Klinikinės Neuromokslo Magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši pažangiausia programa suteikia jaudinančią galimybę studijuoti šiuolaikinius neuromokslus, sutelkiant dėmesį į klinikinius padarinius. Jūs įgysite tvirtą pagrindą suprasti neurologinių ir neuropsichiatrinių ligų mechanizmus ir gydymą.

Šis kursas yra skirtas įvairių sričių studentams, norintiems tęsti karjerą neuromokslų srityje. Jūs sukursite išsamų šiuolaikinės teorijos ir sąvokų, susijusių su smegenų tyrimais ir neuromokslais, supratimą ir šių principų taikymą gydant smegenų sutrikimus. Šis kursas pabrėžia klinikinę svarbą, susijusią su naujausiais neuromokslo pokyčiais.

Tyrimo metodų įgūdžių tobulinimas yra neatsiejama kurso dalis. Jūs išplėsite savo supratimą apie taikomą neuromokslą su tyrimų projektu, kuris lavins jūsų duomenų tvarkymo ir analizės įgūdžius, taikomosios teorijos ir statistikos naudojimą.

Jūs prisijungsite prie Sveikatos mokslų tyrimų centro, kurio akademikai šiuo metu tiria daugybę aktualių klausimų, tokių kaip priklausomybė nuo naujų psichoaktyvių medžiagų, streso poveikis smegenų reguliavimo sistemoms ir smegenų ląstelių žūties bei atstatymo mechanizmai, naudojant neuronines kamienines ląsteles. Būsite laukiami ekspertų vedamų tyrimų seminarų ir diskusijų apie aktualius neuromokslų ir sveikatos mokslų pokyčius.

Magistrantūros klinikinis neuromokslas yra pripažintas Neuromokslų draugijų federacijos (FENS) ir įtrauktas į Europos neuromokslų mokyklų tinklą (NENS), kuris yra aukščiausias Europos neuromokslų mokymo pripažinimas.

Turinys

Šioje magistrantūros programoje parengsite integruotą šiuolaikinio neuromokslo, kaip greitai besivystančios disciplinos, turinčią daugybę ryšių su molekuline biologija, genetika, farmakologija ir medicinos mokslais, apžvalgą.

Būsite supažindinti su įvairiomis temomis ir turėsite galimybę sutelkti dėmesį į jus dominančias sritis. Temų, kurias galėtumėte aptarti, pavyzdžiai: naujausio neuromokslo pokyčių klinikinė svarba, smegenų atvaizdavimo metodai ir jų pritaikymas neurologijoje bei psichiatrijoje, žmogaus smegenų sutrikimų neurobiologiniai mechanizmai, mitybos ir priklausomybių poveikis smegenų funkcijai bei tyrimo metodai.

Aptarsite etinius klinikinio neuromokslo klausimus ir ugdysite savo sugebėjimą kritiškai įvertinti dabartinius klinikinių smegenų tyrimų pokyčius, susijusius su sveikatos priežiūra.

Šis kursas gali priimti studentus iš įvairių sričių, įskaitant naujus gyvybės mokslų ar psichologijos absolventus, taip pat sveikatos specialistus, turinčius netradicinę kvalifikaciją. Programos PG diplomas arba PG pažymėjimas gali būti naudingos sveikatos priežiūros specialistams, norintiems atnaujinti teorijos žinias be įsipareigojimo vykdyti mokslinių tyrimų projektą. Tai taip pat tinka pareiškėjams iš NHS, pavyzdžiui, neuro slaugytojams ar terapeutams.

Moduliai

Privalomas rinkinys magistrantams

Magistrantūros studentai turi baigti šiuos šešis modulius:

  • Komunikacija
  • Sveikatos tyrimų metodai
  • Klinikinio neuromokslo principai
  • Smegenys iš klinikinės perspektyvos
  • Klinikinis neuromokslas praktinis
  • Disertacija

Neprivalomi moduliai

Magistrantai pasirenka vieną pasirenkamąjį modulį iš šių variantų:

  • Sveikatos psichofiziologija
  • Imuninės smegenys

Privalomi ir būtini moduliai

Privalomi ir (arba) būtini moduliai gali keistis, kai peržiūrėsime ir atnaujinsime programas. Aukščiau pateiktas šiais mokslo metais siūlomų modulių sąrašas.

Neprivalomi moduliai

Pasirenkami moduliai, kai jie siūlomi kaip programos dalis, kiekvienais metais gali skirtis ir būti perspektyvūs.

Karjeros galimybės

Sveikatos priežiūros specialistai, mokslo karjera mokslo, NHS ar privačiame sektoriuje, įskaitant farmacijos pramonę. Arba, absolventai gali pasirinkti tolesnes akademines doktorantūros studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the wor ... Skaityti daugiau

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the world and change it for the better. Skaityti mažiau