Kalbos bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kalbos bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Jei norite, kad karjera, jungianti jūsų norą padėti žmonėms, kurie nori kalbėti ir bendrauti, tada kalbos bakalauro laipsnis gali būti puikus pasirinkimas.

Padėti žmonėms įveikti komunikacijos iššūkius gali būti transformacinis. Šio ketverių metų laipsnyje studentai parengia tinkamus įgūdžius, skirtus diagnozuoti ir gydyti suaugusiuosius ir vaikus, kurie turi sutrikimų, turinčių įtakos jų kalbai ir nuryti, ir pradėti keisti minėtus gyvenimus.

Kaip studentas, jūs sužinosite apie fonetiką ir kalbotyra, audiologiją ir neurologiją, taip pat tarpprofesinius dalykus kartu su kitomis sveikatos disciplinomis besimokančių studentų, esančių mūsų Gold Coast miesteliu. Naudodamiesi praktine patirtimi įdarbinant ligonines, slaugos namuose ar net universiteto unikalią sveikatos kliniką, įgysite įgūdžių, padedančių jums tapti patyrusiu ir naujovišku specialistu, galinčiu padėti žmonėms su visais bendravimo aspektais.

Absolventai gali siekti įsteigti privačią praktiką, dirbti mokyklų programose, vyriausybinėse agentūrose arba net tęsti mokslinius tyrimus sveikatos ir gerovės srityje.

Karjeros galimybės

Kalbų patologai dirba įvairiais būdais, įskaitant privačią praktiką, įmonių sektorių, mokyklas, bendruomenės sveikatos centrus, slaugos namus, psichinės sveikatos paslaugas, ūminę ir reabilitacinę ligoninę bei tyrimų centrus. Jie dirba savarankiškai, taip pat su kitais sveikatos ir švietimo specialistais tarpdisciplininėse ir daugiadalykėse komandose.

Profesinis atpažinimas

Spektro patologijos bakalauras yra akredituotas Australijos kalbos patologijos (SPA), nacionalinės profesinės ir akreditavimo įstaigos. Studentai ir absolventai Spektaklio patologijos bakalauro galės dalyvauti Speech Pathology Australijoje.

Profesionalus įdarbinimas

Studentai gali baigti iki 1000 profesinės praktikos valandų įvairiomis aplinkybėmis per ketverius studijų metus. Šie parametrai apima, bet neapsiriboja, SCU Sveikatos klinika universitetuose, viešosiose ligoninėse, privačioje praktikoje, bendruomenės sveikatos, reabilitacijos centruose, senatvės priežiūros įstaigose, mokyklose ir kaimo vietovėse.

Profesinės praktikos paskirties vietose studentai privalo įvykdyti tam tikras prielaidas prieš lankydami bet kurias paskirties vietas. Prieš kreipdamiesi į šį kursą svarbu suprasti, kokie yra šie reikalavimai.

Pagrindinės studijų sritys

Spektro patologijos bakalauras suteikia studentams galimybę suprasti teorines ir praktines kalbos patologijos sudedamąsias dalis, sutelkiant dėmesį į bendras ir specialias žinias ir įgūdžius. Kursas dalijasi su kitais SCU laipsniais, tokiais kaip profesinės terapijos bakalauras, Podiatrijos bakalauras ir klinikinių mokslų bakalauras (osteopatijos studijos).

Į kursą įtraukiami meno ir mokslo vienetai, pavyzdžiui, fonetika ir lingvistika, audiologija ir neurologija kalbos patologijai. Visame kurse integruojami principai, grindžiami įrodymais pagrįsta praktika, kultūrine kompetencija, daugiarūšio bendravimo ir visapusiškos veikimo perspektyvos.

Apdovanojimai: kursas apima įterptųjų sąjunginės sveikatos apdovanojimų programą reikalavimus atitinkantiems studentams, kuriuos galima mokytis vienu metu bakalauro studijų metu.

Vertinimo metodai

Vertinimo metodai skiriasi kiekvienam vienetui ir gali apimti daugialypius pasirinkimus, trumpojo atsakymo ir esė stiliaus egzaminus, scenarijus pagrįstus atvejų tyrimus ir atspindinčius žurnalus, pristatymus, rašytinius užduotis, "Vivas", objektų struktūrizuotus klinikinius egzaminus (ESBO), praktinių įgūdžių testavimą ir lauko darbo efektyvumo vertinimą. .

Mokymo metodai

Universiteto studentai mokosi įvairiausių mokymo metodų, įskaitant paskaitas, samouczków, internetinius renginius ir vaizdo įrašų ar podcast virtualių klasių, taip pat klinikinės praktikos patirtį. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto. Į mokymąsi orientuotas mokymas akcentuojamas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 4, 2019
Duration
Trukmė
4 - 8 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
26,400 AUD
Information
Deadline
Sau 20, 2019
Locations
Australija - Bilinga, Queensland
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2023
Dates
Kov 4, 2019
Australija - Bilinga, Queensland
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2023