Klinikinė oftalmologija (ChM - internetinis mokymasis)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Ši nauja dvejų metų pusmečio magistrantūros studijų programa, kuria mokoma tik internete, yra Edinburgo universiteto ir Karališkosios Edinburgo chirurgų kolegijos, o vedama chirurgijos magistro laipsnį. Ji buvo sukurta remiant "NHS Education for Scotland" (NES).

ChM sukurta remti pažangius akių dermatologijos stažuotojus Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu per mokymo programą, kurioje pripažįstami jų specialieji oftalminiai interesai, rengiant egzaminą ir praktiką ligoninėje.

Mūsų programos suderintos su FRCSEd ir FRCOphth egzaminų Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje programomis, todėl šie laipsniai yra labai patraukli vietos ir tarptautiniams studentams.

ChM teikia aukštesnio lygio medicinos ir chirurgijos oftalmologų mokymus, rengiamus Edinburgo karališkojo koledžo (RCSEd) ir Karališkojo odontologų koledžo (RCOphth) Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje bei tiems, kurie artėja prie konsultacijų. Baigus šią programą, studentai galės:

 • parodyti išsamias žinias apie jų pasirinktą chirurginę specializaciją ir sugebėti pritaikyti šias žinias sistemingai vertinant ir valdant medicininius ir chirurginius pacientus planuojamoje, skubioje ir ekstremalioje situacijoje
 • atpažinti lyderio vaidmenį ir atsakomybę oftalmologas sudėtingos medicininės ir chirurginės ligos multidisciplininio valdymo srityje
 • atsižvelgiant į naujausius pasiekimus, kritikai atsižvelgia į kasdienę medicininę ir chirurginę praktiką ir atlieka kritinį dialogą su bendraamžiais ir kitų specialybių specialistais
 • taikyti klinikinių studijų projektavimo, etikos ir statistikos bendruosius principus, siekiant kritiškai vertinti medicinos ir chirurginių tyrimų mokslinę literatūrą ir priimti pagrįstus sprendimus dėl naujų ir kylančių klausimų medicinoje ir chirurgijoje
 • vykdo aukštą autonomijos ir iniciatyvos lygį profesinėje veikloje nepriklausomos medicininės ir chirurginės praktikos lygiu

Ophtalmology

Mokymasis internete

Programa mokoma tik internete. Studentai remiasi asinchronine diskusija su e-mokytojais - visais pirmaujančiais savo srities gydytojais - ir gali naudotis dideliu mokymosi šaltiniu, įskaitant pagrindinių internetinių knygų ir žurnalų prenumeratą. Tikimasi, kad studentai vadovaus e-seminarams ir elektroninių žurnalų klubams.

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programos struktūra

Programa vyksta semestro pagrindu per 2 metus ir apima maždaug 10-15 valandų studijų kiekvieną savaitę lanksčiai, moduliniu būdu.

Programa pristatoma naudojant specialiai suplanuotą mokymosi aplinką, kuri palaiko įvairius mokymosi stilius ir leidžia studentams lankstumą jų studijų struktūrose.

Pagrindiniai, privalomi moduliai kiekvienoje klinikinės oftalmologijos srityje yra suderinti su FRCSEd ir FRCOphth mokymo programomis. Jie yra mokomi ir vertinami naudojant klinikinę problemą pagrįstą metodiką, pagrįstą sistemine medžiaga pagrįstos medžiagos peržiūros. Žinios ir supratimas bus vertinami taikant formalų MCQ egzaminą, skirtą pakartoti praeities egzaminus baigusiems praktikantams.

Akademiniai moduliai (branduolys ir specialistai) leidžia studentui ištirti mokslinių tyrimų ir mokymo metodiką, taip pat parengti įgūdžius, kurie užtikrina gebėjimą analizuoti paskelbtus įrodymus ir ištirti interaktyvius bei rašytinius klinikinio bendravimo įgūdžius. Studentai privalo baigti elektroninį disertaciją, apimančią akademinę kritiką atitinkamoje specializuotoje darbo srityje, pavyzdžiui, tai, kas atsiranda paskelbus recenzuojamuose žurnaluose.

1 metai

 • Oftalmologija 1
 • Pagrindinė oftalmologija
 • Taikomieji fundamentalieji mokslai, egzaminas ir chirurginės strategijos
 • Klinikinių sprendimų priėmimas, gydymas, komplikacijų vengimas ir valdymas
 • Diagnostika ir technologijos klinikinėje praktikoje
 • Ūminė oftalmologija, trauma ir pažangios chirurginės technologijos

2 metai

Akademiniai moduliai ištirs mokslinių tyrimų ir mokymo metodiką, tuo pačiu suteikiant studentams galimybę tobulinti gebėjimus analizuoti paskelbtus įrodymus ir stiprinti jų interaktyvius bei rašytinius klinikų bendravimo įgūdžius. Studentai taip pat turės galimybę baigti akademinio tyrimo projektą 2-ajame metais, pvz., "Originalūs tyrimai" arba "Sisteminis apžvalga" atitinkamoje darbo srityje. Baigę programą, studentai skatinami skelbti savo studijas recenzuojamuose žurnaluose.

Studentai visoje programoje palaikomi per asinchronines diskusijas su e-mokytojais, kurie yra visi pagrindiniai savo srities gydytojai. Studentai taip pat gali naudotis dideliu mokymosi šaltiniu, įskaitant pagrindinių internetinių knygų ir žurnalų prenumeratą. Rašytinis egzaminas (MCQ)) vyksta antrus metus po pagrindinių modulių užbaigimo.

 • Oftalmologija 2
 • Pagrindinė akademinė veikla (atspindinti ePortfolio)
 • Egzaminas (MCQ ir EMI)
 • Specializuota akademinė veikla (mokslinių tyrimų projektas)

Karjeros galimybės

Programa pasiūlys alternatyvą klinikinių / laboratorinių tyrimų studijoms tiems studentams, kurie nenori mokytis laiko. Jis sukurs stažuotojo akademinį portfelį ir palengvins moksliniams tyrimams aktyvios karjeros būtinus medicininius / chirurginius tyrimus.

"ChM" programa skirta vadovautis FRCSEd ir FRCOphth mokymo programomis ir parengti pažengusius stažuotojus profesiniams egzaminams baigti.

ChM apdovanojimas parodys stažuotojo pasiryžimą tęsti profesinį tobulėjimą ir užtikrins konkurencinį pranašumą kreipiantis dėl konsultantų pareigų.

Patekimo reikalavimai

Medicinos mokslo laipsnis (MBChB arba lygiavertis), pripažintas Bendrosios medicinos tarybos. Jūs taip pat turėtų būti pagrįstas prižiūrimos mokymo programos.

JK pareiškėjai turėtų būti baigę pradinį specialųjį mokymą (ST 1/2) arba pagrindinį mokymą (CT 1/2) ir ankstyvą tarpinį mokymą (ST 3) ir paprastai pradės tarpinį mokymą (ST 4).

Pareiškėjai iš už JK ribų ir pareiškėjai, kurie nėra pripažinti mokymo programos, privalo įrodyti, kad kursas yra tiesiogiai susijęs su jų akių gydymo operacijų rengimu.

Jums reikės baigti ne mažiau kaip 24 mėnesius pagrindinio mokymo chirurginėse specialybėse ir 18 mėnesių specialybės rengimo oftalmologijoje prieš įsidarbinant.

Mes taip pat apsvarstysime jūsų paraišką, jei esate įsitvirtinęs, nepriklausomai praktikuojantis oftalmologas.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau