Integruota neuromokslo MScR

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tyrimo profilis

Mokslinių tyrimų magistrantūros studijos integruotos neurologijos srityje yra vienerių metų dieninių tyrimų programa, apimanti visus šiuolaikinės neurologijos lygius, todėl ji yra ideali programa pasiruošti doktorantūros studijoms.

Mes įtraukiame molekulinius, ląstelinius, sisteminius, regeneracinius, pažintinius, klinikinius ir skaičiavimo neurologus. Mes taip pat leidžiame jums pasirinkti savo specialybę nuo pat pradžių, kad galėtumėte formuoti savo mokymąsi apie savo interesus ir karjeros tikslus.

Programos struktūra

Jūs pradedate nuo dėstomo komponento per pirmąsias 12 savaičių ir lankote temines savaites, kurios vyksta lygiagrečiai su pasirenkamaisiais kursais.

Pasirenkamieji kursai vykdomi per pirmąsias 12 savaičių per dvi dienas per savaitę. Tai suteiks jums gilesnį supratimą apie konkrečios interesų srities koncepcijas ir metodiką.

Savo tyrimams galite pasirinkti galimus projektus arba susisiekti su pagrindiniais tyrėjais iš daugiau nei 120 grupių Edinburgo Neurologijos bendruomenėje, kad sukurtumėte savo projektą, kuris gali būti nuo psichologijos iki nanomokslo.

Galite nuspręsti atlikti du projektus iš eilės, kad gautumėte gerą tyrimų sričių apžvalgą, arba atlikti ilgesnį projektą, kad gautumėte išsamesnę laboratorinę patirtį vienoje srityje.

Užbaigtų projektų pavyzdžiai:

 • „Axon“ pradinis segmento plastiškumas „Fragile X“ sindromo (Peter Kind) pelės modelyje
 • Kognityvinės ir motorinės neurodegeneracinių ligų funkcijos (Thomas Bak)
 • Amiloido-beta ir tau sąveika sukeliant pažintinį nuosmukį naujame Alzheimerio ligos modelyje (Tara Spiers-Jones)
 • Pirminių blakstienų vaidmuo vystant kamienines ląsteles smegenų žievės vystymosi metu (Thomas Theil)

1 metai

Privalomi kursai

Jūs turite lankyti šiuos kursus

 • Neuromoksliniai tyrimai absolventų neuromokslininkams NEME11040 10 kreditų
 • Neuromokslo apžvalga NEBM11011 10 kreditų
 • Veiksmingi pristatymai LISC11051 0 kreditų
 • Mokslinio darbo rašymas LISC11053 0 kreditų
 • Projekto planavimas ir mokslinių tyrimų etika LISC11052 0 kreditų
 • Pateikiami neuromokslų tyrimų duomenys NEBM11005 20 kreditų
 • Tyrimo pasiūlymas (neuromokslas) NEBM11007 20 kreditų
 • Tyrimų mokymas (neuromokslas) NEBM11016 20 kreditų
 • Magistro disertacija (neuromokslas) turi būti išlaikyta 50% ir paimta per 5 bloką (2 semas ) ir ne tik NEBM11002, 80 kreditų

Modulio parinktys

Pasirinkite tiksliai 20 kreditų iš šių kursų

Pasirenkamasis kursas bus vykdomas atsižvelgiant į studentų skaičių. Nors bus stengiamasi studentus skirti pasirinktiems pasirenkamiesiems kursams, kai paklausa yra didelė, mes to negalime garantuoti. Studentai turėtų patikrinti išsamią informaciją apie kursų tvarkaraštį ir vietą, nes kursai dėstomi daugelyje vietų visame Universitete.

Pasirinkti kursai turi būti vedami per 1 semestrą

 • Neuroninės grandinės NEBM11012 20 kreditų
 • Neurodegeneracija ir regeneracija NEBM11013 20 kreditų
 • Neurodegeneraciniai sutrikimai NEBM11014 20 kreditų
 • Plėtros neurobiologija NEBM11015 20 kreditų
 • CMVM mokslinis akademinis rašymas TPGR11004 0 kreditų

Karjeros galimybės

Ši programa skirta padėti jums atlikti savo mokslinių tyrimų karjerą. Daugiau nei 90% studentų, studijuojančių integruotos neurologijos moksliniuose tyrimuose, turi teigiamas kitas paskirties vietas, įskaitant doktorantūros, mokslinių tyrimų ar klinikinės karjeros kelius.

