Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 4 medicinos studijos - Farmacijos studijos 2019

Studentai, kurie suprato, kad jie nori ištirti tam tikrą plotą nuodugniai gali būti susidomėjo kurso samprata. Kursai yra skirta visiems studentams, kurie gautų aukštosios mokyklos diplomą ir gali būti visa programa ar viena klasė trunka aštuonias savaites iki kelerių metų.

Kas yra farmacijos mokslo kursą? Kursas tema farmacijos mokslo apims daug įvairių aspektų farmakologijos iš narkotikų sudėties ir chemine analize, į biochemijos, žmogaus anatomiją ir fiziologiją. Žinoma, yra tikėtina, kad reikalauti, kad studentai baigtų tam tikrą kiekį lab valandas, taip pat mokytis specifinį poveikį ir būdus konkrečių farmacijos narkotikų.

Farmacinę mokslo kursą nauda peržengia mokslinės analizės ir mokslinių tyrimų pajėgumus ir į padidėjusį kūrybingumą ir perspektyvos srityje.Studentai paprastai mano, kad jų rašymo, diagnostikos ir analitinių įgūdžių tobulinti, atveria duris į daugiau galimybių įsidarbinti.

Iš daugelio įvairių stilių ir formatų farmacijos mokslo kursus visame pasaulyje, niekas išlaidos, eina visur. Dėl šio pokyčio, tai geriausia, kad, susijusios su sąnaudomis studentai pasitarti su finansinės paramos patarėjai asmeniškai.

Baigęs kurso programą farmacijos mokslo, absolventai paprastai rasti darbą, kaip farmacijos asistentu, farmacijos specialisto, specialisto ar farmacininko tyrimų pagalba. Karjera, kuriuose dalyvauja narkotikų sudėties ir plėtrą, farmacijos tyrimus ir saugumą, o narkotikų efektyvumas taip pat gali būti variantų. Nesvarbu, ar jūs nuspręsite eiti gauti tolesnis mokymas farmacijos mokslo yra iki jums, bet yra tikimybė, kad dar daugiau karjeros galimybių veiks jums, kaip jūs lipti švietimo laiptais.

Nėra kursai farmacijos mokslo visame pasaulyje trūkumas.Kaip ši kursas gali būti tik už besitęsianti visą savo profesinę karjerą katalizatorius, todėl ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai kreiptis į įvežimo įstaiga apie savo pasirinkimą mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Farmacijos studijos

CESIF

Siekiama absolventams arba absolventams vaistinės, cheminio, biologinio, veterinarijos ir kitų universiteto diplomas, susijusių su farmacijos sektoriuje. Jis skirtas nes ... [+]

PSO turėtų

Siekiama absolventams arba absolventams vaistinės, cheminio, biologinio, veterinarijos ir kitų universiteto diplomas, susijusių su farmacijos sektoriuje.

Jis skirtas neseniai absolventų ar praktikuojančių specialistų sektoriuje, kurios reikalauja specializacijos laipsnį, kaip profesinio tobulėjimo priemonė.

TIKSLAI

Pagrindinis tikslas CESIF yra profesionalai, turintys aukšto lygio patirtį įvairių techninių ir valdymo pozicijas, kurias teikia įmonės, papildančių mokymo sritis išsamią ir asmeniniams rengiantis paieškoje mokymas.

TRUKMĖ

750 valandos. 45 virtualios klasės, virtualūs samouczków 5 valandos, 450 valandos asmeninio darbo ir 250 valandų galutinio projekto gamybai. ... [-]

Ispanija Spain Online
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CESIF

Kurso Expert professional Įrašai ir reguliavimo reikalų siekiama absolventų ir universitetų absolventų sveikatos mokslų ir sąjungininkų darbuotojai (Farmacijos, chemijos, ... [+]

PSO turėtų

The Profesionalūs Ekspertų Kurso Įrašai ir reguliavimo reikalų siekiama absolventų ir universitetų absolventų sveikatos mokslų ir sąjungininkų darbuotojai (Farmacijos, chemijos, biologijos ir tt) ar studentams srityje, atvykstančių į jų kvalifikaciją, taip pat specialistams neseniai prisijungė prie farmacijos pramonės suinteresuota įsigyti Specializacija, kuri leidžia joms įgyvendinti savo profesinę veiklą šiame sektoriuje.

TIKSLAI

Iš tikslas Profesionalūs Ekspertų Kurso Įrašai ir reguliavimo reikalų Tai yra suteikti studentams išsamų, gilus ir praktinės įžvalgos į visus taisyklių, reglamentuojančių vaistų registraciją, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, taip pat visus reikiamus techninius reikalavimus leidimo rinkodaros aspektus produktai su visais sveikatos ir per trumpiausią įmanomą laiką.... [-]

Ispanija Spain Online
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of California, Irvine - Summer Session

Šią vasarą studijuoti užsienyje Pietų Kalifornijos širdyje, vos keli žingsniai nuo gražių Orange County paplūdimių! ... [+]

Vasaros farmacijos mokslų inžinerijos kursai KalifornijojeS1 PHRMSCI 90 Kalbant apie mokslą 4S1 PHRMSCI 120 žmogaus fiziologija 4S1 PHRMSCI 170A Molekulinė farmakologija I 4S10 PHRMSCI 174L BiopharmaceuticsS10 PHRMSCI 177L vaistų chemijos laboratorija 3S2 PHRMSCI 90 Kalbant apie mokslą 4S2 PHRMSCI 120L žmogaus fiziologijos laboratorija 3S2 PHRMSCI 170B Molekulinė farmakologija II 4S2 PHRMSCI 171 Fizinė biochemija 4S2 PHRMSCI 173 FarmakoterapijaKodėl studijuoti UCI?

"UC Irvine" sujungia didelio, dinamiško tyrimo universiteto stipriąsias puses su draugišku mažos koledžo jausmu ir neįtikėtiniu neprilygstamą Pietų Kalifornijos vietą.

Vasaros sesija siūlo daugiau kaip 800 kursų 70 akademinių disciplinų. Studentai kurs kursus, kuriuos vadovaus visame pasaulyje žinomi fakultetai, jie gyvena ir mokosi su amerikiečių studentais.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Irvine
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 - 12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Elevate Health

Šio farmakopepidemiologijos ir narkotikų vartojimo kursų metu sužinosite įprastines problemas (pvz., Susipainioję pagal indikacijas arba retus šalutinius poveikius) ir įv ... [+]

Farmakoepidemiologijos ir vaistų saugumas

Farmakopepidemiologija ir narkotikų sauga: dabartinė problema

Artimiausiais metais bus įvesta netgi naujoviškesnė narkotikų terapija, todėl visuomenė reikalauja naujų požiūrių į lyginamąjį rizikos ir naudos vertinimą bei naujas sąvokas. Tokie vertinimai paprastai atliekami tik tada, kai atitinkama terapija yra plačiai naudojama kasdieninėje praktikoje. Tada atliekamas įvairių vaistų gydymo saugos ir rizikos valdymo vertinimas atliekant stebėsenos epidemiologinius tyrimus (pvz., Siekiant įrodyti "saugumą" ir "veiksmingumo įrodymą"). Tai yra logiškas kitas žingsnis po atsitiktinių imčių klinikinių tyrimų, kuriais siekiama įrodyti vaisto "veiksmingumą".... [-]

Olandija Netherlands Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba