HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios Nuotolinis mokymas medicinos studijos - Medicina - 2019/2020

Daugybė viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti pačių įvairiausių studijų sričių bei trukmių kursų. Vienos iš populiariausių tokių kursų kategorijų šiuo metu yra kalbos, aviacija, ekonomika, verslas, vadyba, menai bei inžinerija. Priklausomai nuo studentų pasirinktų akademinių kursų paskirties bei specialybės, šios programos gali atverti naujos karjeros galimybių ar paskatinti stoti į tolimesnes bakalauro, magistro ar netgi doktorantūros studijas.

Medicinos studentai taps gydytojų, slaugytojų ir rytoj chirurgais. Ši plati sritis yra susijusi su ligos prevencija, diagnozavimu ir gydymu. Tai paprastai apima žmogaus kūno tyrimą, taip pat vaistus, chirurgiją ir kitus medicinos metodus.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Nuotolinis mokymas kursai - Medicina

4 Rezultatai Medicina, Nuotolinis mokymas Filter

Tanatoestética ir Tanatopraxia kursai

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación
Universiteto miestelis Internetinės Rugsėjis 2020 Ispanija Madridas

Tapkite sertifikuotu specialistu, praktikuokite geriausiose įmonėse ir dirbkite su tuo, kas jums patinka

Kursas: Anatomija ir fiziologija (Online)

Gateway International College
Internetinės 30 valandos Registracija galima Jungtinė Karalystė Londonas

Kursas apima visus anatomijos ir fiziologijos, reikalingos 2 lygio ir 3 lygio nacionaliniams profesijos standartams (NOS) grožiui, nagams ir holistinei terapijai.

Universiteto ekspertas nefrologijos, dializės ir transplantacijos

Formación Alcalá
Internetinės Ištęstinės 3 - 7 mėnesiai Rugsėjis 2020 Ispanija Jaén

Darbo valandų skaičius ir kreditų: 500 valandos ir 20 ECTS kreditų.

Online kursas: išgyvenimo analizė

Elevate Health
Internetinės Ištęstinės 3 savaitės Susisiekti su mokykla Olandija Nyderlandai internete

Šis internetinis medicinos kursas padės nustatyti išgyvenimo analizę ir apimti daugybę išgyvenimo duomenų rūšių ir analizės metodų, kurie paprastai būdingi epidemiologiniams tyrimams. Būtina pateikti reikalingą statistinę teoriją, tačiau kursą daugiausia dėmesio skirs praktiniams pavyzdžiams, daugiausia dėmesio skiriant duomenų analizei derinant su nagrinėjamu klausimu. Lab sesijos suteiks studentams galimybę pritaikyti teoriją į realius duomenų rinkinius naudojant nemokamą statistinę programinę įrangą R.