Read the Official Description

Klinikinių tyrimų, vaistų saugos ir farmakologinio budrumo diplomo programa

AAPS yra pirmasis Kanados kolegija, kad suprojektuoti, parengė ir pradėjo siūlyti šios ministerijos patvirtintą programą Kanadoje.

Klinikiniai tyrimai, narkotikų Saugumas ir Farmakologinio budrumo diplomas programa yra skirta kurti specializuotų žinių ir įgūdžių, reikalingų kurti ir rašyti tyrimų protokolus, stebėti ir valdyti klinikinius tyrimus ir vykdyti narkotikų saugumą ir farmakologinio budrumo veiklą, įskaitant nepageidaujamų reakcijų ataskaitų, rengiant periodinių atnaujintų saugumo ataskaitų ir į, steigti ir valdyti rizikos įvertinimo ir poveikio sušvelninimo strategijas laikantis Kanados, JAV aktus bei tarptautines gaires.

Programa orientuota į pasaulio, taip pat Kanados sveikatos priežiūros sistemų ir reguliavimo agentūrų, sveikatos priežiūros teisės aktų, tarptautinių gairių, ir standartines veiklos procedūras (SVP) ir praktikos valdant klinikinius tyrimus ir vaistų saugumo veiklą. Naudojant praktinių ir dabartinius atvejus, AAPS integruota unikalų požiūrį ir suteikia studentams su fondu ir praktinių žinių suformuluoti klinikinę plėtros planą; užtikrinti klinikinio tyrimo duomenys patikimi ir tikslūs; ir kad teisės, vientisumas ir konfidencialumas tiriamųjų asmenų apsaugą. AAPS absolventų iš klinikinių tyrimų, vaistų saugumas ir farmakologinio budrumo programa siekti karjeros, farmacijos, biotechnologinių, Medicinos prietaisai, Kosmetika, gamtos apsaugos produktų, ir giminingos pramonės šakos.

Klinikinė mokslinis bendradarbis, taip pat žinomas kaip monitorius, yra asmuo, kuris prižiūri pažangos ir elgesio klinikinio tyrimo. Klinikinis tyrimas paprastai yra įgyvendinama gydytojai ne ligoninėje, klinikoje ar gydytojo kabinete. RRT privalo prižiūrėti inicijavimą, pažangą ir elgesį klinikinio tyrimo užtikrinti mokslinį vientisumą surinktais duomenimis, o asmens teisės, saugumas apsaugą ir gerovę žmogaus studijų dalykų.

RRT dažnai turi sveikatos priežiūros ar mokslo fone (pvz slaugytoja, medicinos technologas, ar fizioterapeutą, arba bakalauro, magistro, arba į mokslo daktaras). RRT paprastai dirba farmacijos bendrovės, sutartį dirbanti mokslinių tyrimų organizacija (CRO), akademinė institucija, arba svetainė valdymo organizacija. Kredito reitingų agentūra gali dirbti arba in-house arba lauke, reikia šiek tiek keliauti. Lauko monitorius aplankys keletą svetainių ir sąveikauja su studijų koordinatorius ir tyrėjo atliekančios tyrimą.

Farmakologinio budrumo bendradarbis, yra asmuo, kuris prižiūri pažangos ir elgesį vaistų saugumo ir farmakologinio budrumo veiklą. Farmakologinis budrumas yra rinkti, vertinti, ataskaitų teikimo ir prevencijos reakcijos į vaistą ir Farmakologinio budrumo sistema paprastai papildo farmacijos kompanija siekiant turėti infrastruktūrą, reikalingą atlikti farmakologinio budrumo užduotis mokslas. Farmakologinio budrumo asocijuotoji įmonė yra reikalaujama atlikti pasyvius ir aktyvūs farmakologinio budrumo veiklą, kuri yra taip pat pranešimų apie nepageidaujamas vaistų reakcijos į sveikatos apsaugos institucijomis ir parengimo ir tvarkymo farmakoepidemiologinis studijas už saugą ir gerovę žmogaus studijų dalykų ir plačiajai visuomenei, kai narkotikų patenka į rinką.

Farmacijos įmonės šiuo metu siekiant sumažinti išsivystymo laiką, kurio reikia jų produktai gauti Health Canada arba FDA rinkodara. Stebėsena klinikinio tyrimo yra pirmasis mechanizmas nustatyti galimi duomenų neatitikimus ir reguliavimo klausimus. Be to, farmakologinio budrumo veikla apima stebint saugumo profilį narkotikų. Nepakankamas stebėjimas gali kelti pavojų studijų dalyvio saugumą ir / arba gali sukelti užsitikrintų narkotikų patvirtinimo delsimo.

Gerai apmokyti ir gerai klinikinių tyrimų ir Farmakologinio budrumo profesionalus vaidina svarbų vaidmenį saugant studijų dalyvį ir plačiajai visuomenei parduodamų vaistų ir padedant sumažinti atotrūkį tarp narkotikų plėtros ir rinkodaros patvirtinimo metu. Už nusimanantys ir apmokyti Klinikiniai tyrimai ir farmakologinio budrumo specialistų paklausa vis auga, nes pasiūla yra ribota.

Patekite pradėti savo karjerą:

 • klinikiniai tyrimai
 • Farmakologinio budrumo
 • Farmacijos projektų valdymas
 • Klinikiniai duomenys valdymas
 • Farmacinės duomenų valdymas

Pavyzdys karjeros klinikinių tyrimų ir farmakologinio budrumo srityje:

 • Klinikiniai tyrimai koordinatorius
 • Farmakologinio budrumo duomenų valdymas bendradarbis
 • Klinikinė mokslinis bendradarbis
 • Farmakologinio budrumo bendradarbis
 • Klinikiniai duomenys valdymas bendradarbis
 • Klinikiniai tyrimai Projekto vadovas
 • Farmakologinio budrumo Projekto vadovas
 • Klinikiniai tyrimai monitorius
 • Medicinos Informacija bendradarbis
 • Farmakologinio budrumo pareigūnas
 • Kokybės kontrolė klinikinių tyrimų
 • Kokybės užtikrinimas klinikinių tyrimų
 • Kokybės užtikrinimas farmakologinio budrumo
 • Auditorius klinikinių tyrimų ir farmakologinio budrumo
Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by Academy Of Applied Pharmaceutical Sciences (AAPS) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date