Patekimo reikalavimai

Anglijos mokslų (įskaitant neurologiją) arba medicinos, stomatologijos ar veterinarijos mokslų diplomas 2: 1 arba tarptautinis lygiavertis.

Anglų kalbos reikalavimai

Turite įrodyti tokio lygio anglų kalbos kompetenciją, kuri įgalins sėkmę jūsų studijose, nepriklausomai nuo jūsų tautybės ar gyvenamosios šalies.

Mes priimame šias nurodytų klasių anglų kalbos kvalifikacijas:

 • IELTS Academic: iš viso 6,5 (mažiausiai 6,0 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (mažiausiai 20 kiekviename modulyje)
 • PTE Academic: iš viso 61 (mažiausiai 56 kiekviename iš „Komunikacinių įgūdžių“ skyrių; „Įgalinančių įgūdžių“ skyriai nelaikomi)
 • CAE ir CPE: iš viso 176 (mažiausiai 169 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE II su visais keturiais komponentais

Jūsų anglų kalbos kvalifikacija turi būti ne senesnė kaip trejų su puse metų nuo programos, į kurią kreipiatės, pradžios datos, nebent naudojate IELTS, TOEFL, PTE Academic ar Trinity ISE, tokiu atveju ji turi būti ne daugiau kaip dvejų metų.

Laipsniai, dėstomi ir vertinami anglų kalba

Mes taip pat priimame bakalauro ar magistro laipsnį, kuris buvo dėstomas ir vertinamas anglų kalba, daugumoje anglakalbių šalių, kaip apibrėžta JK vizų ir imigracijos:

Mes taip pat priimame laipsnį, kuris buvo dėstomas ir vertinamas anglų kalba iš universiteto, į patvirtintų universitetų, esančių ne angliškai kalbančiose šalyse, sąrašą.

Jei nesate daugumos angliškai kalbančių šalių pilietis, studijų programos pradžioje jūsų laipsnis turi būti ne vyresnis kaip treji su puse metų.

Akademinės technologijos patvirtinimo schema

Jei esate ne ES, EEE ar Šveicarijos pilietis, norint studijuoti šią programą jums gali prireikti Akademinių technologijų patvirtinimo schemos patvirtinimo pažymėjimo.

Mokesčiai ir išlaidos

Mokestis už mokslą: širdies ir kraujagyslių biologija (magistrantūra pagal mokslinius tyrimus)

Akademinė sesija Pradžia / ES Užjūrio / tarptautinis Internetinis nuotolinis mokymas Papildomos programos išlaidos
2019/0 8 300 svarų sterlingų 26 600 svarų sterlingų 3000 svarų sterlingų

Metinis mokestis už mokslą

Studentai, dirbantys ne visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną, turintys daugiau nei vienerių metų studijų programą, turėtų žinoti, kad kasmetiniai studijų mokesčiai gali būti peržiūrimi ir paprastai padidinami maždaug 5% per metus. Į šį metinį padidinimą reikėtų atsižvelgti, kai kreipiatės dėl programos.

Stipendijos ir finansavimas

JK vyriausybės antrosios pakopos kreditai

Jei gyvenate JK, galbūt galėsite kreiptis dėl paskolos magistrantui iš vienos JK vyriausybės. Jums tinkamos finansinės paramos rūšis ir dydis priklausys nuo jūsų programos, studijų trukmės ir rezidentūros statuso. (Programos, studijuojamos pertraukomis ne visą darbo dieną, nėra tinkamos.)

Kaip taikyti

Su paraiška turite pateikti dvi nuorodas.

Užpildydami internetinę paraiškos formą neprivalote užpildyti tyrimo pasiūlymo. Programos pradžioje pasirinksite savo pirmąjį tyrimų projektą. (Nepaisykite visų automatiškai sugeneruotų el. Laiškų, kuriuose prašoma šios informacijos iš jūsų paraiškos teikimo proceso metu.)

Jūs būsite oficialiai apklausti (asmeniškai, per vaizdo konferenciją ar „Skype“).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau