Oficialus aprašymas

Pirmojo kurso mokslininkų kūrimas

Integruota farmacinė medicina yra mokslinė disciplina, susijusi su narkotikų subjektų atradimu, kūrimu, formulavimu, pristatymu, farmakologiniu ir toksikologiniu vertinimu, registravimu ir moksliniu stebėjimu visuomenės sveikatos labui.

Filosofijos (doktorantūros) programa

Ph.D. laipsnį integruotoje farmacinėje medicinoje NEOMED reikia 90 kreditų valandų. Visi programoje dalyvaujantys doktorantai turės užpildyti 45 valandų trukmės didaktinį tyrimą (16 valandų pagrindinės mokymo programos ir 29 valandos pasirenkant, kad remtų mokslinių tyrimų sritį), 30 valandų mokslinių tyrimų ir 15 valandų disertacijos darbo, baigiant rašytine disertacija ir disertacijos gynimas.

MD / PH.D.

Studentai, norintys siekti dvejopo laipsnio, vietoj mokymo programos, reikalingos tiesioginiam įvažiavimui, pereina į farmacijos medicinos kursus. Perėjimai į farmacijos medicinos kursą perkelia profesionalųjį studentą iš pirmiausia didaktinės mokymosi aplinkos į problemą sprendžiančią situaciją, kurią baigia absolventų fakulteto nariai. Per 16 savaičių semestrą per savaitę vyksta dvi, dvi valandos. Kursas akcentuoja tokias temas kaip vaistų atradimas ir vystymasis, narkotikų pristatymas ir vaistų veiksmingumas, po kurių seka dvi savaitės - integracija ir vertinimas.

Kursinis darbas

Pagrindinė doktorantūros studijų programa integruotos farmacijos medicinos (IPM) laipsnis yra 90 semestro valandų, susidedančių iš 45 valandų didaktinių kursų ir 45 valandų mokslinių tyrimų / disertacijos kreditų.

Kursas

Kredito valandos

Perėjimas prie farmacijos medicinos *

5

Farmacijos medicinos seminaras *

1

Statistika / biostatistika *

3-5

Atsakingas tyrimų atlikimas *

2

Narkotikų ir kūno sąveikos principai

6

Farmacija su laboratorija

5

Medicinos farmakologija

4

Mobilusis signalizavimas

3

Farmacijos farmacijos struktūra

3

Molekulės į ląsteles

4

Smegenų protas ir elgesys

5

Žmogaus vystymasis ir struktūra

6

Fiziologinis medicinos pagrindas

4

MD-Ph.D paciento priežiūra.

1

Mokslinių tyrimų rašymas

2

Tyrimai

30

Baigiamojo darbo tyrimai (tik MS studentams)

10

Disertacijos tyrimai (tik doktorantams)

15

* Būtina

IPM mokymo programa skirta lankstumui atskiriems studentams. Studijų programą, pritaikytą studento mokslinių tyrimų tikslams, parengs studento patarėjas, dirbantis su programos direktoriumi. Įtraukti studentai taip pat gali įgyti magistrantūros kursus, kuriuos siūlo Kent State University, Akrono universitetas, Klivlendo valstijos universitetas ir Youngstown State University.

Dvigubi studentai

Jei jie yra geros būklės, dvejopo laipsnio studentai gali perkelti semestro kreditų valandas iš jų baigto MD arba Pharm.D. studijų programą. Toks semestro kreditų valandų perkėlimas bus patvirtintas Magistrantūros koledžo dekanas, studento prašymu priimant į MD-Ph.D. arba Pharm.D.-Ph.D. studijų programa.

Dvigubo laipsnio studentams taip pat reikės įveikti savo absolventus ir profesinius komponentus specialiai sukurtų klinikinių įgūdžių kursų, kuriuos siūlo jų profesinė kolegija (Medicinos kolegija arba Farmacijos kolegija). Vienas iš tokių kursų pavyzdžių yra „Medicininės kolegijos“ kursas „Pacientų priežiūra MD-Ph.D.“.

Kontaktai

Kelly Shrock

330.325.6784 | kshrock@neomed.edu

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies »

Paskutinį kartą atnaujinta May 5, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date