Koledžas slaugos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kas įdomu ir nauja apie Šiaurės anketa ADN programa?

Su mūsų atnaujintoje ADN mokymo programą, mokiniai gali baigti vos per penkias semestrus programą ir būti pasirengę pradinio lygio karjeros ligoninėse, namų sveikatos priežiūros įstaigoms, ilgalaikiai priežiūros įstaigose, privatus gydytojo biurų ir daugiau.

Kaip Fall 2015, prielaida kursai gali būti baigtas per vieną semestrą, ir visi mūsų kursai yra visiškai suderinta su Naujosios Meksikos Slaugos Švietimas konsorciumas (NMNEC) valstijos. Pradėkite slaugos išsilavinimą šiandien Šiaurės!

Mūsų tikslas: Iš NNMC ADN programos tikslas yra parengti įvairių kultūrų registruotas slaugytojų, kuris įkūnija profesinių vertybių ir integruoti stipendiją, vientisumą ir kokybės pacientą prižiūrėti į meno ir mokslo slaugos.

ADN programa rengia absolventus sėkmingai užbaigus Nacionalinė taryba ia egzamino registruotas slaugytoja (NCLEX-RN). ADN programa skatina mokinių sėkmę per akademinių pasitarė, kelių mokymo / mokymosi būdus, konsultavimo, referalų asmeninio konsultavimo bei valymo paslaugas.

Absolventai ADN programos yra pasirengęs toliau link baigus bakalauro Slaugos.

Slaugos yra vienas iš sparčiausiai augančių sveikatos priežiūros profesijų JAV. Dėl slaugytojų paklausa niekada nebuvo didesnis. Slaugos siūlo platų karjeros galimybes dirbant su įvairiais gyventojų, iš naujagimių priežiūros, gerontologijos.

Programos misija ir filosofija

Iš ADN programos misija yra teikti kokybišką išsilavinimą, kuris rengia slaugytojų at Išplėstinė pradedantiesiems lygiu, kad būtų saugus, holistinį priežiūros klientams visoje gyvenimą. ADN programa orientuota į įleidimo ir abiturientų iš vietos bendruomenės. Iš ADN programos absolventai yra sektini kitiems ir parodyti įsipareigojimą mokytis visą gyvenimą.

Dėl švietimo humanizmo koncepcija, kaip rasti Carl Rogers ir H.Jerome Freiberg ir filosofijos ir teorijos žmogaus rūpinimosi raštų, kurias parengė slaugos teoretikas Jean Watson, tarnauja kaip už ADN programos filosofijos pamatas ir suteikia Drausmės, mokslo, ir profesinės gairės, per kurį abi fakulteto nariai ir studentai mokytis ir augti.

ADN STUDENTŲ

Per visą savo ADN studijų kursą, studentai bus rasti, kad emocinė branda, vientisumas, disciplina, ir įsipareigojimas yra savybės esminiai sėkmės. Kompetencija atlikti slaugos procedūras, todėl saugus slaugos klinikinius sprendimus, bendrauti efektyviai ir pagarbiai su kitais, sąžiningumu, o gebėjimas išlaikyti konfidencialumą yra papildomų kritinių atributai, kurie yra puoselėti ir tikimasi iš slaugos studentas.

Per dvejų metų kursą ADN studijų studentai bus sukurti šie kritinio mąstymo ir techninių įgūdžių, taip pat profesinę sąmonę būtinas įsigaliojimo Išplėstinė pradedantysis slaugos praktika. Slaugos fakultetas yra įsipareigojusi teikti bendrus mokymo-mokymosi aplinką, kuri skatintų šių įgūdžių vystymą, taip pat galimybes būtinų asmeniniam ir profesiniam augimui.

ISTORIJA Slaugos ugdymas Šiaurės

NNMC didžiuojasi 25 metų istoriją auklėti Koledžas slaugytojų. NNMC ADN programa yra didžiausia pedagogas Koledžas slaugytojų šiaurę nuo Santa Fe ir pasiekti iki Kolorado sienos, 120 mylių. Kasmet ADN programos absolventai maždaug nuo 40 iki 50 studentus su laipsniais ar sertifikatų slaugos (ADN, LPN). Slaugos ir Sveikata Mokslas vystymosi per pastaruosius penkerius metus, su alternatyva BSN užbaigimo programos RN kūrimo kolegija, veidrodžiai kolektyvinę pažangą NNMC.

Istoriškai, NNMC kolegija Slaugos ir sveikatos mokslų rengė Koledžas slaugytojų patenkinti sveikatos priežiūros poreikius bendruomenėje, tiek vietos, tiek nacionaliniu lygiu, nes 1986 m. Iki šios dienos, slaugos dėstytojai ir toliau vykdyti šią kompetenciją Slaugos švietimo tradicija per griežta, įrodymais pagrįstas dvejų metų asocijuotos laipsnio Slaugos mokymo programą, kuri atitinka New Mexico valstijos taryba Slaugos mokslo reikalavimų įgyvendinimo. Nereikia nė sakyti, abu studentai ir dėstytojai panašūs didžiuojamės mūsų turtingą švietimo paveldo ir mūsų pripažino, state-of-the-art ADN programą.

Bendrosios Priėmimo sąlygos

 1. Baigimo iš aukštosios mokyklos ar Ged
 2. Kaupiamasis VPS 2,50 arba didesnis
 3. Minimalus bendras individualus rezultatas 67% Kaplan anksto priėmimo egzaminą.
 4. Minimalus individualus rezultatas 73% skaitymo Kaplan anksto priėmimo egzaminą.
 5. Minimalus individualus rezultatas 55% mokslo Kaplan anksto priėmimo egzaminą.
 6. Paraiškų sukomplektuotos slaugos paraiškos paketo iki balandžio 30 d rudenį priėmimo svarstyti.
 7. Baigti šiuos išankstinė sąlyga kursinį darbą iki pavasario semestro pabaigos iki numatomo atvykimo į ADN programą su "C" reitingui arba geresnis
 • CHEM 110 / L (4)
 • arba BIOL 210 / L (4)
 • arba bet kuri kita BIOL (4)
 • BIOL 237 / L (4)
 • PSY 105 (3)
 • LIT 111 (3)
 • Anatomija ir fiziologija kursai turi būti baigti per penkerius (5) metus iki įvažiavimo į ADN programą.
 • Visi slaugos studentų tikimasi turėti elementarių naudojimosi kompiuteriu įgūdžių, įskaitant tekstų apdorojimo ir interneto prieiga.
 • Visi slaugos studentai turi turėti ir išlaikyti dabartinį Amerikos širdies asociacija Pagrindinė Life Support (BNR) sertifikavimo ir dabartiniai skiepai prieš dalyvaudami klinikiniuose slaugos kursus.
 • Reikalavimai KAPLAN priėmimo testų rezultatus, tiek viso ir turinio specifiką, gali keistis.
 • Oficialus taikymas ir priėmimas į slaugos programos yra reikalaujama prieš studentai gali stoti į bet išvardytų programos reikalavimus Nurs-priešdėliu kursus. Paramos kursai gali būti imtasi prieš jas išleidžiant į programą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

NORTHERN New Mexico College is the #1 Most Affordable four-year college in New Mexico and in all of the southwestern United States (2015-16).

NORTHERN New Mexico College is the #1 Most Affordable four-year college in New Mexico and in all of the southwestern United States (2015-16). Skaityti mažiau