SCCC siūlo iš anksto profesionalių programų, įskaitant iš anksto odontologija, iš anksto inžinerijos, iš anksto med, iš anksto vaistinės, iš anksto kineziterapijos ir iš anksto veterinarijos variantų. Studentai gali rinktis tarp Koledžas ir perdavimo galimybes, sutelkiant dėmesį į plačią žinių bazę mokslai, matematika ir ryšių srityse. Griežtumo ir iššūkis anksto profesinės trasoje yra akivaizdi kursai, kursas apkrova, ir laiko valdymo įgūdžių, kurių reikalaujama iš studentų programoje. glaudžiai bendradarbiauti su fakulteto ir darbuotojai į matematikos, mokslo ir HPERD skyriaus, kartu su SCCC Transfer koordinatorius, absolventai SCCC anksto profesionalių programų yra pasirengę siekti galimybių siekti karjeros ir tęstinio mokymo įvairovė.

Pasirengimo inžinerija: Inžinieriai taikyti teorijas ir principus mokslo ir matematikos mokslinius tyrimus ir plėtoti ekonominius sprendimus techninių problemų. Tuo Seward County Community College studentai gali imtis pagrindines mokslo ir matematikos kursus, taip pat kitų bendrojo lavinimo reikalavimus prieš perkeliant į universitetą baigti inžinerijos laipsnį.

Parengiamieji medicinos kursai (Pre-med): Gydytojo yra kažkas, kas atrodo iš už gerovę ir žmonių sveikatą. Gydytojų gydyti ligonius ir sužeistuosius, taip pat konsultuoja pacientus apie sveikatos ir gerovės. Be to, dirbant ligoninėje, klinikoje ar privačios praktikos, gydytojų, taip pat gali dirbti universitetuose, mokslinių tyrimų laboratorijose, arba vyriausybė. Tuo Seward County Community College studentai gali imtis pagrindines mokslo ir matematikos kursus, taip pat kitų bendrojo lavinimo reikalavimus prieš perkeliant į universitetą baigti bakalauro laipsnį ir toliau į savo pasirinktą srityje medicinoje.

Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date