Kamieninių ląstelių ir Transliacinė Neurologija (magistrantūros, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - mokymasis internetu)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Demencija (įskaitant daugybę neurodegeneracinių ligų, tokių kaip Alzhaimerio liga) neseniai tapo pagrindine mirties priežastimi Jungtinėje Karalystėje. Kamieninės ląstelės yra nauja ir palyginti nauja mokslinių tyrimų sritis, kurioms būdinga ne tik terapija, bet ir galimybė tiksliai nustatyti šias aiškiai žmogaus ligas.

Ši unikali programa suteiks pacientams, globėjams, mokslininkams ir įvairiems sveikatos priežiūros specialistams, įskaitant pasaulinius neurologinių ligų poveikio ekspertus, realiosios perspektyvos.

Ši programa siūlo pažangiausią transliavimo neurologiją, orientuotą į kamienines ląsteles, neurodegeneracines ligas, regeneraciją ir modelius (tiek gyvūnus, tiek ląsteles). Be to, šioje programoje dažnai įtraukiami pacientai ir svarbiausia jų globėjai bei realus šių ligų poveikis asmenims, todėl tai tikrai unikali ir išskirtinai nauja.

Ši programa skirta medicinos ir (arba) mokslo specialistams ir siekiama supažindinti studentus su neurodegeneracinių ligų, kamieninių ląstelių, pramonės sritimi ir atsiradusiomis terapinėmis galimybėmis regeneracinėje / transliacinėje neurologijoje. Apskritai studentai gaus žinias ir supratimą apie šių sričių klinikinį poveikį, realų poveikį ir mokslinę realybę, taigi jie galės tobulinti savarankišką mokymąsi ir sugebės jį perkelti į ateitį.

Todėl studentai bus supažindinti su įvairiomis temomis, kai jie pažengs per programą, pristatydami pagrindinę anatomiją, struktūrą ir centrinės nervų sistemos vystymąsi, kritiškai suprasdami kamienines ląsteles, įskaitant šaltinius, vietas ir vaidmenis, daugelio neurodegeneracinių ligų įžangą prieš pradedant taikyti in vitro ir in vivo šių ligų modeliavimą, neurotechnologijų vaizdavimo būdus, kamienines ląsteles ir pramonę (pvz., Alzhaimerio, motorinių neuronų ligų ir Parkinsono ligos).

Mokymasis internete

Ši neakivaizdinė, visiškai internetinė programa rems naujausių žinių, įgūdžių ir teorijos poreikį įvairiausiose srityse, naudojant ne tik pasaulinius klinikinius ir mokslinius ekspertus, bet ir naudojantis realiuoju poveikiu, kaip žiūrima pacientai, žmonės, kurie rūpinasi jais ir pagrindiniai sveikatos priežiūros specialistai. Visa ši patirtis bus pristatyta naudojant įvairius metodus, įskaitant internetines paskaitas, praktinius studijas, nukreiptus skaitymus ir kitus vaizdo ir garso šaltinius.

Diskusijų lentos pateiks nukreiptas vertinimo užduotis, o ekspertų svečių paskaitų ir dėstytojų indėlis suteiks studentams galimybę bendradarbiauti kritiškai diskutuoti ir aptarti aktualias problemas.

Programos struktūra

Pagal programą studentai gali pereiti iš magistrantūros pažymėjimo (60 kreditų), antrosios pakopos studijų diplomas (120 kreditų) ir magistro laipsnius (180 kreditų), nes jie sėkmingai užpildo reikiamą kreditų skaičių kiekvienam lygiui, todėl sustabdyti bet kuriame etape priklausomai nuo jų padėties.

Antrosios pakopos studijų pažymėjimas

Sudaryta iš keturių pagrindinių kursų, kurie suteikia pagrindinius diplomo ir magistrantūros pagrindus, bet gali būti laikomi savarankišku PGCert. Jis apims pagrindines sritis, įskaitant pagrindinius pagrindinius mokslinius gebėjimus (pvz., Kaip kritiškai vertinti mokslo rankraščius ir pagrindinį statistikos supratimą), tuo pat metu supažindinant studentus su centrine nervų sistema, jo pagrindine anatomija ir vystymu bei kamieninėmis ląstelėmis. Lygiagrečiai studentai turėtų įtraukti įvadą į neurodegeneracines ligas (įskaitant Alzhaimerio ligą, Parkinsono ligą ir motorinių neuronų ligas), prieš pateikiant in vitro ir šių ligų in vivo modeliavimą. Galiausiai, studentai taip pat sužinotų apie neuroimaging ir jo galimus vaidmenis moksliniams tyrimams.

