Išplėstinės Katalizės ir Molekulinio Modeliavimo Meistras (MACMoM)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

IQCC siūlo Pažangiosios katalizės ir molekulinio modeliavimo magistrą (MACMoM) su įsipareigojimu perduoti naujausius skaičiavimo chemijos ir katalizės tyrimus būsimiems profesionalams.

Būsimieji studentai daugiausia yra chemijos absolventai, tačiau magistras taip pat yra atviras biotechnologijų, chemijos inžinerijos ir medžiagų mokslo absolventams, norintiems siekti mokslinių tyrimų, inovacijų ir plėtros karjeros tiek pramonėje, tiek universitete, suteikiant galimybę naudotis doktorantūros studijos.

Kursas suteikia studentams įgūdžių, reikalingų kuriant naują produktų sintezę, pagrįstą procesais, kuriuos katalizuoja pereinamieji metalai, integruodami novatoriškiausius sintezės būdus ir nukreipdami studentus į tvaresnes, efektyvesnes ir ekonomiškesnes katalizės metodikas. Šis magistras taip pat suteikia studentams galimybę labiau teorinį ar skaičiavimo požiūrį į dalyką.

laboratory, analysis, chemistryjarmoluk / Pixabay

Kurso struktūra

MACMoM susideda iš mokymo programos dvejopai: katalizės taikymas, siekiant plėtoti naujus tvarius cheminės sintezės procesus, o skaičiavimo chemija ypač taikoma šių procesų supratimui ir tobulinimui.

Tai yra tarptautiniu mastu kursas, apimantis 60 ETCS kreditų (visus mokslo metus nuo spalio iki birželio), kuris dėstomas tik anglų kalba. Kursas yra sukurtas atsižvelgiant į modulinę mokymo ir vertinimo sistemą, moduliai aprėpia tiek teorijos, tiek katalizės taikymo sritis. Kursas yra padalintas į tris laikotarpius, kurių kiekvienas apytiksliai apima kvadrimetrą.

Pirmasis laikotarpis (spalio - gruodžio mėn.) Skirtas daugumai pagrindinių kursų modulių. Antrąjį periodą (nuo sausio iki vasario) sudaro vienas branduolys ir pasirenkami moduliai (iki 12 ECTS). Tada paskutinis laikotarpis (kovas – birželis) išleidžiamas magistro tyrimų projektui. Pastarąjį galima atlikti a) IQCC laboratorijose Žironos universiteto mokslo ir technologijų parke, b) bendradarbiaujant su chemijos ar farmacijos pramone, daugiausia Gironos / Barselonos regione, arba c) kitoje Europos universitetas / tyrimų centras.

Specialusis mokslinės komunikacijos ir technologijų perdavimo modulis apima didžiąją mokslo metų dalį.

Modulio vertinimas ir kvalifikacija kiekvienais mokslo metais gali šiek tiek pasikeisti. Konkreti informacija apie kiekvienus mokslo metus ir medžiaga pateikiama per UdG intranete (tik studentams).

Pirmasis keturmetis

 • Katalizės pagrindai (6 ECTS)
 • Skaičiavimo chemijos pagrindai (6 ECTS)
 • Integruotos teorinės-eksperimentinės laboratorijos: struktūrinis ir spektroskopinis apibūdinimas (6 ECTS)
 • Šiuolaikinės organinės sintezės iššūkiai (6 ECTS)

Antrasis ketvirtadienis

 • Integruotos teorinės-eksperimentinės laboratorijos: reakcijos mechanizmai (6 ECTS)
 • Mokslinė komunikacija ir technologijų perdavimas (6 ECTS)

Plius 12 ECTS, iš kurių galima rinktis:

 • Tvari katalizė (4 ECTS)
 • Katalizė energijos gamybai (4 ECTS)
 • Bioaktyvių molekulių projektavimas ir modeliavimas (4 ECTS)
 • Nauji cheminio klijavimo analizės įrankiai (4 ECTS)
 • Išorinė praktika pramonėje (12 ECTS)

Trečiasis ketvirtadienis

 • Magistro darbas (12 ECTS)

Magistro mokslinių tyrimų projektas bus pasirinktas iš Skaičiavimo chemijos ir katalizės instituto mokslo darbuotojų pasiūlyto pasirinkimo galimybių sąrašo, paprastai atsižvelgiant į dabartinius mokslo interesus. Arba mokslinių tyrimų projektas gali būti atliekamas vienos iš mūsų partnerių kompanijos ar Europos universitetų MTTP laboratorijose.

