Integruota klinikinė medicina

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinis universitetas sveikatos mokslų

Per ikiklinikinių Medicina programos studentams įsitraukti į IKM kaip jų klinikinio mokslo, kuris naudojamas kaip pasirengimas jų klinikinių apsisukimų pradžioje.

Labai svarbu, už medicinos studentų "sėkmės medicininė komisija egzaminų bei veiklos visoje jų klinikinių clerkships, už medicinos studentams mokytis, kaip bendrauti su pacientų ir specialistų, ir palaipsniui išsiaiškinti atitinkamus istorijas, įsipareigoja atitinkamus egzaminus ir atlikti procedūras pagal vadovavimas medicinos personalo.

TCM programos tikslas yra supažindinti studentus su atitinkamų klinikinių žinių ir fizinės ekspertizės įgūdžių, reikalingų veiksmingai pereiti prie klinikinių sėjomainą. Mes taip pat tikimės, studentams įgyti kompetencijų, supratimą ir intuityvusis apie klinikinę procese, todėl jie gali efektyviau įsitraukti į klinikinę praktiką medicinos per savo klinikinių clerkships.

IUHS mano išsamus integruotas požiūris į mokymąsi yra efektyviausias būdas užtikrinti studentai bus ne tik suprasti sąvokas, bet taip pat turi galimybę šias žinias paversti klinikinėje aplinkoje. Tai pasiekiama per Derinio iš: Dabar platinamas paskaitos (Integruota su mūsų ikiklinikinių bloko mokymo programos), klinikinis modeliavimas - spektaklį pagal mokymosi veikla ir komandos kompetencijos ir tiesiogiai prižiūrint veikla su mūsų bendradarbis klinikinės fakulteto realiu klinikinės paciento susiduria Studentai išmoks:

 • įtraukti visus paciento susidurti aspektus nuo pradinio interviu fizinės egzaminą, užsakymo bandymų, darbo diagnozę ir gydymą
 • tinkamai valdyti paciento klinikinio ir ligoninėje
 • vertiname svarbų vaidmenį medikų komanda atlieka teikiant optimalų priežiūros
 • susipažinti su sudėtinga ir prasmingai integruoti visus medicinos disciplinų ir gyvybiškai svarbų gydytojo į orchestrating šį procesą klinikinės teatre.

Virtualus pacientas modeliavimas

Universitetas naudoja DxR gydytojas, žiniatinklio pacientas modeliavimo programinę įrangą mokymo, mokymosi ir vertinimo pagrindinius klinikinius mąstymo įgūdžius.

Studentai ginčijo su klinikinis atvejis problemų gausos visoje ikiklinikinių laikotarpį, naudojant mūsų DxR sąsaja. Studentai privalo dirbti per kiekvieną klinikinio atvejo sistemingai, kuri suteikia jiems įžvalgos ir aiškiai ir glaustai suprasti kiekvienos procedūros.

Bendradarbis Klinikinė fakultetas

Nuo pirmos iki klinikinio blokas, studentai bendradarbiauja su IUHS asocijuotų Klinikinė fakultetas / Mentoriai. Šie fakulteto nariai yra praktikuojančių gydytojų geros būklės su savo jurisdikcijos medicinos institucijų, kurie bus užduodamas mokiniams prasmingai IUHS mokymo programas ir veiklą visoje mokinių ikiklinikinį išsilavinimą. Šis "hands-on" nurodymas suteikia studentams su klinikiniais patirtimi, skirtų integruoti fundamentines žinias ir plėtoti klinikinius įgūdžius, būtinus interviu, įvertinti pacientų ir galiausiai padaryti klinikinius sprendimus. Kai studentai yra klinikinių sėjomainą ir rezidentūros, klinikinių sprendimų priėmimo supratimas ir įgūdžių integracija bus labai svarbus šiuolaikinis studentas atlikti gerai.

Studentai praleidžia apie 30% jų ikiklinikinių laikotarpiu užsiima "hands-on" prasmingą programą.

Kiekvienas bendradarbis Klinikinė fakultetas narys nėra skirtas būti turinio ekspertas kiekvieną temą. Pagal nustatytą mokymo programą, jis ar ji bus parodyti ir pamokyti studentą atitinkamais klinikiniais ir fizinę apžiūrą įgūdžių, susijusių su kiekviena ikiklinikinį blokas. Tai fakultetas bus motyvuoti ir vadovauti studentams aptarti ir ištirti medicinos praktiką ir iššūkis jiems savo studijas integruoti su pacientų priežiūra.

Asocijuoti Klinikiniai fakulteto nariai (taip pat žinomas kaip mentorių) tikimasi, kad:

 • reguliariai susitikti su studentais ir dalyvauti juos atliekant klinikinius patirtimi proporcingas su TCM programos turinio ir studentų dabartinio Bendrosios studijų.
 • veikti kaip katalizatorius skatinti studentą ištirti esamas medicinines problemas ir dirbti per problemas, kurios gali atsirasti klinikinėje aplinkoje.
 • aptarti ir ištirti klausimus su studentais, pareikšti savo klinikinę patirtį priekį paaiškinti svarbiausių fundamentaliųjų mokslų ir klinikinių klausimų svarbą. Be to, jie sustiprins pagrindines sąvokas ir principus, pristatė per atvejų tyrimus, taip pat bet kokius kitus klausimus, kurie kyla diskusijų.
 • padėti įgyti papildomą klinikinę ekspoziciją, kur įmanoma, suderinti su problemomis buvo tiriamas studentas.
 • suteikti galimybių išsiveržti pacientų istorijas, rašyti įsakymus ir visiškos fizinės egzaminus pacientams, kai tinkama.
 • suteikia papildomos informacijos, komentarų ir įėjimus, susijusią su mokinių poreikius.
 • padėti bandymų šių įgūdžių, kai būtina.
Tarptautinis universitetas sveikatos mokslų
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

IUHS uses a innovative, low cost solution to transform the learning experience and underlying economics of medical education, with the goal of addressing the global shortage, inequitable distribution, ... Skaityti daugiau

IUHS uses a innovative, low cost solution to transform the learning experience and underlying economics of medical education, with the goal of addressing the global shortage, inequitable distribution, and demographic representation of healthcare professionals, especially in primary care. Skaityti mažiau