Filter
Kursai
Studijų tipas: Nuotolinis mokymas Tempas: Visi

Geriausios Nuotolinis mokymas medicinos studijos - Kalbos ir kalbos patologija - 2019/2020

Kursai - tai trumpos atskirų disciplinų programos, kurias viso pasaulio studentams gali pasiūlyti daugybė aukštojo mokslo įstaigų. Kartais studentai, kurie pasirenka kelis tam tikros studijų srities kursus, tokiu būdu gali įgyti ir akademinį išsilavinimą, kuris prilygtų bakalauro ar magistro studijų laipsniui.

Nuotolinis mokymasis yra tiekti išsilavinimą studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu metodas. Įvairūs tyrimai parodė, kad nuotolinio mokymosi programos gali būti veiksminga ir efektyvi, kaip įprastinių ekvivalentas programas kartais net geriau!

Nuotolinis mokymas kursai - Kalbos ir kalbos patologija

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kalbos ir kalbos patologija, Nuotolinis mokymas

Oplex Careers

Internetinė mokymas Fonika Žinoma, bus suteikti besimokantiesiems su išsamiu įžvalga, kaip padėti vaikams skaityti per akustika, per mokymosi ir namų aplinkoje. Kursas su ... [+]

Taikyti Dabar vasarai 2017

Prisijungę Mokymo Fonika kursai suteiks mokiniams su išsamiu įžvalga, kaip padėti vaikams skaityti per akustika, per mokymosi ir namų aplinkoje. Kursas suteikia įžvalgų remiant vaikus į mokymosi aplinką ir padėti tėvams ir mokytojams, taip pat, suteikiant besimokantiesiems įgūdžių ir žinių, kad galėtų užtikrintai dirbti šioje srityje. Nesvarbu, ar jūs šiuo metu dirba vaidmenį, kad jums reikia sužinoti apie mokymo akustika, nori mokyti savo vaikus akustika ar tiesiog norite pridėti šį kursą savo CV, jūs galite pradėti iš karto ir pradėti mokytis visus svarbius aspektus, apie akustika klasėje ir namuose.

Kurso renginiai Kaina: Tik £ 19,00 Buvo £ 299,99 Kurso tipas: Dabar naršo kursai Trukmė: 60 valandos, rekomenduojama valandos Mokymo: 7 kurso moduliai Mokytojas Pagalba: Visas mokytojas parama įtraukta Egzaminai: Taip, egzaminas mokesčiai įskaičiuojami. Pradėkite mokytis: jūs galite pradėti savo virtualią mokymosi 24/7 ir studijuoti į savo tikslus. bauda Spausdinti Kvalifikacija: 3 lygis SPD apdovanojimas Sertifikatas PDF sertifikatas kartu su žinoma, pasirinktiniai Hard kopijos Lt 9,99. Prisjungimas: Neribota 24/7 prieigą 12 mėnesių, galimybė išplėsti, jei reikia. Suderinamumas: darbalaukyje Mac, nešiojamas kompiuteris, Tablet, Smartphone ir "Smart Devices ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba