Internetinė magistrantūra vienoje sveikatos srityje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Atsižvelgiant į didėjančias pasaulines sveikatos priežiūros problemas, vis labiau reikia laikytis holistinio požiūrio, kad būtų atsižvelgta į žmonių, gyvūnų, augalų ir aplinkos sąveiką. Kaip koncepciją, net Pasaulio sveikatos organizacija ją patvirtino.


Būkite platesnio pasaulio sveikatos paveikslo dalis

Glazgo universiteto Online One sveikatos antrosios pakopos studijų programa suteikia jums galimybę tapti įdomios naujos srities dalimi. Nesvarbu, ar esate iš medicinos, aplinkos, ekonomikos ar socialinių mokslų, jūs išmoksite sukurti daugialypį įgūdžių rinkinį, kuris padės pagerinti visos ekosistemos, o ne jos dalies, sveikatą. Didėjant aplinkosaugos klausimams, „One Health“ paklausa tik didės, o Glazgo universitetas garsėja pasauliniu mastu besikeičiančiu tyrimu ir mokymu šioje srityje.

Sužinoti daugiau

Darbas su ekspertų fakultetu

"MSc One Health" suteikia jums galimybę pasinaudoti šiais išskirtiniais moksliniais tyrimais, suteikiant jums tiesioginę prieigą prie naujausių žinių. Su moksliniais tyrimais orientuoto mokymo programa puikiai tinka užimtiems specialistams, norintiems įvairinti ar išplėsti profesiją, kur reikia suprasti bendrą vaizdą. Jūs glaudžiai bendradarbiausite su savo bendraamžiais, kad ištirtumėte "One Health" kultūrines ir visuomenines kliūtis ir idėjas praktikoje.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite savo kelią

Studijuojant 100% internetą, galite bet kuriuo metu lanksčiai naudotis savo pramonės šakos mokymo ir mokslinių tyrimų srityje iš bet kurios pasaulio vietos. Studijuodami internetu, galėsite pritaikyti kursą pagal savo poreikius ir neturėsite aukoti savo dabartinės karjeros siekdami naujo. Šis lankstus mokymasis yra tik viena iš priežasčių, kodėl Glazgas priskiriamas 1-ajai Russell grupės mokymui (NSS 2018).

Jie siūlo įvairias studijų galimybes iš podcast'ų, vaizdo įrašų, tiesioginių seminarų ir diskusijų - nesvarbu, kas padės jums mokytis ir pasiekti savo karjeros tikslus. Be to, programa gali būti pritaikyta jūsų specifiniams poreikiams. Nesvarbu, ar norite studijuoti MSc, PgDip ar PgCert, ar pasirinkti savo studijų trukmę nuo 1 iki 6 metų; Glazgo universitete galite tęsti savo ambicijas nekeliant pavojaus dabartiniams įsipareigojimams.

Sužinoti daugiau

Patekimo reikalavimai

  • 2: 1 arba lygiavertis pripažintos institucijos.
  • Tarptautiniai studentai: pareiškėjai turi turėti IELTS 6,5 balų, ne mažiau kaip 6,0 bet kurioje grupėje.

Sveiki atvykę į pasaulio keitiklius: prisijunkite ir prisijunkite

Prašome susisiekti su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos.

106530_MScinOneHealth.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and shor ... Skaityti daugiau

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and short courses as well as free MOOCs (massive online open courses). We offer online distance learning programmes across an ever-expanding range of subject areas. Our online postgraduate programmes involve the same level of work as our on-campus programmes, and the qualification you get is of equal value. All you need to study for our online programmes is a computer and internet connection. Skaityti mažiau