Ikismedicinos ir priešfarmacijos mokslų docentas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

124085_Pre-Medicine.jpg

Mokslo studijų programos „Vaistai prieš vaistinę ir vaistinę“ programa yra skirta studentams, norintiems stoti į medicinos, stomatologijos, veterinarijos ar farmacijos sritis. Pasirengimas medicinos, stomatologijos, veterinarijos ir farmacijos studijoms reikalauja gero bendrojo ugdymo fondo, kuriame būtų kuo daugiau biologijos, chemijos ir fizikos kursų.

Šis dvejų metų laipsnis atitinka mokslų bakalauro laipsnio, skirto paruošti studentus stojimui į medicinos, stomatologijos, veterinarijos ar farmacijos mokyklą, prielaidas. Studentai, baigę programą, gali perkelti kaip jaunesnieji į įstaigas, kurios siūlo ketverių metų laipsnį šiose programose. Absolventai perėjo į tokias prestižines mokyklas kaip Bostono universitetas, Rutgerso universitetas, Rutgerso universiteto farmacijos mokykla ir Keano universitetas.

Medicinos, odontologijos, veterinarijos ir farmacijos specialistų karjeros prognozės ir toliau yra geresnės nei vidutiniškai. Išsilavinimo reikalavimai, ypač mokslų srityje, yra griežti ir tikslūs, o priėmimas į bakalaureato ikimokyklinio, prieš odontologinio ir prieš veterinarijos programas, taip pat į medicinos, odontologijos ir veterinarijos mokyklas yra labai konkurencingas. Todėl studentai raginami kreiptis pagalbos į Kolegijos konsultavimo ir konsultavimo tarnybas, kad nustatytų perkėlimo institucijas, siūlančias atitinkamas mokslo bakalauro programas.

Absolventai gali:

  • parodyti mokslinių metodų supratimą.
  • naudoti šiuolaikinės chemijos, biologijos ir fizikos teorijas ir koncepcijas analizuoti ir spręsti mokslo problemas.
  • atlikti laboratorinius eksperimentus, naudojant modernią įrangą ir metodus.
  • pranešti apie jų analizės, laboratorinių tyrimų ir literatūros paieškų rezultatus tinkamu profesionaliu rašymo stiliumi.
  • suprasti cheminių ir biologinių mokslų istorinę perspektyvą ir jų santykį su šiuolaikiniu pasauliu.

Trukmė ir kaina

Pradžios data: pavasario laikotarpis: sausis, rudens laikotarpis rugpjūčio pabaigoje / rugsėjo pradžioje
Trukmė: 2-3 metai, visą darbo dieną
Kaina: Prašyti informacijos
Galutinis terminas: pavasaris yra lapkričio 15 d., O ruduo - birželio 1 d

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Raritan Community College is located in the suburban community of Branchburg, New Jersey, an hour’s drive from New York City. RVCC has been ranked as the best community college in New Jersey by BestC ... Skaityti daugiau

Raritan Community College is located in the suburban community of Branchburg, New Jersey, an hour’s drive from New York City. RVCC has been ranked as the best community college in New Jersey by BestColleges.com, WalletHub.com, Schools.com, and Niche.com. Students from more than 30 different countries are enrolled at RVCC on F1 visas. Skaityti mažiau