Kraujagyslių

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Šią programą vykdo Universitetas kartu su Karališkuoju Edinburgo chirurgų koledžu ir skiria chirurgijos magistro (ChM) apdovanojimą. Jis veikia kartu su klinikiniu mokymu ir papildo mokymus darbo vietoje.

Remiantis JK tarpkultūrine chirurgijos programa, ji siūlo stažuotojus kraujagyslių ir endovaskulinės chirurgijos metu galimybę studijuoti temas, susijusias su specialybe, ir remia pasirengimą baigiamiems profesinio baigimo egzaminams, pvz., FRCS ir FEBVS. Tyrimas leis jums tobulinti savo įrodymais pagrįstas žinias ir pagerinti savo klinikinę praktiką.

Baigus šią programą, studentai galės:

 • parodyti išsamias žinias apie jų pasirinktą chirurginę sub-specialybę ir sugebėti pritaikyti šias žinias sistemingai vertinant ir valdant chirurginius pacientus pasirenkamoje, skubioje ir ekstremalioje situacijoje
 • pripažinti lyderio indėlį ir atsakomybę už sudėtingos chirurginės ligos tarpdisciplininį valdymą
 • atsižvelgiant į naujausius pasiekimus, kritiškai atsižvelgia į kasdienę chirurginę praktiką ir atlieka kritinį dialogą su bendraamžiais ir kitų specialybių specialistais
 • taikyti klinikinių tyrimų dizaino, etikos ir statistikos bendruosius principus, siekiant kritiškai vertinti mokslinę literatūrą chirurginiuose tyrimuose ir priimti pagrįstus sprendimus dėl naujų ir kylančių chirurgijos klausimų
 • vykdyti nepriklausomą chirurginę praktiką aukšto lygio savarankiškumą ir iniciatyvą profesinėje veikloje

Surgery

Mokymasis internete

Programa mokoma tik internete. Studentai remiasi asinchronine diskusija su e-tutorais (visais pagrindiniais savo srities gydytojais) ir turi prieigą prie didelio mokymosi šaltinio, įskaitant pagrindinių internetinių knygų ir žurnalų prenumeratą.

Mūsų apdovanojimai suteikianti interaktyvią internetinę mokymosi technologiją leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu namuose ar darbo vietoje.

Online studentai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa internetinės bendruomenės palaikymo dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programos struktūra

Programa vyksta semestro pagrindu per 2-4 metus ir apima maždaug 10-15 valandų studijas kiekvieną savaitę lanksčiai moduliu būdu. Programa pristatoma naudojant specialiai suplanuotą mokymosi aplinką, kuri palaiko įvairius mokymosi stilius ir leidžia studentams lankstumą jų studijų struktūrose.

Kursai pagal programą taip pat siūlomi kaip tęstinis profesinis tobulėjimas (CPD).

1 metai

Privalomi kursai:

 • Kraujagyslių praktikos principai
 • Endovaskulinė praktika
 • Atidaryti alt = "chirurgija
 • Kraujagyslių vaizdavimas; Aneurysms
 • Lėtinė limfinė išemija
 • Inkstas
 • Cerebrovaskuliniai sutrikimai
 • Ūminė limbinė išemija
 • Viršutinė galūnė
 • Venus

Jums bus mokoma per klinikinius probleminius metodus, naudojant asinchronines diskusijų lentes, kad apimtų techninius įgūdžius ir procedūras, susijusias su bylomis, taip pat pagrindines žinias ir klinikinius įgūdžius.

Kiekvieną semestrą kursai mokomi tuo pačiu metu, kad studentas gali dalyvauti 5-6 asinchroninėse diskusijose bet kuriuo metu (vienas už kiekvieną kursą). Kiekvieną savaitę studentai praleidžia 10-15 valandų su programa susijusiam tyrimui (veikla apima diskusijų temos skaitymą, temos skaitymą, prisideda prie diskusijos).

Žinios ir supratimas apie specialybę vertinami 2-ajame metais po specializuotų kursų pabaigos, atliekant oficialų egzaminą dėl daugiakrypčių klausimų (SBA ir EMI), kuris pakartoja FRCS egzamino stilių.

2 metai

Privalomi kursai:

 • Būtinoji slauga
 • Pagrindinė akademinė veikla (tyrimo metodika ir studijų planas)
 • Specializuota akademinė veikla (mokslinių tyrimų projektas)

Turėsite galimybę tobulinti akademinės chirurgijos įgūdžius ir atlikti savarankišką mokslinių tyrimų projektą. Programa siūlo alternatyvą specialiai tiriamajai bendrijai tiems, kurie nenori praleisti laiko iš klinikinės praktikos ar mokymo.

Karjeros galimybės

Šis apdovanojimas parodys jūsų susidomėjimą specialybe ir pasiryžimu tęsti profesinį tobulėjimą. Tai yra sukurta tam, kad galėtumėte mokytis galutiniams profesionaliems chirurginiams egzaminams struktūriškai ir lanksčiai.

Baigus kursą, galėsite parodyti gilias žinias apie chirurginę specialybę ir šių žinių pritaikymą sistemingai vertinant ir valdant chirurginius pacientus pasirinktiniame, skubiame ir ekstremalioje situacijoje.

Jei norite dalyvauti mokymuose ar moksliniuose tyrimuose, tai taip pat rasite naudingos kvalifikacijos.

Patekimo reikalavimai

Medicinos mokslo laipsnis (MBChB ar lygiavertis), kurį pripažįsta Bendroji medicinos taryba ir privalo įsigyti MRCS (arba lygiavertį vertinimo etapą).

Jungtinės Karalystės kandidatai turi būti išplėstiniai stažuotojas bendrame ar kraujagyslių alt = "chirurgija (UK ST 3/4) ir būti įsteigtos prižiūrimo chirurginio mokymo programoje, kai mokosi.

Pareiškėjai iš už JK turi būti baigę ne trumpesnį kaip 2 metų pagrindinį pasirengimą operacijai ir 2 metų specialųjį mokymą kraujagyslėse alt = "chirurgija prieš įstojant į ChM.

Chirurgai, turintys konsultantą ar karjeros laipsnį (ar lygiavertį) Vascular alt = "Chirurgija taip pat gali dalyvauti.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Edinburgo universitetas siūlo nedidelę stipendiją neįvykdytoms kandidatėms. Tai labai konkurencinga.

JK vyriausybės antrosios pakopos kreditai

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau