Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios medicinos studijos - Mokymosi negalia 2019/2020

Studentams, norintiems išsamiau studijuoti tam tikrą dalyką, bet nenorėti prisiimti bakalauro laipsnio, kursai yra perspektyvi alternatyva. Jie siūlo platų temų spektrą ir gali suteikti papildomų mokymų arba būti tiltu į būsimą studijų programą. Kursai gali trukti bet kur nuo kelių savaičių iki pilnų metų.

Kokie yra mokymosi sutrikimų kursai? Šios klasės yra skirtos padėti asmenims sužinoti daugiau apie diagnozę, klasifikaciją ir mokymosi sutrikimų valdymą. Kai kuriuose kursuose gali būti pateikta bendra apžvalga, o kitos skirtos tam tikros negalios rūšiai. Dalyviai gali sužinoti apie pamokų patalpas, geriausius mokymo metodus, studentų streso sušvelninimą ir tinkamą mokymosi aplinką.

Mokydamiesi negalutiniais kursais, studentai gali įgyti patirties veiksmingo bendravimo ir efektyvaus laiko valdymo srityje. Tai geri gyvenimo įgūdžiai, reikalingi gerai dirbti su kolegomis. Studentai taip pat gali įgyti daugiau kantrybės ir empatijos, padėdami kitiems.

Yra įvairių veiksnių, kurie įtakoja mokymosi sunkumų turinčių kursų įtraukimo išlaidas, pvz., Programos trukmę, institucijos mokamus mokesčius ir mokyklos vietą. Būsimieji studentai turėtų ištirti savo galimybes rasti programą, atitinkančią jų poreikius.

Mokymosi sutrikimų kursai dažnai padeda ugdyti karjeros galimybes, pavyzdžiui, specialiojo ugdymo mokytojas arba klasių vedlys. Tačiau yra ir kitų galimų darbų studentams siekti, įskaitant sveikatos ir neįgaliųjų advokatas, mokymosi neįgaliųjų mokytojų konsultantas, elgesio technikas ir patarėjas. Teisine sistema taip pat gali prireikti teismo advokatų, kurie gali dirbti su mokymosi negalia.

Kursai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama mokymosi sutrikimams, siūlomi visame pasaulyje. Vietos mokyklose, universitetuose užsienyje ar netgi internete gali būti galimybių tiems, kurie pageidauja lankstumo. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mokymosi negalia

Kensington and Chelsea College

Šioje klasėje, jūs išmokti savarankiškai masažas, taip pat, kaip suteikti ir gauti trumpuosius masažai rankų, kojų, pečių, viršutinės nugaros ir galvos, relaksacijai ir į ... [+]

Darbas ir sveikatos priežiūros profesijų yra praturtinti savo patirtį. Jūsų pirmasis žingsnis į sveikatos ir priežiūros karjerą pradeda ne Kensington ir Chelsea College.

Galbūt buvo iš švietimo, o tokiu atveju iš anksto Prieiga ir prieigos kursas padės jums plėtoti įgūdžius, kad jums reikia progresuoti į aukštojo mokslo sveikatos susijusių srityje.

Kurso apžvalga

Šioje klasėje, jūs išmokti savarankiškai masažas, taip pat, kaip suteikti ir gauti trumpuosius masažai rankų, kojų, pečių, viršutinės nugaros ir galvos, relaksacijai ir įdomus.

Jei turite padaryti masažą anksčiau, jūs išmoksite, kaip suteikti ilgesnes masažai, naudojant skirtingas smūgių.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
30 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba