Kineziologijos asociacijos laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kineziologijos, sveikatos ir lengvosios atletikos mokykla (KHA) siūlo kiekvienam IVC studentui skirtas programas ir kursus. Tiems, kurie siekia perkėlimo ir karjeros galimybių, KHA teikia instrukcijas studentams, norintiems pasirengti profesinei karjerai mokant (fizinis lavinimas K-12 ir adaptuotose srityse) ir susijusioms disciplinoms sporto rengimo, treniruotės, pratybų mokslo, fitneso, sveikatos mokslų ir Sporto psichologija.

Kinesiologija yra integracinė disciplina, orientuota į įvairius žmogaus judėjimo, susijusio su fizine veikla ir sportu, komponentus ir procesus, apimančius žmogaus anatomijos, fiziologijos, neurologijos, biochemijos, biomechanikos, psichologijos, istorijos ir sociologijos sritis.

KURSAI

"Irvine Valley College" kinezikologijos, sveikatos ir lengvosios atletikos mokykla suteikia studentams galimybę mokytis visą gyvenimą treniruočių ir sveikatos koncepcijų. Studentai ne tik mokosi, bet ir įvedami į tokias temas, kaip fizinis kūno fiziologija, mityba, traumų prevencija ir sveikatos stiprinimas. Programa tarnauja visiems studentams, nepriklausomai nuo amžiaus, treniruočių lygio ar ankstesnės patirties.

Klasės siūlomos širdies ir kraujagyslių fitneso, individualios / poros sporto, intramuros, tarptinklinio atletikos, komandinis sportas ir fizinio lavinimo. Mokykla taip pat teikia specialiųjų paslaugų kursus fiziškai neįgaliems asmenims, siekiantiems ištaisyti ir reabilituoti pratimus. Visos veiklos klasės yra skirtos ne tik fiziologinei raidai, bet ir mokyti studentus apie šiame procese dalyvaujančius principus ir supažindinti juos su susijusiomis mitybos temomis, traumų prevencija ir sveikatos stiprinimu.

Pagrindinis

Studentai, ketinantys pereiti į ketverių metų trukmės įstaigą su kineziologijos, laisvalaikio ir laisvalaikio studijomis, turėtų konsultuotis su Kinezikologijos, sveikatos ir lengvosios atletikos mokyklos dėstytoju.

Tiems, kurie nori dirbti pramonės fitneso / klubo fitneso srityje, patariama ištirti fitneso profesinės pažymėjimo programą. Ši vienerių metų programa skirta mokiniams tapti asmeniniais treneriais, aerobikos instruktoriais ir (arba) jėgos mokymo instruktoriais. Tie, kurie siekia šios programos, bus susipažinę su pratybų mokslo principais, kurie taikomi tinkamumo įvertinimui, rekomendacijoms atlikti ir tinkamų pratimų metodų taikymui.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2017

Apie mokyklą

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experi ... Skaityti daugiau

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experience with a sincere commitment to learning. IVC offers day and evening classes, on campus or online. Skaityti mažiau