Klinikinio mokymo mokslininkai

Klinikinio rengimo mokslininkai RVC kuria specialistų lygio tyrimo įgūdžius ir klinikinę patirtį, reikalingą norint pakilti į pasirinktą sritį. Interns (Junior Clinical Training Scholars) ir gyventojai (vyresniojo klinikinio mokymo mokslininkai) dirba kartu su pasaulinio lygio akademiniu personalu ir gauna prieigą prie įvairios kolegijos ligoninių, kuriose yra visų klinikinių problemų sprendimo ir pacientų valdymo aspektų.

Daugelis mokslininkų taip pat praleidžia laiką į kitas diagnostikos laboratorijas ar klinikinius centrus, kad galėtų išplėsti savo patirtį.

RVC klinikinio rengimo stipendijos skiriamos kvalifikuotiems veterinarams. Absolventai turi įgūdžius, reikalingus dirbti specialistų lygiu, ir užtikrinti tinkamą klinikinių ir diagnostinių atvejų skaičių. Vyresniojo klinikinio mokymo mokslininkai registruoja magistrantūrą, MVetMed.

Stipendijos skelbiamos kiekvienų metų sausio-vasario mėnesio stipendijų puslapyje, taip pat reklamuojamos veterinarijos įraše.

Interviu vyksta nuo vasario pabaigos iki kovo, priklausomai nuo individualios mokymo programos. SCTS programos prasideda liepos pirmą pirmadienį, o JCTS programos - liepos mėn. Antrą pirmadienį.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Royal Veterinary College »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
1 - 3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date