Ilgo ciklo studijos, kineziterapijos meistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantnjros magistrantnjros studijos, 5 metǐ Dieninių studijų programa su praktiniu mokymu kaip neatskiriama studijų dalis ir galimybė įsiregistruoti doktorantūroje.

Fizioterapija yra medicinos profesija, teikianti sveikatos priežiūros paslaugas, susijusias su tinkamo kūno funkcijų ir judumo atkūrimu ir palaikymu. Daugeliu atvejų fizinė terapija yra derinama su kitomis medicinos paslaugomis, kuriomis siekiama ligų profilaktikos ir gydymo.

Pagal naująjį fizioterapeuto profesijos aktą, 2016 m. Rugsėjo 26 d. Mokslo ir aukštojo mokslo ministro reglamento 17 straipsnio 1 dalis dėl studijų sąlygų, Fizioterapija Bus siūloma tik kaip ilgalaikio magistrantūros studijas tarp kitų programų, tokių kaip: Medicina, medicina ir odontologija, laboratorinė medicina, farmacija, veterinarija, teisė ir kanonų teisė.

Studentai, norintys dirbti fizioterapeutai Lenkijoje ir pradėti savo 5 metų trukmės magistrantūros studijų programą fizioterapijoje po 2017 m. Spalio 1 d, Privalo baigti praktinį 6 mėnesių praktinį mokymą, baigti nacionalinį specializacijos egzaminą fizioterapeutams ir užsiregistruoti Nacionaliniame fizioterapijos registre.

Mūsų 5 metų trukmės dieninių magistrantūros studijų programa Buvo sukurta visiškai nuoroda į naujausius sveikatos priežiūros paslaugų nuostatų pakeitimus ES ir švietimo standartus bei direktyvas Pasaulio konfederacija Kineziterapijos (WCPT). Programa apima klases ir paskaitas, kurias moko patyrę ir aukštos kvalifikacijos dėstytojai, tarp jų vyresnieji fizioterapeutai ir kiti sveikatos priežiūros specialistai. Mokiniai dalyvauja tiek teoriniame mokyme, kur mokosi klasėje, tiek praktiniai klinikiniai mokymai. Jie įgyja žinių apie naujausias rankos terapijos formas (pvz., Kinesiotapavimą) ir jaunimo bei sveikatingumo terapiją (pvz., Sportinį masažą, sporto mitybą, relaksacijos techniką).

Magistratūra fizioterapijoje Rengia studentus savarankiškam darbui su ligoniais ir neįgaliaisiais, taikydamas fizinius metodus, skirtus profilaktikai ir gydymui. Studentai įgyja planavimo gebėjimus ir apie medicinos reabilitacijos proceso veiksmingumą kontroliuojant. Šių sugebėjimų įgijimas yra įmanomas dėl didelių teorinių ir praktinių užsiėmimų grafiko pagal specialius kineziterapijos metodus, neurodevelopmental metodus (PNF, neuromobilizaciją), fizinę mediciną ir funkcinę diagnostiką bei reabilitacijos programavimą. Absolventai yra pasirengę dirbti mokslinių tyrimų įstaigų, valstybės valdymo ir savivaldybių centruose ir įgyti teisę kreiptis dėl fizioterapeuto ir doktorantūros studijų specialybę.

Be privalomos studijų programos, studentai turi galimybę lankyti savanoriškus papildomus pažymėjimus.

VIETA

Programa apima klinikines praktikas, integruotas visą kursą. Yra galimybė atlikti praktinį mokymą aukštos kvalifikacijos kineziterapeutų priežiūroje įvairiuose klinikinėse įstaigose, esančiose vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

2010 m. VPU įkūrė Akademinį fizioterapijos centrą, modernią kliniką, kurioje garsėja neįkainojama patirtis, kurią gali naudoti ne tik mūsų kineziterapijos studentai, bet ir Liublino piliečiai. Centre yra naujausia visapusiškos diagnostikos ir reabilitacijos įranga, pasirašyta sutartis su Lenkijos nacionaline sveikatos apsaugos sistema. Dėl neįkainojamos patirties, įgytos praktiškai dalyvaujant būsimiems fizioterapeutams, taip pat yra vieta, kurioje studentai atlieka savo klinikinę praktiką ir atlieka mokslinius tyrimus.

KARJERA

Fizioterapeutai gydo vis įvairesnį pacientų skaičių. Ligoninėse jie gali dalyvauti pagyvenusių žmonių sveikatos priežiūros, psichinės sveikatos, neurologijos, ortopedijos, pediatrijos, paliatyviosios, pirminės ir kvėpavimo priežiūros srityse. Kai kurie kineziterapeutai pasirenka dirbti privačiame sektoriuje arba alternatyviose situacijose, pavyzdžiui, reabilitacijos centruose, slaugos namuose, fiziškai neįgalių vaikų mokyklose, švietimo centruose, SPA ir sveikatingumo centruose, fitneso klubuose, sveikatos ir grožio klinikose.

Atkreipkite dėmesį,

2017 m. Spalio mėn. PHYSIOTHERAPY programos laipsnio programa leidžia įgyti magistro laipsnį 5 metų trukmės ciklo studijose, o bakalauro laipsnį absolventams fizioterapijoje VPU siūlo paskutinę galimybę įgyti magistro laipsnį - 2- Metų išsilavinimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Vincent Pol University (VPU) is located in Lublin in eastern Poland, 170km south of Warsaw. Lublin is an historic city set on the banks of the River Bystrzyca. It is popular with tourists and students ... Skaityti daugiau

Vincent Pol University (VPU) is located in Lublin in eastern Poland, 170km south of Warsaw. Lublin is an historic city set on the banks of the River Bystrzyca. It is popular with tourists and students alike, and is a great place to study. Skaityti mažiau