Internetinę kursų medžiagą galima rasti naudojantis universiteto intraneto „Moodle“ sistema (tik UdG vartotojams).

Magistro darbas - akademinis

Studentai gali atlikti savo magistro darbą, prižiūrimi mūsų akademinio personalo ar kitų Skaičiavimo chemijos ir katalizės instituto ir (arba) Universitat de Girona chemijos departamento tyrėjų. Magistro darbų projektai gali būti vykdomi ir kituose mokslinių tyrimų centrų universitetuose pagal atitinkamą susitarimą. ES tokia galimybė gali būti iš dalies finansuojama iš stažuotės programos „Erasmus +“.

Priimti studentai yra skatinami tiesiogiai susisiekti su tyrimų grupėmis, kad būtų sukurtas jo / jos magistro baigiamųjų darbų vadovas ir projektas. Oficialus projektų priskyrimas studentams bus vykdomas viduje, naudojant tinkamo laikotarpio BSc / MSc baigiamųjų darbų platformą ir UdG stažuotes „Facultat de Ciencies“.

Tikimasi, kad studentai visą darbo dieną skirs magistro darbui nuo kovo vidurio iki visuomenės gynimo vėliausiai liepos viduryje ar rugsėjo viduryje.

Stažuotė įmonėse

Stažuotė įmonėje yra pasirenkamas magistrantūros modulis (B7 modulis, 12 ECTS). Mokymas klasėje prasideda rugsėjo pabaigoje ir baigiasi kitų metų vasario mėn. Šiuo metu studentai gali atlikti nuolatinę stažuotę įmonėje iki 4-5 mėnesių ir iš viso 750h. Įprastos pajamos prasideda nuo 400 € / mėn.

Tokiu atveju magistro darbas bus susietas su įmonėje atliktu darbu. Jį bendrai prižiūrės atsakingas įmonės asmuo ir IQCC narys (todėl jis taip pat gali būti iš dalies vykdomas IQCC tyrimų laboratorijose).

Kai kurie mūsų partnerių stažuotių pasiūlymai bus paskelbti šioje svetainėje (taip pat sekite mus „Twitter“ ar „Facebook“, norėdami gauti atnaujinimus). Po registracijos ir pradėjus magistro kursus, oficialūs pasiūlymai bus paskelbti naudojantis vidine internetine sistema, kurią sukūrė „Facultat de Ciencies“ B Sc ir M Sc disertacijoms ir stažuotėms. Studentai, kuriuos domina, privalo

 1. Kreipkitės į pagrindinį koordinatorių. Pasiūlymų bus daugiau nei paskelbtų mūsų svetainėje.
 2. Tęskite registraciją pas meistrą, pasirenkamą modulį „Stažuotė įmonėje“

Įmonės atliks atranką tarp gautų paraiškų. Atrinkti kandidatai bus tinkamai informuojami, o po to jie turi susisiekti su pagrindiniu koordinatoriumi, kad patvirtintų, jog priima.

Paskutinis žingsnis - įforminti universiteto, Bendrovės ir studento bendradarbiavimo sutartį, kurioje nurodomos tokios stažuotės sąlygos, kaip pratęsimas, atlyginimas ir pan. Tai atliks tinkama „Facultat de Ciencies“ administracijos tarnyba.

Kaip taikyti

Prieiga ir priėmimas

Kandidatai privalo turėti nacionalinį diplomą, suteikiantį bakalauro laipsnį toje srityje, kuri yra suderinama su pasirinktu magistro laipsnio kursu, arba lygiavertį vardą.

Oficialus B.Sc. laipsnis, turintis tiesioginį priėjimą prie magistro yra chemija. Studentai, turintys susijusį B.Sc. Tokie laipsniai kaip farmacija, biochemija, biotechnologija, chemijos inžinerija ar medžiagų mokslas taip pat gali patekti į magistrą, jei jie turi patikrintų organinės chemijos, cheminės kinetikos ir termodinamikos žinių.

