Kalbos ir kalbos sutrikimų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslo magistro programa yra sukurta kalbos ir kalbos sutrikimų, suteikiančių studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų teikti klinikines paslaugas vaikams ir suaugusiems tiek arabų, tiek anglų kalbomis. Studijų planą sukūrė ir sukūrė patyrę ir kompetentingi profesoriai bei mokslininkai iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir Vakarų. Programą patvirtino ir patvirtino Saudo Arabijos Karalystės Švietimo ministerija.

Programą moko ir prižiūri pasirinkta klinikų ir klinikinių priežiūros institucijų grupė, kurią patvirtino Amerikos kalbos, kalbos ir klausos draugija (ASHA).

Programa orientuota į klinikinius ir mokslinių tyrimų aspektus ir leidžia absolventams ir absolventams kreiptis dėl profesijos pažymėjimo iš Saudo Arabijos sveikatos specialistų komisijos.

Programos pranešimas

Suteikti studentams būtinas žinias ir įgūdžius, kad jie galėtų teikti klinikines paslaugas vaikams ir suaugusiems arabų ir anglų kalbomis.

Kalbos ir kalbos sutrikimų magistras

Mokytojus sudaro kvalifikuoti profesoriai ir specialistai iš šios srities iš Amerikos, Europos ir arabų regiono kiekviename semestre, kad mokytų kai kuriuos programos kursus.

Sutelkti dėmesį į tiesioginius mokymo metodus, kuriais sprendžiami įrodymai ir praktiniai įrodymai.

Naudojamos daugelis mokymo priemonių, pavyzdžiui: atvejų modeliavimas, siekiant gauti klinikines žinias, taip pat tradicinių praktinio ir klinikinio mokymo metodų naudojimas.

Klinikinių įgūdžių ugdymas studentams remiantis įrodymais ir praktiniais įrodymais daugelyje praktinių vietų, tokių kaip ligoninės, klinikos, mokyklos, mokslinių tyrimų centrai ir nuotolinės medicinos paslaugos, paskaitų, diskusijų, mokslinių seminarų, atvejų analizės ir problemų sprendimo įgūdžių dėka.

Programą siūlo klinikinių profesorių ir vadovų grupė, turinti Amerikos kalbos, kalbos ir klausos draugijos (ASHA) klinikinių nuopelnų pažymėjimą.

Siūlomi penki specializuoti klinikiniai mokymo kursai, suskirstyti į penkias klases pagal tokią tvarką: bendrasis praktinis mokymas, praktinis mokymas vaikams, suaugusiųjų praktinis mokymas, praktinis mokymas mokyklose ir praktinis mokymas ligoninėse.

Savaitgaliais suteikite programą nesuderinamai su tuo metu dirbančių studentų darbo valandomis.

Karjeros galimybės arba karjeros perspektyvos

Programos absolventai gali teikti paslaugas įvairaus amžiaus asmenims, turintiems bendravimo įgūdžių ir sunkumų rijimo.

Programa suteikia galimybę absolventams dirbti ligoninėse, klinikose, valstybinėse ir privačiose mokyklose bei savo klinikose, taip pat gali padėti parengti ir mokyti būsimus kolegijų ir universitetų specialistus, dalyvauti eksperimentiniuose tyrimuose ir kurti naujus vertinimo ir terapijos metodus.

Darbo pavadinimas: Specialistas / tarimo ir kalbos specialistas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Located in the heart of the metropolitan city of Jeddah, Dar Al-Hekma is one of Saudi Arabia's leading teaching and research universities for young women. Since its opening in 1999, Dar Al-Hekma is de ... Skaityti daugiau

Located in the heart of the metropolitan city of Jeddah, Dar Al-Hekma is one of Saudi Arabia's leading teaching and research universities for young women. Since its opening in 1999, Dar Al-Hekma is dedicated to endowing its pupils with the skills and knowledge they need to flourish and succeed in a rapidly changing world.?? Skaityti mažiau