Klinikinės sveikatos tyrimų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši programa suteikia pirmąjį žingsnį tiriamųjų sveikatos priežiūros specialistų, šiuo metu dirbančių klinikinėse srityse, mokymuisi, kurie nori tobulinti su sveikata susijusių tyrimų komponentą savo karjeroje. Vadovaujamas priežiūros komandos, vykdysite tyrimų projektą ir įgysite pasitikėjimo naudodamiesi tyrimų metodais, projekto valdymu ir tyrimų valdymu.

Yra galimybė dirbti kartu su esamais mokslo darbuotojais įgyvendinant nustatytus mokslinių tyrimų projektus. Slaugos ir akušerijos srityje mes ypač norime paremti pareiškėjus, norinčius tirti paliatyvią ir globos nutraukimo pabaigą per visą gyvenimo laikotarpį ir įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose. Mus taip pat domina projektai, susiję su paslaugų organizavimu ir teikimu bei rizika, prievarta ir smurtu.

Kodėl studijuoti šį kursą?

Studijuodami klinikinius sveikatos tyrimus (MRes) , gausite tyrimų ir projektų valdymo įgūdžių, kurie gali būti naudojami klinikinių tyrimų projektuose. Jums gali būti motyvuota atsakyti į klinikinį klausimą, pagerinti sveikatą arba siekti plėtoti savo mokslinę ar akademinę karjerą. Dėl lankstaus mokymosi dėstomų modulių ir tiriamojo darbo derinio ši programa tampa lanksčia ir stimuliuojančia programa, suteikiančia studentams įgūdžių, sąmoningumo ir intelektualinės disciplinos, reikalingos griežtiems, veiksmingiems, į pacientą orientuotiems tyrimams atlikti.

Programa suteiks jums paramą, įgyjant praktinių tyrimų įgūdžių, padės geriau suprasti gerosios klinikinės praktikos tyrimuose supratimą ir ištirti įvairias tyrimų metodikas ir metodus.

Projektuojant tiriamąjį klausimą, tiriant projekto aplinkybes, kuriant griežtus metodus ir atliekant etinę apžvalgą (prireikus), jums padės palaikymo komanda. Jūsų vadovai taip pat kvies jus tobulinti savo rašymą ir tardyti jūsų prielaidas bei išvadas.

Patekimo reikalavimai

Jei turite pirmąjį laipsnį:

 • 2: 1 pagyrimo laipsnis (arba lygiavertis) su sveikatos priežiūra susijusiuose dalykuose
  Jei neturite pirmo laipsnio:
 • Bus atsižvelgiama į antrosios pakopos kvalifikaciją ir (arba) patirtį atitinkamoje su sveikata susijusioje srityje
 • Gebėjimo studijuoti magistrantūroje įrodymai

Visi pareiškėjai privalo turėti:

 • Dabartinė registracija atitinkamoje sveikatos priežiūros reguliavimo institucijoje (pvz., NMC, GMC, BPS ar HCPC)
 • Prieiga prie mokslinių tyrimų populiacijos
 • Mažiausiai 18 mėnesių po kvalifikacijos įgijimo
 • Dvi akademinių / darbdavių nuorodos, pagrindžiančios jūsų prašymą ir profesines bei akademines galimybes
 • Kol kas jūsų laipsnių nuorašai (patvirtinta ir, jei reikia, išversta į anglų kalbą)

Tarptautiniai studentai

Akademiniai reikalavimai

Mes priimame daugybę kvalifikacijų, mūsų šalies puslapiuose parodoma, kokias kvalifikacijas mes priimame iš jūsų šalies.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs galite patenkinti mūsų anglų kalbos reikalavimus dviem būdais:

 • išlaikant reikiamą anglų kalbos kvalifikaciją
 • pasirenkant ir sėkmingai baigus vieną iš mūsų anglų kalbos kursų tarptautiniams studentams

Iš anglų kalbos į IELTS 6.5 (su kiekvienu komponentu ne mažiau kaip 6,0).

Jei jums reikia pagalbos dėl savo anglų kalbos įgūdžių, tada yra palaikymas.

Anglų kalbos akademiniams tikslams kursas skirtas tarptautiniams studentams, kuriems yra sąlyginis pasiūlymas studijuoti universitete, bet kurie šiuo metu neatitinka anglų kalbos reikalavimų. Kursas yra pritaikytas jūsų anglų kalbos lygiui ir leidžia jums įvykdyti jūsų programos anglų kalbos reikalavimus, neperžengiant IELTS. EAP programa vykdoma visus metus ir siūlo skirtingą programos trukmę nuo 42 savaičių iki 6 savaičių. Jums reikalingo kurso trukmė priklauso nuo būsimo kurso, turimo IELTS balo ir anglų kalbos lygio, kurio jums reikia jūsų universitetiniam laipsniui gauti.

Įsidarbinimo galimybės

Mes suprantame, kad būdamas antrosios pakopos studentas turėtum turėti specialių reikalavimų planuodamas savo kitą karjeros žingsnį. Darbdaviai tikisi, kad magistrantai turės įvairių įgūdžių, viršijančių jų dalyko žinias. Karjeros tinklas siūlo daugybę renginių ir paramos paslaugų, skirtų visiems studentams, įskaitant magistrantus, norinčius rasti savo nišą darbo rinkoje. Karjeros tinklas taip pat turi kiekvienos kolegijos karjeros konsultantus ir patarėjus kiekvienai kolegijai, todėl galite būti tikri, kad gauta informacija bus aktuali jūsų dalyko srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau