Kaip laipsnis - greitosios medicinos pagalbos paslaugas

North Florida Community College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kaip laipsnis - greitosios medicinos pagalbos paslaugas

North Florida Community College

Išgelbėti gyvybes. Pradžia Jūsų EMS karjerą NFCC.

Avarinės Medicinos paslaugos suteikia rūpintis asmenų, kurie yra reikalinga skubi gelbėjimo gydymas. EMS specialistai naudoja savo įgūdžius, siekiant padėti stabilizuoti pacientų ir transportuoti juos papildomai medicininę priežiūrą.

Šiaurės Floridos bendruomenės koledžas AVS programa siūlo klases ir mokymo jums reikia pradėti karjeros į EMS srityje. Mes naudojame state-of-the-art modeliavimo technologija ir in-the-srityje mokymo galimybes.

Klasės Formavimo Dabar

ems1Associate mokslo laipsnis - greitosios medicinos pagalbos paslaugų

Į mokslo laipsnis bendradarbis greitosios medicinos pagalbos paslaugų teikia EMT ir paramedikas mokymus rengiant absolventus priežiūros ir administracinių pozicijų EMS srityje. Baigusiems NFCC anketa paramedikas programos gali artikuliuoti į AS studijų programą.EMT

Greitosios medicinos pagalbos technikas (EMT-Basic)

Greitosios medicinos technikas / EMT-Basic programa buvo sukurta siekiant suteikti pirmojo etapo mokymus karjeros struktūros skubios medicinos specialistas. Tam, kad būtų dirbantis su greitosios medicinos pagalbos tarnybos iš Floridos valstijos, studentas turi būti apmokyti ir atestuoti per EMS skyriuje Sveikatos ir reabilitacijos paslaugų departamentas. Sėkmingai baigus šį kursą leis studentui taikyti imtis valstybės registro egzaminų EMT.

Paramed

Paramedikas

Felčeris Laidos metu NFCC buvo sukurta siekiant įvykdyti reikalavimus praktikuoti pagal medicinos kryptimi, menas ir mokslas "out-of-ligoninės medicinos. Programos tikslas yra suteikti absolventas su žinių, įgūdžių ir profesinės atributus, susijusius su pradinio lygio paramedikas padėtį. Absolventai yra apmokyti užkirsti kelią ir sumažinti sergamumą ir mirtingumą dėl ligos ar traumos. Sėkmingai baigus šį kursą leis studentui taikyti imtis valstybės registro egzaminų paramedikai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Price
Kaina
- Floridos gyventojas: $ 3,084 / Ne Floridos gyventojas: $ 12,018 (per metus)
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Madison, Florida
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Madison, Florida
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla