų ląstelės tinkamai veikia, taip pat atsižvelgiant į išorinius veiksnius streso ir neigiamo elgesio poveikio.

Šiame kurse naujų simptomų malšinančių metodus bus aprašyta įskaitant Quantum Biofeedback, nervinis grįžtamasis ryšys, Crystal šviesos terapija, meditacijos technikas ir kitų naudingų metodų, kurie gali sumažinti autizmo simptomus nuo 35% iki 85%!... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos JAV internete Jungtinė Karalystė JK internete
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba