Koledžas slaugos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Ellen Finley Earhart Slaugos Park universiteto buvo pradėta 1987 metais Koledžas programos.

Remiantis parko universiteto Koledžas programa prielaida, BSN užbaigimas Programa numato karjeros mobilumą kelią į Koledžas RN tęsti savo slaugos išsilavinimą. Programa sutampa su parko universiteto viziją ir misiją, taip pat vizijos ir misijos Slaugos programa.

Graduate Management Admission Test arba BSN užbaigimas programa yra internete laipsnis, kad yra siūlomi aštuonių savaičių sesijų ir yra sukurta siekiant suteikti lankstų formatu. Tai karjeros mobilumo programa suteikia studentams galimybę plėsti savo slaugos žinias bei pritaikyti savo planą studijų menų, gamtos mokslų ir humanitarinių mokslų, kad tilptų savo asmeninius interesus. Pilna programa paprastai baigti per 18 mėnesių, nors parkas universitetas leidžia ilgiau kaip penkerius metus užbaigti visus laipsnio reikalavimus.

Pagrindinės savybės

BSN užbaigimas Laidos metu parke yra:

  • Ne rezidentūros reikalavimas - Keli pradinės datos per mokslo metus - Prieiga prie didelę internetinę biblioteką ir aukštos kokybės švietimo išteklius - fakultetas pažangios laipsnių, mokymo patirties ir klinikinė praktika įvairiose slaugos specialybių

Programos

Graduate Management Admission Test arba Ellen Finley Earhart Slaugos programa yra priiminėti paraiškas dėl BSN laipsnis baigimas programa. Paraiškos bus priimamos ištisus metus. Norėdami pradėti šį procesą, kreipkitės į Slaugos katedra išsamias instrukcijas apie paraiškų teikimo procesą, pateikti dokumentus ir priėmimo procese.

Kredito pervedimai

Jūs galite perkelti ne slaugos kreditus, jei jūs uždirbo "C" arba didesnė kiekvieno kurso, ir jeigu jie yra lygiaverčiai turinio kurso mes reikalaujame. Susisiekite su Slauga programa biurą iš anksto priėmimo švietimo plano peržiūrą. (Slaugos programa apdovanojimai priimtas studentams 60 valandų kursinį kreditą už savo RN licenciją.)

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Park University was founded in 1875, and is a four-year, private, nonprofit, coeducational, liberal arts institution with degree programs that are fully accredited by the Higher Learning Commission, a ... Skaityti daugiau

Park University was founded in 1875, and is a four-year, private, nonprofit, coeducational, liberal arts institution with degree programs that are fully accredited by the Higher Learning Commission, a member of the North Central Association of Colleges and Schools. Skaityti mažiau
Parkvilis , Kanzas Sitis + 1 Daugiau Mažiau