Read the Official Description

Užsiregistruokite CDI College "Intra oral" dantų asistento diplomo programoje ir atraskite daugybę karjeros galimybių, kurios laukia absolventų. Ši diplomo programa yra išsamus ir intensyvus dantų priežiūros, burnos patologijos, farmakologijos ir dantų rentgenografijos tyrimas.

Mokiniai mokosi paruošti gydymo patalpas ir pacientus gydymui, padeda gydytojams stomatologams gydyti, infekcijos kontrolės procedūras, apdoroja rentgenogramas, skiria vietinį fluoridą ir anestetiką, taip pat tvarko pacientų įrašus, draudimo sąskaitas ir kitus bendrojo pobūdžio administracinius uždavinius.

Kursai " Intraoralinės dantų asistento" programos metu yra įvairios praktinės ir teorinės pamokos. Studentai pradeda pagrindines dantų studijas, kurios suteikia orientaciją į odontologiją, burnos veido mokslus ir aplinkos sveikatą bei saugą. Studentai taip pat mokomi, kaip organizuoti ir tvarkyti diagnostinius įrašus, atlikti rentgenografiją ir atlikti administracines pareigas. Studentai privalo baigti 80 valandų darbo patirtį privačioje praktikoje programos I etapo metu ir 60 valandų II fazės metu baigę diplomą.

Darbo patirtis suteikia studentams praktinę patirtį dirbant dantų srityje su profesionaliais odontologų padėjėjais ir stomatologais. CDI College vadovaujasi dantų padėjėjų sertifikavimo taisyklėmis ir teisės aktais. Absolventai, kurie ieško darbo kaip Certified Dental Assistants, turi būti patvirtinti BC dantų chirurgų kolegijos.

Valstybinė dantų pagalbą nagrinėjanti taryba (NDAEB) pažymėjimas taip pat reikalingas absolventams, norintiems būti sertifikuotas. Tie, kurie nori tobulinti savo dantų gydymą, taip pat gali dalyvauti plėtojant ortodontinių studijų programą.

Program taught in:
Anglų

See 19 more programs offered by CDI College »

Last updated April 4, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
100 valandos
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date