2

Kompetencijos palikimas

Nuo pirmojo MMCC anketa abiturientų iš 21 slaugytojų 1969, kolegija patikėjo daugiau nei 3500 maitinančioms įgaliojimai. Koledžo slaugos dėstytojai ir darbuotojai yra įsipareigojusi plėtoti puikių ir labdaros specialistų.

Klauskite apie. Mūsų absolventai tarnauti vietos ir visoje valstybėje. Jūs sužinosite, kaip gerai laikytis mūsų programa, ir kaip išskirtinai paruošti ir kvalifikuoti mūsų absolventai yra, kai jos įvežamos karjerą.

Nekilnojamasis įgūdžiai ateityje slaugytojų

Mūsų state-of-the-art modeliavimo laboratorijos tiek Harrison ir Mt. Malonus leidžia studentams užsiimti slaugos įgūdžių nepaliekant miesteliu. Sužinokite daugiau apie mūsų slaugos laboratorijų ir modeliavimo įrangą. https://www.midmich.edu/academics/programs-of-study/health-sciences/nursing/labs-facilities~~number=plural MMCC slaugos studentai įgyja klinikinius patirtimi ūminėms priežiūros ir ilgalaikės priežiūros įstaigose. Studentai pasirengę kaip pradinio lygio Koledžas Registruotas slaugytojų, pasirengę nedelsiant pradėti darbą po baigimo. Baigęs, mūsų studentai turi teisę sėdėti už ia atsižvelgiant NCLEX-RN egzaminą.

MMCC studentai vidutiniškai 80% -90% praeiti kursus apie šį testą.

Selektyvūs Priėmimo reiškia, kad nėra Laukti sąrašas

2010 MMCC perkėlėte iš laukimo sąrašo pagrįstos slaugos programos selektyvus atvejų. Kolegija pritaria 220 slaugytojų kasmet, remiantis savo paraiškas programos stiprumą.

Karjera apžvalga

Registruoti Slaugytojai yra slaugytojų dalyvaujančios tiesioginio pacientų priežiūra. Šios sveikatos priežiūros specialistams įvertinti pacientus, padėti kurti ir atlikti gydymo planus, stebėti gydymo rezultatus ir išlaikyti pacientams ir jų šeimoms informuoti apie savo sveikatos galimybes ir sveikatos klausimais.

2

Darbas / Karjera Outlook "

Pajamos Nacionalinė Vidutinis: $ 71,000 / metus. I. Vidutinis: $ 67,690 / metus. Užimtumo perspektyvos (2014-2024) : 16% - daug greičiau nei vidurkis. * Informacija iš JAV Darbo statistikos biuras, 2014 m skaičiai.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Mid Michigan College »

Šis kursas yra Campus based
Duration
5 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą