Komunikacijos sutrikimų MS (On-Campus)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Paruošk savo karjerą komunikacijos sutrikimais

Komunikacijos mokslų ir sutuoktinių katedra siūlo studijų programą, suteikiančią studentams karjeros įgūdžių ir praktinės patirties, reikalingos tiesioginiam poveikiui žmonių gyvenimui.

Komunikacijos sutrikimų mokslo magistro programa skirta studentams, besidomintiems kalbos ir kalbos patologijos sertifikavimo ir licencijų išdavimu . Jūs gausite klasę ir pasiruošę pritaikyti šeimos, vystymosi, pažinimo, psichosocialinius, elgesio ir medicinos modelius, kad galėtumėte įvertinti ir gydyti įvairius komunikacijos sutrikimus ir skirtumus.

Programos absolventai siekia dirbti su įvairiomis klinikinėmis sąlygomis visoje JAV ir tarptautiniu mastu.

Komunikacijos sutrikimų programos MS yra vertinama pagal JAV naujienas

2015 m. Emerson College Komunikacijos mokslų ir ligų departamentas šventė savo 80 metų jubiliejų. Kalbant apie dinamišką ir vis svarbesnę kalbinės kalbos patologijos srities pionierių, departamentas užsitikrino klinikinio preparato kompetencijos reputaciją.

Kodėl verta rinktis Emersoną?

Išskirtinės klinikinės galimybės

Per savo klinikinę praktiką sužinosite apie komunikacijos sutrikimų, kurie turi įtakos kalbai, kalbai, pažinimui ir nuryti visą gyvenimą, įvairovę. Turėsite galimybę dirbti keliose klinikinėse situacijose, pavyzdžiui, ankstyvo įsikišimo programose, viešosiose ir privačiose mokyklose, privačiose praktikos srityse, ūminės priežiūros ir reabilitacijos ligoninėse ir kt. Per savo klinikines praktikas jūs išmoksite profesinį bendradarbiavimą, konsultavimo įgūdžius ir kaip geriausiai įvertinti ir gydyti įvairius asmenis, įskaitant daugiakultūrį miesto gyventojus. Kaip Emersono studentas, įgysite klinikinių žinių ir įgūdžių, reikalingų Excel kaip kalbos kalbos patologas.

Sužinokite daugiau apie klinikinį mokymą ir priežiūrą »

Neįvykdyti akademikai

Akademinė mokymo programa yra skirta pasiruošti dirbti su visais komunikacijos sutrikimais visame gyvenime. Mokymo programa siūlo kursinius darbus, apimančius tipiško bendravimo ir konkrečių sutrikimų sričių, įskaitant autizmą, afaziją, vystymosi kalbos ir raštingumo sutrikimus, balsą, demenciją, sklandumą ir smegenų sužalojimą, tyrimo pagrindus. Įvairių akademinių seminarų metu aptariamos specialios šios srities temos, įskaitant medicinos kalbos kalbos patologiją, kraniofakalinius anomalijas ir komunikacijos skirtumus, tokius kaip akcento keitimas.

Sužinokite daugiau apie mūsų mokymo programas ir programos reikalavimus »

Fakulteto ir studentų glaudus megztinis bendradarbiauja

"Emerson" programa suteikia akademinę ir klinikinę kompetenciją didelėje mokslinių tyrimų universitete mažoje kolegijos aplinkoje. Emersono mažoje bendruomenėje susikursite stiprių santykių su savo bendraamžiais ir fakultetu. Kaip jūs išmoksite iš kai kurių geriausių mokslininkų, klinikų ir šios srities pedagogų, jums reikės iššūkių ir palaikysite sveikintą, bet griežtą akademinę aplinką. Mūsų labai prieinami ir palaikantys dėstytojai pritraukia didelę profesinę patirtį į klasę, prisidėdami prie šios srities mokslinių tyrimų, vadovėlių ir klinikinio darbo.

Susipažinkite su mūsų akademine ir klinikine fakultete. »

SERTIFIKAVIMAS IR LICENCIJA

Amerikos kalbos ir kalbos asociacijos (ASHA) sertifikavimas

Baigę programą ir išlaikę nacionalinį Praxis egzaminą, studentai turi teisę pradėti klinikinę Fellowship, kurios metu ASHA išduodamas klinikinės kompetencijos pažymėjimas (CCC).

Masačusetso licencija kalbos ir kalbos patologijoje

Emersono magistrantūros programą akredituoja Amerikos kalbos ir kalbėjimo asociacijos (ASHA) akademinės akreditacijos taryba. Todėl programos absolventai atitinka Masačusetso sandraugos licencijavimo kriterijus, kuriais siekiama praktikuoti kalbos patologu.

Masačusetso pedagogo licencija

Emersono magistrantūros komunikacijos sutrikimų programą patvirtina Masačūsetso pradinio ir vidurinio ugdymo departamentas, kad studentai būtų pasirengę tapti kalbos, kalbos ir klausos sutrikimų mokytojais specialistams nuo anksto iki K iki 12 metų.

Visi magistrantūros studentai skatinami gauti Masačusetso pedagogo licenciją, kuri daugelyje valstybių yra gerbiama abipusiškai, dažnai nereikalaujant papildomų kursinių darbų. Norint gauti pradinę licenciją, studentai privalo turėti mokyklos praktika; privalo išlaikyti Masačusetso pedagogų licencijavimo testą (MTEL), komunikacijos ir raštingumo įgūdžių testo skyrių; ir kreipkitės į licenciją.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Sandy Cohn Thau , "Educator Preparation and Licensure" programos vadovą.

Komunikacijos mokslai

Komunikacijos sutrikimų magistrantūros programos MS yra nacionaliniu lygmeniu ir turi 100% užimtumo lygį.

Mūsų MS programa yra susijusi su daugiau nei 120 išorinių klinikinių vietų, todėl mūsų studentai gali tobulinti įgūdžius įvairiuose nustatymuose ir padaryti vertingų profesinių ryšių. Klinikinėse praktikos vietose yra reabilitacijos įstaigos, privati ​​praktika, mokyklos, ankstyvojo gydymo centrai ir operacinės ligoninės.

Sužinokite daugiau apie mūsų išskirtinę klinikinę patirtį universitetuose ir už jos ribų »

Programos absolventai rasti darbą visame klinikinių parametrų spektre, dirbančiame su įvairiomis klinikinėmis populiacijomis vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

Emerson College dabar siūlo naują interneto komunikacijos sutrikimų (MS) programą. Daugiau informacijos rasite apsilankę " Speech @ Emerson" svetainėje .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts.

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts. Skaityti mažiau