$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios Nuotolinis mokymas medicinos studijos jungtinėse Amerikos Dublinas Airijoje - 2022

Kursai - tai trumpos atskirų disciplinų programos, kurias viso pasaulio studentams gali pasiūlyti daugybė aukštojo mokslo įstaigų. Kartais studentai, kurie pasirenka kelis tam tikros studijų srities kursus, tokiu būdu gali įgyti ir akademinį išsilavinimą, kuris prilygtų bakalauro ar magistro studijų laipsniui.Nors mano dalyvauti nuotolinio mokymosi kursus internete, keli universitet… Skaityti daugiau

Kursai - tai trumpos atskirų disciplinų programos, kurias viso pasaulio studentams gali pasiūlyti daugybė aukštojo mokslo įstaigų. Kartais studentai, kurie pasirenka kelis tam tikros studijų srities kursus, tokiu būdu gali įgyti ir akademinį išsilavinimą, kuris prilygtų bakalauro ar magistro studijų laipsniui.

Nors mano dalyvauti nuotolinio mokymosi kursus internete, keli universitetai turėti pradžios keliose vietose. Jūs netgi galite nustoti vartoti klases daugelį savaičių per metus neatimant ir be mesti savo studentų paskoloms į grąžinimo. Tai yra stiprus argumentas daugelis žmonių pažvelgti į kai mokosi nuotolinio mokymosi klases.

Airija yra sala į šiaurės vakarus nuo žemyninės Europos. Tai trečia pagal dydį sala Europoje ir dvidešimtojo didžiausia sala Žemėje. Norėdami savo rytus yra didesnis sala Didžiojoje Britanijoje, iš kurios jis yra atskirtas Airijos jūroje.

Dublinas, kuri yra nuo Leinster provincijoje, yra modernus centras švietimo įstaigų, kurios garsėja geros kokybės švietimas. Šis miestas turi didelę kultūrinę svarbą. Ji siūlo tris pagrindinius universitetus švietimo prašytojų: The University of Dublin, National University of Ireland ir Dublino miesto universiteto.

Nuotolinis mokymas Kursai jungtinėse Amerikos Dublinas Airijoje

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
FutureLearn
Dublinas, Airijos sala

Sužinokite, kaip rūpintis savo fizine ir psichine sveikata po gimdymo ir po gimdymo jaustis palaikomais.

Sužinokite, kaip rūpintis savo fizine ir psichine sveikata po gimdymo ir po gimdymo jaustis palaikomais. -
Kursai
Dalinės
4 savaitės
Anglų
Internetinės
 
FutureLearn
Dublinas, Airijos sala

Sužinokite, kaip fiziniai pratimai gali padėti pacientams, įskaitant sergančius širdies ir kraujagyslių ligomis, psichinės sveikatos problemomis ir vėžiu.

Sužinokite, kaip fiziniai pratimai gali padėti pacientams, įskaitant sergančius širdies ir kraujagyslių ligomis, psichinės sveikatos problemomis ir vėžiu. -
Kursai
Dalinės
2 savaitės
Anglų
Internetinės