Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 3 medicinos studijos - Farmakologijos studijos 2019

Mokosi kursą yra puikus būdas studentams visiškai pasinerti į tam tikrą temą, kad jie nori daugiau sužinoti apie. Kursai dažnai atvira aukštųjų mokyklų studentams ir absolventams, suteikiant žmonėms būdą, siekiant nustatyti, ar studijų ar profesijos srityje yra teisinga už juos.

Kas yra farmakologijos kursas? Farmakologija kursai ir programos paprastai suteikti studentams mokslo, chemijos, biologijos, ir net anatomiją ir fiziologiją fone. Su šiuo pagal savo diržu, jums bus eiti mokytis farmacijos mokslo pagrindai ir receptinių vaistų, vaistų kūrimo ir sąveikos tyrimas. Nesvarbu, ar esate suinteresuoti sudėties ir plėtros ar narkotikų administravimą, farmakologija turėtų apimti visus savo bazes.

Studentai, kurie įrašyti į farmakologijos kursą dažnai ateina ne su aiškesne prasme savo karjeros, taip pat tam tikros išpuoselėta susidomėjimą tam tikru aspektu vaistinę.Savo įgūdžius, mokslinių tyrimų, skaitymas ir rašymas, ir patologijos paprastai žymiai pagerėjo.

Nėra puikiai prognozuoti apie farmakologija žinoma išlaidas nežinant mokyklos specifiką ar studento situaciją būdas. Jūsų geriausias variantas yra aptarti mokslą su finansinės pagalbos ekspertas pamatyti, kas tinka Jums.

Profesionalūs galimybių, kurios kaupiasi, nes iš farmakologijos kursą gali svyruoti nuo galimybę stažuotis ar mokinys, kaip farmacijos padėjėjo karjeros angą farmakologija tyrimų laboratorijoje. Žinoma, jei norite tęsti savo mokymą ir tapti licencijuotas vaistininkas, panašus šis kursas visada yra puiki vieta pradėti. Užimtumas yra rasti privačių ir viešųjų įstaigų, pavyzdžiui, ligoninėse, mažoms ir vidutinėms įmonėms, mokslinių tyrimų laboratorijų ir kariškiams.

Kursas farmakologijos gali padėti jums kelyje tapti profesinės Farmakologs kad jūs siekia būti.Norėdami pradėti, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Farmakologijos studijos

University of East Anglia

Trijų dienų kelionė po gyvenamąsias vietas suteikia jums daug galimybių dirbti kartu teorijos į praktiką, analizuojant realius duomenis, kuriuos renkatės upių tyrimuose i ... [+]

Trijų dienų kelionė po gyvenamąsias vietas suteikia jums daug galimybių dirbti kartu teorijos į praktiką, analizuojant realius duomenis, kuriuos renkatės upių tyrimuose ir ekologinėse studijose.

[-]
Jungtinė Karalystė Norwich
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CESIF

Kurso Expert professional Įrašai ir reguliavimo reikalų siekiama absolventų ir universitetų absolventų sveikatos mokslų ir sąjungininkų darbuotojai (Farmacijos, chemijos, ... [+]

PSO turėtų

The Profesionalūs Ekspertų Kurso Įrašai ir reguliavimo reikalų siekiama absolventų ir universitetų absolventų sveikatos mokslų ir sąjungininkų darbuotojai (Farmacijos, chemijos, biologijos ir tt) ar studentams srityje, atvykstančių į jų kvalifikaciją, taip pat specialistams neseniai prisijungė prie farmacijos pramonės suinteresuota įsigyti Specializacija, kuri leidžia joms įgyvendinti savo profesinę veiklą šiame sektoriuje.

TIKSLAI

Iš tikslas Profesionalūs Ekspertų Kurso Įrašai ir reguliavimo reikalų Tai yra suteikti studentams išsamų, gilus ir praktinės įžvalgos į visus taisyklių, reglamentuojančių vaistų registraciją, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, taip pat visus reikiamus techninius reikalavimus leidimo rinkodaros aspektus produktai su visais sveikatos ir per trumpiausią įmanomą laiką.... [-]

Ispanija Spain Online
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Elevate Health

Šio farmakopepidemiologijos ir narkotikų vartojimo kursų metu sužinosite įprastines problemas (pvz., Susipainioję pagal indikacijas arba retus šalutinius poveikius) ir įv ... [+]

Farmakoepidemiologijos ir vaistų saugumas

Farmakopepidemiologija ir narkotikų sauga: dabartinė problema

Artimiausiais metais bus įvesta netgi naujoviškesnė narkotikų terapija, todėl visuomenė reikalauja naujų požiūrių į lyginamąjį rizikos ir naudos vertinimą bei naujas sąvokas. Tokie vertinimai paprastai atliekami tik tada, kai atitinkama terapija yra plačiai naudojama kasdieninėje praktikoje. Tada atliekamas įvairių vaistų gydymo saugos ir rizikos valdymo vertinimas atliekant stebėsenos epidemiologinius tyrimus (pvz., Siekiant įrodyti "saugumą" ir "veiksmingumo įrodymą"). Tai yra logiškas kitas žingsnis po atsitiktinių imčių klinikinių tyrimų, kuriais siekiama įrodyti vaisto "veiksmingumą".... [-]

Olandija Netherlands Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba