Imunologijos daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijų programoje tiriami imuninio atsako mechanizmai ląstelių ir molekuliniu lygiu, esant normalioms ir patologinėms sąlygoms.

Studijų programa vykdoma bendradarbiaujant su Čekijos mokslų akademijos Molekulinės genetikos institutu ir Mikrobiologijos institutu.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Įėjimų egzaminai vyksta interviu apie doktorantūros temą. Baigiamajame darbe parodyta pareiškėjo techninių įgūdžių doktorantūros studijų programai ir gebėjimas dirbti su specializuota užsienio literatūra. Projektą vertina ekspertų komitetas.


Priėmimo sąlygos

Priėmimą į doktorantūrą sąlygoja sėkmingas magistrantūros studijų programos baigimas.

Patvirtinimo metodas:


Rekomenduojama literatūra, imties klausimai

Skaitymus rekomenduoja atskiros potencialios prižiūrėtojos ir jie yra pagrįsti potencialių disertacijų profesiniais klausimais ir pasirinkta disciplina. Visų pirma, monografijos ir gerbiami IF žurnalai. Siūlomą literatūrą ir išteklius galima peržiūrėti konkrečių priežiūros institucijų profiliuose.


Karjeros perspektyva

Imunologija yra mokslo sritis, susijusi su imuninės sistemos tyrimu ir imuninę reakciją reguliuojančiais mechanizmais. Baigęs daktaro laipsnį baigęs absolventas imunologijos programa įgijo didelių teorinių ir praktinių žinių imunologijos ir ląstelių bei molekulinės biologijos srityse. Jų mokymas apima tarpdisciplininį švietimą nuo biologijos iki biochemijos ir kliniškai svarbių imuninės sistemos ligų problemas. Absolventai sugeba savarankiškai atlikti mokslinius tyrimus ir įvaldę įvairius metodus geno ekspresijos, proteomikos, audinių kultūros ir mėginių bei biologinių medžiagų analizės srityse. Jie lengvai randa pozicijas akademinėse ir verslo laboratorijose, atliekančiose pagrindinius ir taikomuosius tyrimus, taip pat klinikinėse įstaigose.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2019

Apie mokyklą

The Vinohrady health care campus started its development in the beginning of the 20th century, by then at the city periphery. In 1902, the Emperor Franz Joseph I inaugurated the Vinohrady Hospital as ... Skaityti daugiau

The Vinohrady health care campus started its development in the beginning of the 20th century, by then at the city periphery. In 1902, the Emperor Franz Joseph I inaugurated the Vinohrady Hospital as the primary hospital for citizens of Královské Vinohrady and Žižkov districts. Skaityti mažiau