Reikia mokėti anglų kalbą, lygią Bendrosios Europos kalbų pagrindų programos B2 lygiui. Taip pat priimamas B2.1 lygis, pasiektas baigus B.Sc Katalonijos universitetuose.

Prireikus Priėmimo komisija gali organizuoti pokalbius su kandidatais, kurie neturi reikiamo pavadinimo, kad įvertintų, ar studentas galės sekti kurso turinį.

Paraiška apima kelis veiksmus.

Išankstinė registracija

Studentai, besidomintys registracija į šį magistrą, yra raginami pirmiausia susisiekti su pagrindiniu koordinatoriumi arba bet kuriuo koordinavimo grupės asmeniu, kad gautų naujausią informaciją.

Išankstinė registracija internetu turi būti baigta per Žironos universiteto svetainę. Išankstinė registracija paprastai vyksta nuo vasario mėn. Iki spalio mėn. Pradžios.

Studentai raginami kuo greičiau pradėti išankstinės registracijos procesą, dar prieš baigdami bakalauro laipsnį. Prašymo formą visada galima pasiekti ir atnaujinti reikiamus failus. Tačiau išankstinę registraciją priėmimo komitetas svarsto tik po to, kai įkeliami visi reikalingi dokumentai (taigi, baigus bakalauro laipsnį) ir sumokėjus maždaug 100 mln. Išleista 30 €.

Tarptautinės B. Sc. studentams, norint išankstinę registraciją į magistrantą, reikės pateikti šiuos dokumentus:

 • Pasas arba asmens tapatybės kortelė arba dokumentas.
 • Universiteto kvalifikacija - diplomas ar laipsnis - leidžianti patekti į magistrą.
 • Akademinis pažymėjimas, kuriame išvardijami baigti dalykai / moduliai, suteikiami pažymiai ir valandų / kreditų skaičius. Jame taip pat turėtų būti pateikiama informacija apie naudojamą klasifikavimo sistemą.
 • Oficialus jūsų B.Sc. vertimas įvertinkite Ispanijoje naudojamą 0-10 sistemą, naudodamiesi šia Ispanijos švietimo ministerijos internetine programa.
 • Dokumentas, patvirtinantis, kad jūsų laipsnis leidžia patekti į magistro laipsnį toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas. Net jei visais atvejais tai nėra absoliučiai būtina, siūlome įsigyti tokį dokumentą.
 • Gyvenimo aprašymas.
 • Trumpas motyvacinis laiškas.

Kai kuriais atvejais dokumentai turi būti išversti į anglų / ispanų / katalonų kalbas ir jie taip pat gali būti tinkamai legalizuoti.

Registracija

Užbaigus išankstinę registraciją, studentui bus pranešta el. Paštu su priimtu sprendimu.

Priimti studentai privalo registruotis iki registracijos termino pabaigos. Registracijos laikotarpiai yra skirtingi, paprastai tai būna nuo liepos vidurio iki rugpjūčio pabaigos. Rugsėjo antroje pusėje yra dar vienas registracijos laikotarpis, prieš pat paskaitų pradžią. Registracija gali būti atliekama internetu, tačiau studentai vieną kartą į Gironą turi atsinešti originalių dokumentų, kurių buvo prašoma išankstinės registracijos, originalą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

La Universidad de Girona es una institución pública que se integra en el sistema de universidades públicas catalanas, sobresale en la docencia y en la investigación y participa en el progreso y el des ... Skaityti daugiau

La Universidad de Girona es una institución pública que se integra en el sistema de universidades públicas catalanas, sobresale en la docencia y en la investigación y participa en el progreso y el desarrollo de la sociedad mediante la creación, transmisión, difusión y crítica de la ciencia, la técnica, las humanidades, las ciencias sociales y de la salud y las artes. Es motor económico y cultural de su entorno, y expresa la vocación de universalidad y de apertura a todas las tradiciones, avances y culturas del mundo. Skaityti mažiau