Klinikinės psichologijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

 • Integruotas psichoterapinis metodas, suteikiantis studentams unikalų lankstumą, kad būtų galima konceptualizuoti ir gydyti klinikinius pristatymus visą gyvenimą.
 • Absolventas gali kreiptis dėl registracijos kaip psichologas Australijoje.
 • Sužinokite, kaip konceptualizuoti ir gydyti klinikinius pristatymus, įskaitant reliacinius psichodinaminius, pažinimo-elgesio ir sisteminius naratyvinius terapinius metodus.
 • Įgykite patirties dirbdami mūsų specializuotoje psichologijos ir konsultavimo klinikoje, taip pat su klinikiniais mokymais išorinėse ligoninėse, bendruomenės agentūrose ir psichikos sveikatos nustatymuose.
 • Galimybė baigti studijų programą, kurioje klinikinės psichologijos magistras dalinai dalinio darbo režimu derinamas su tuo pačiu, bet nuosekliu, filosofijos daktaro (Ph.D.) baigimu.

Ko tikėtis

Klinikinės psichologijos magistras remiasi naujausiais psichoterapijos procesais ir rezultatų tyrimo rezultatais ir naudoja integruotą požiūrį į mokinių mokymąsi vertinant ir gydant psichikos sveikatos problemas ir sutrikimus. Šis požiūris padeda studentams plėtoti lankstų ir į klientus orientuotą požiūrį į praktiką, atitinkantį šiuolaikinius įrodymų pagrindu praktikos klinikinėje psichologijoje standartus.

Studentai mokosi konceptualizuoti ir gydyti klinikinius pristatymus, naudojant reliacines psichodinamines, pažinimo-elgesio, sistemines ir naratyvines terapines priemones. Šio kurso absolventai turi žinių ir kompetencijos teikti vertinimą ir gydymą visą gyvenimą.

Kombinuota studijų programos galimybė

Šio kurso studentai gali baigti studijų programą, kurioje QUT klinikinės psichologijos magistras dalinai dalyvauja ne visą darbo dieną, kartu baigiantis filosofijos (doktorantūros) daktarui. Tai leidžia studentams, baigusiems magistro laipsnį, plėtoti savo daktaro laipsnį. pasiūlymas ir siekti etapų, reikalingų doktorantūros studijoms. projektą. Aiškus abiejų programų mokslinių tyrimų susiejimas suteikia galingą sinergiją. Kreipkitės į mūsų psichologijos kursų užklausų komandą, kad galėtumėte aptarti savo galimybes.

Reikalavimai kursui

Yra reikalavimai, kuriuos turėsite susitikti kaip studentas šiame kurse. Jums reikės nustatyti šiuos reikalavimus ir užtikrinti, kad jums būtų suteikta pakankamai laiko jiems įvykdyti. Kai kurie iš šių reikalavimų yra susiję.114245_Image10GPCampuspicture_3000Wx1373H.jpg

Karjeros rezultatai

Šis kursas suteikia akademinį pagrindą klinikinės psichologijos karjerai. Klinikiniai psichologai dirba įvairiose sveikatos ir konsultavimo tarnybose, taip pat gali dirbti kaip nepriklausomi (privatūs) specialistai. Klinikinė psichologija taip pat gali būti tramplinas kitoms karjeroms, mokantis papildomą ar papildomą mokymą.

Atkreipkite dėmesį, kad, nors sėkmingas kursų užbaigimas tiesiogiai lemia bendrą psichologo registraciją, reikia, kad klinikinio psichologo patvirtinimas reikalauja papildomo patvirtinto prižiūrimos praktikos laikotarpio. Daugiau informacijos rasite http://www.psychologyboard.gov.au

Patvirtinus, absolventai gali kreiptis dėl specializuotų pareigų kaip klinikiniai psichologai ir mėgautis „Medicare“ praktika ir lankstesnėmis procedūromis, dirbant privačioje praktikoje.

Profesinis pripažinimas

Absolventai gali kreiptis dėl registracijos kaip psichologas Australijoje. Kursas atitinka Australijos psichologijos akreditacijos tarybos (APAC), Australijos psichologijos draugijos klinikinių psichologų kolegijos ir Australijos psichologijos valdybos akreditavimo reikalavimus.

Galimos karjeros galimybės

 • Keitimo tvarkyklė
 • Klinikos psichologas
 • Patarėjas
 • Kritinio incidento ar reagavimo į nelaimes valdytojas
 • Teismo psichologas
 • Sveikatos psichologas
 • Programos vertintojas
 • Psichologas
 • Mokslinis bendradarbis

Mokesčiai

Faktiniai mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų įrenginių. Mes peržiūrime mokesčius kasmet ir jie gali būti padidinti.

2020 m .: 30 400 JAV dolerių per dieną, visą darbo dieną (96 kreditai)114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Skaityti daugiau

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Skaityti mažiau
Brisbenas , Kelvinas Grovas + 1 Daugiau Mažiau