Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 3 medicinos studijos - Amžiaus priežiūros studijos 2019

Kursas yra skirtas skatinti nuolatinį asmeninį tobulėjimą studentams. Ji taip pat gali padėti sujungti du skirtingus akademinių sričių tyrimus. Jie pasiūlė pagal švietimo įstaigų skaičius visame pasaulyje ir gali trukti nuo kelių dienų iki kelių mėnesių ar metų.

Kas yra amžiaus priežiūros kursą? Ši programa yra skirta išmokyti studentus informaciją, susijusią su konkrečių amžiaus grupėse. Dauguma kursų yra skirta apie vyresnio amžiaus žmonėms, nors kai kurie gali apimti temas, susijusias su vaikais. Diskusijų temos ir studijavo gali būti kritimo prevenciją, senėjimo psichologiją, gerontologijos, psichikos mažėja, Nepriklausomybės klausimais ir sveikatos apsaugos reglamentus. Žinoma, gali būti priimami einamųjų sveikatos priežiūros specialistas, kuris nori dirbti su vyresnio amžiaus, arba ji gali būti priimami asmenys, kurie galvoja, kad jie nori dirbti su gyventojų senėjimu, bet nežinote, kokiu pajėgumu.

Atsižvelgiant amžiaus priežiūros Žinoma suteikiančias studentus su žinių ir įgūdžių, kurie padės jiems jų būsimo darbo paieškos. Su vis Senstant visuomenei, turintys šias žinias taip pat padeda rūpintis šeimos nariais.

Finansiniai reikalavimai, susiję su kurso senėjimu priežiūros skirsis iš vienos vietos į kitą. Mokyklos ir programos trukmei vieta yra pagrindiniai veiksniai. Kreipimasis į mokyklas yra geriausias būdas sužinoti konkrečius mokesčius ir mokslą.

A amžiaus globos laipsnis gali sukelti įvairių karjeros įvairovė, priklausomai nuo dominančia tema. Darbdaviai gali būti padedamo gyvenimo centrai, senelių namai, slaugos namuose, Alzheimerio centruose, ligoninėse, mažų grupių namus, poilsio centrai, arba vaikus senjorams. Priklausomai nuo išsilavinimo lygio, potencialūs karjera gali apimti programos direktorius, kantrus asistentas, ergoterapeuto, sveikatos priežiūros padėjėjas, asmeninis slaugytojas, ir rekreacija terapeutas.

Pradėti ieško mokykloje dabar. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Amžiaus priežiūros studijos

NIVA Education

Į vyresnio amžiaus žmonių priežiūros darbas yra fiziškai ir psichologiškai sunkus. Fizinis poreikis amžiaus globos dar sunkus nei kitų socialinių ir sveikatos priežiūros ... [+]

Mūsų visuomenė susiduria su iššūkiu, kaip organizuoti pagyvenusių žmonių priežiūros paslaugas. Siekiama, kad žmonės gyvena savo namuose kuo ilgiau. Funkcinis gebėjimas su amžiumi mažėja, o pagalbos poreikis auga. Tai padidina sveikatos priežiūros personalo paklausą efektyviai dirbti privačiuose namuose. Nors atsakyti į šį pareikalavimą sveikatos priežiūros darbuotojai turi taikyti naujus būdus darbe susiduria su daugeliu ergonominės iššūkius, ką privatus namų kaip darbo vietoje kelia.

Į vyresnio amžiaus žmonių priežiūros darbas yra fiziškai ir psichologiškai sunkus. Fizinis poreikis amžiaus globos dar sunkus nei kitų socialinių ir sveikatos priežiūros sektoriuose. Yra keletas fizinių rizikos veiksnių, f. pvz. 82% nugaros kenkia atsitikti per rankinio pacientas atliekamoms užduotims. Kaulų ir raumenų sutrikimai gali sukelti daugiau nei trečdalis ligonių lapų ir yra labiausiai importo priežastis pradžioje neįgalumo pašalpą. Trūkumas slaugos personalo yra visose Vakarų šalyse problema, ir tikimasi, kad jis blogės. Tuo pačiu metu, kai slaugos poreikis didėja, nes mūsų visuomenė sparčiai sensta.... [-]

Suomija Helsinki
Anglų
Dieninės
2 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fleming College

Asmeninė parama Darbuotojų programa suteikia jums mokymo ir įgaliojimai teikti praktinę paramą paslaugas asmenims ir šeimoms, kurioms reikia pagalbos. Tai malonu, žmones ... [+]

Asmeninė parama Darbuotojų programa suteikia jums mokymo ir įgaliojimai teikti praktinę paramą paslaugas asmenims ir šeimoms, kurioms reikia pagalbos. Tai malonu, žmones orientuota karjera.

Programa renginiai

Dėl Asmens Paramos darbuotojas programos absolventas, jums bus suteikti paramos paslaugas asmenims ir šeimoms, kuriems reikia pagalbos. Su šiuo patenkinti, žmonės-orientuota karjeros, jums bus pasirengusi padėti vaikams, suaugusiems ir vyresnio amžiaus žmonėms su specialiais poreikiais ar negalia, ir padėti jiems kuo labiau padidinti savo gyvenimo patirtį. Galite pradėti rugsėjį arba sausis programą.

Šis dviejų semestrų Asmeninė parama darbuotojas programa gali ypač kreipiuosi į tuos sugrįžti į darbo rinką. Iš viso, jūs gausite apie 400 valandų atitinkamus teorija ir maždaug 300 valandų realaus gyvenimo, klinikinė praktika. Šios programos dėmesys skiriamas:... [-]

Kanada Peterborough Lindsay Minden Cobourg  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway College

Ši programa skirta didinti besimokančiųjų, dirbančių su vyresnio amžiaus žmonėmis, žinias ir įgūdžius, kad jie veiksmingai patenkintų senėjančios visuomenės poreikius. Ši ... [+]

Programos apžvalga

Ši programa skirta didinti besimokančiųjų, dirbančių su vyresnio amžiaus žmonėmis, žinias ir įgūdžius, kad jie galėtų veiksmingai patenkinti senėjančios visuomenės poreikius. Šioje programoje daugiausia dėmesio bus skiriama didesniam vyresnio amžiaus žmonių fizinių, socialinių, pažintinių ir dvasinių poreikių supratimui ir iššūkiams, su kuriais susiduria mūsų senėjanti visuomenė. Mūsų patyrę ir patyrę instruktoriai suteiks kokybišką išsilavinimą su praktiniais mokymais, kad mokiniai pasirengtų realiam pasauliui. Studentai praktikuos savo techniką laboratorijose, kuriose įrengti šarnyriniai manekenai, ligoninės lovos, medicinos priemonės ir armatūra. Be to, studentai dalyvaus paskirtoje įstaigoje ar ligoninėje ir bendrauja su pacientais per visą praktikos laikotarpį.... [-]

Kanada Vancouver
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
38 savaitės
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba