Klinikinių mokslų bakalauras (osteopatijos studijos)

Southern Cross University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Klinikinių mokslų bakalauras (osteopatijos studijos)

Southern Cross University

Įsisavinimas į formą reiškia ne tik tai, kaip eiti į treniruoklių salę - tai reiškia, kad reikia atpažinti sąsajas tarp kaulų, sąnarių, raumenų ir nervų struktūros jūsų kūne ir kaip jie padeda organizmui veikti.

Klinikinių mokslų bakalauras (osteopatijos studijos) suteiks jums įžvalgų ir patirties sveikatos srityje klinikinėje aplinkoje, taip pat suteiks jums žinių apie biomedicinos mokslo ir sveikatos pagrindus.

Svarbu pažymėti, kad studentai turi užpildyti osteopatinės medicinos magistro, kad taptų registruotu osteopatu. Šio laipsnio absolventai gaus keturis išsivysčiusius Southern Cross University Osteopatinės medicinos magistro kvalifikacinius laipsnius - jie padės pagreitinti Pathway tam, kad taptų praktikuojančiu osteopatu.

Karjeros galimybės

Teikia Pathway į absolventų įvežimo osteopatiją. Klinikinių mokslų bakalauras (osteopatijos studijos) kartu su mūsų osteopatinės medicinos magistro programa teikia profesinio pradinio lygio programą, pagal kurią gaminami absolventai, kurie gali užsiregistruoti kaip osteopatinės medicinos specialistai.

Profesinis atpažinimas

Australijoje osteopatinių vaistų pradinis mokymas yra akredituotas Australijos osteopatijos valdybos. Šis kursas yra visiškai akredituotas valdybos, norint įregistruoti osteopatijos profesiją. Registracija Australijoje suteikia mobilumą visose valstybėse ir teritorijose bei Naujojoje Zelandijoje.

[Atkreipkite dėmesį: norint užsiregistruoti praktikoje, turi būti laikomasi Australijos sveikatos priežiūros specialistų reglamentavimo agentūros [AHPRA] standartų anglų kalba. Daugiau informacijos rasite AHPRA tinklalapyje.]

Profesionalus įdarbinimas

Profesinės praktikos studentams suteikia apie 800 valandų (sudaryta iš 320 valandų bakalauro laipsnį ir 480 valandų magistrantūros lygiu) patirties, susijusios su saugia ir efektyviąja rankine terapija, ir įvairių gydymo ir valdymo planų taikymu. Studentai turi galimybes dirbti su įvairiomis pacientų grupėmis tokiose srityse kaip sužalojimas ir ligų prevencija bei valdymas, reabilitacija ir sveikata. Klinikinės praktikos mokymas taip pat atliekamas SCU Sveikatos klinikoje, esančioje Lismore ir Gold Coast miesteliuose

Profesinės praktikos paskirties vietose studentai privalo įvykdyti tam tikras prielaidas prieš lankydami bet kurias paskirties vietas. Prieš kreipdamiesi į šį kursą, apsvarstykite svarbią informaciją apie šiuos reikalavimus.

Pagrindinės studijų sritys

Studentai supažindinami su osteopatinės sveikatos sampratos filosofiniais ir biologiniais principais. Jie kuria pagrindinius diagnostikos ir technikos įgūdžius, kurie naudojami osteopatinėje klinikinėje praktikoje. Kursas apima aukštesnio lygio anatomijos ir fiziologijos tyrimą, ypač raumenų ir nervų sistemų struktūrą ir funkciją.

Vertinimo metodai

Vertinimo metodai, naudojami šiame kurse, skiriasi nuo vieneto iki vieneto. Dauguma vienetų naudojasi laipsnišku vertinimu, kurio ženklai paprastai priskiriami vertinimo tikslams, kurie skirtingais laikotarpiais studijų laikotarpiu susieti, dažnai apima formalų sesijos egzamino pabaigą. Kiekvieno padalinio vertinimo reikalavimai kiekvienam studijų laikotarpiui prasideda studentams raštu, nurodant aiškias gaires, nustatytas datas ir kiekvienos vertinimo užduoties svorį.

Mokymo metodai

Universiteto studentai turi daugybę mokymo metodų, įskaitant paskaitas, vadovėlius, internetinius veiksmus ir vaizdo įrašų arba podcast'o virtualus klases. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto.

Mūsų internetinė studijų galimybė yra labai interaktyvi ir siekia skatinti bendradarbiavimą ir bendruomenės jausmą. Studentai gali gauti podcast'o arba vaizdo įrašų paskaitų, elektroninių mokomųjų medžiagų, seminarų, internetinių diskusijų forumų ir virtualių klasių derinį. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 4, 2019
Duration
Trukmė
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
26,400 AUD
Information
Deadline
Sau 20, 2019
Locations
Australija - Bilinga, Queensland
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Australija - Lismore, New South Wales
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Dates
Kov 4, 2019
Australija - Bilinga, Queensland
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Australija - Lismore, New South Wales
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022