Antrosios pakopos studijų diplomas

Plėtoja "PGCert" kursus, taip pat suteikia daugiau dėmesio naujoms sritims, tokioms kaip farmacijos ir pramonės vaidmuo kamieninių ląstelių atžvilgiu. Diplomų kreditų dalis yra pasirenkama, ir studentams bus lengviau pasirinkti tinkamas galimybes iš Edinburgo universiteto siūlomų įvairių spektrų, kurie yra svarbūs jų situacijai, užimtumui ir karjeros tikslams.

Magistrantūra

Studentai turi galimybę ištirti specialistą iš plačios kamieninių ląstelių spektro, regeneracijos ir transliacijos neurologijos disertacijos forma arba struktūrizuotą projektą (pats studentas turėtų jį gauti, jei to pageidauja), kuris siekti pristatyti "realaus pasaulio" projektą, kuris daro tiesioginį poveikį darbdaviui, organizacijai ar asmeniniam tikslui. Trečioji galimybė studentams yra 60 absoliučiai dėstomų kreditų pasirinkimas.

Minimalus rekomenduojamas magistro programos užbaigimas yra treji metai, o maksimalus baigimo laikas - šeši metai. Sertifikatas ir diplomas gali būti užpildyti proporcingai.

Antrosios pakopos profesinio tobulinimo (PPD)

Magistrantūros profesinio tobulinimo (PPD) tikslas yra dirbti specialistus, kurie nori išplėsti savo žinias per magistrantūros studijų kursą (-us), be laiko ar finansinių įsipareigojimų, visiškai magistrantūros, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų pažymėjimą.

Per mūsų PPD schemą galite daryti ne daugiau kaip 50 kreditų kursų per dvejus metus. Tai paskatina Edinburgo universiteto magistrantūros akademinių kreditų suteikimą. Arba, po vienerių metų kursų, galite pasirinkti pervesti savo kreditus ir toliau studijuoti aukštesnei magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimų kategorijai.

Nors PPD kursai turi skirtingas pradžios datas per metus, jūs galite pradėti tik magistro, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų programą rugsėjo mėn. Bet koks laikas, praleistas studijuoti PPD, bus atimamas iš kiek laiko jūs turėsite baigti magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimo programą.


Mokymosi rezultatai

Kritinės ir lyginamosios žinios specialisto lygmeniu dabartinės fone, teorijos, koncepcijos ir techninės metodikos, susijusios su kamieninių ląstelių, neurodegeneracinių ligų, regeneracijos ir transliacinės neurologijos ir daugialypės modelių, naudojamų moksliniams tyrimams, srityje.

Gaukite reikiamų specialistų profesinių ir akademinių įgūdžių analizuoti, tirti, sintezuoti ir kritikuoti mokslo raidą.

Plėtoti savo gebėjimus bendrauti su pagrindinėmis sąvokomis mokslininkams, klinikinėms ir tikslinėms auditorijoms, panaudojant kelis metodus.

Jūs sukursite reikalingus įgūdžius, kad galėtų tęsti savo švietimą / pašaukimą.

Karjeros galimybės

Galimos karjeros keliai, išvažiavimai iš kelio ir darbdaviai yra labai įvairūs ir priklauso nuo pasirinkto globėjo. Studentams, dirbantiems klinikinėje aplinkoje, ši programa suteiks jiems karjeros laipsnį / specialybę jų klinikinėje aplinkoje.

Moksleivių atvykstantiems studentams yra galimybė patobulinti globėjų perspektyvas laboratorinių tyrimų srityje arba alternatyviai padėti siekti doktorantūros

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas neurologijoje, anatomijoje, fiziologijoje, farmakologijoje, fizikoje, medicinoje, biologijoje ar susijusioje mokslo disciplinoje.

Mes taip pat galime svarstyti jūsų paraišką, jei turite atitinkamą darbo patirtį; darbo patirtis turi būti susijusiose mokslo srityse, pavyzdžiui, ligoninių ar mokslinių tyrimų laboratorijose (pageidautina paremta kamieninėmis ląstelėmis) 3 ar daugiau metų. Prašome susisiekti su programos komanda, kad galėtumėte patikrinti prieš pradėdami teikti paraišką. Galite būti įtraukti į sertifikato lygį tik pirmojoje instancijoje.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

  • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
  • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
  • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
  • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
  • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
  • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau