Apžvalga

Kamieninės ląstelės, ksenobiotikai ir molekulinė biologija šiandien yra viena iš labiausiai paplitusių mokslinių tyrimų sričių. Su Fanshawe's biotechnologijos bakalauro laipsnį turėsite aštuonis akademinių studijų semestrus ir ne mažiau kaip keturių mėnesių bendradarbiavimo patirtį, kad pasiruoštumėte darbui šiose įdomiose srityse.

Būdamas biotechnologijų studentas, jūs gebėsite eksperimentinio dizaino, statistinių duomenų analizės, bioinformatikos ir mikrobiologinių, augalų ir gyvūnų medžiagų genetinės analizės srityje. Visoje biotechnologijos studijų programoje bus daug dėmesio skiriama tam, kaip biotechnologija susijusi su reguliavimo reikalais, kokybės užtikrinimu, bioetika ir biologiniu pavojaus valdymu. Ištirsite:

 • Augalų ir gyvūnų audinių kultūra;
 • Taikomi biotechnologijos metodai;
 • Mikrobiologija;
 • Virologija;
 • DNR, RNR, baltymų ir lipidų gryninimas ir analizė;
 • Instrumentinė chemija;
 • Ekonominiai, etiniai ir aplinkosaugos klausimai.

Per keturių mėnesių biotechnologijos laipsnį, bendradarbiaujate, gausite savo mokslinių tyrimų įgūdžius ir vystysite tarpasmeninius ir bendravimo įgūdžius, reikalingus gyvenimui už Fanshawe. Kaip absolventas, jūsų karjeros galimybės bus daug ir įvairios. Jūs galite pasirinkti prisijungti prie šio sparčiai augančio sektoriaus, kuriame dirbate medicinos ar žemės ūkio tyrimų, farmacijos, bioremediacijos, fermentacijos pramonės ar biotechnologijų verslo galimybių kūrimo karjeroje.

Biotechnologijos laipsnio savybės ir privalumai

 • Su pagyrimu - Fanshawe biotechnologijos laipsnis yra apdovanotas diplomu. Tai reiškia, kad jūs baigiate ketverius metus ir baigiate studijas su tam tikra disciplina (mūsų atveju, biotechnologija). Tai lyginama su bendrais laipsniais, siūlomais per trejus metus, ir į jį įtrauktas labiau apibendrintas plačiai apibrėžtos srities tyrimas;
 • Uždirbkite, kol mokotės - keturių mėnesių mokama kooperatyvo vieta leidžia studentams susisiekti su darbdaviais, įgyti darbo patirties ir pritaikyti savo žinias realaus pasaulio biotechnologijų aplinkoje.
 • Už Fanshawe - biotechnologijų programos absolventai gali vykdyti magistrantūros pažymėjimus arba įvairias magistro studijų programas.

Priėmimo sąlygos

OSSD su universiteto (U) arba universiteto / kolegijos (M) srautais su:
- viena matematika:
- 12 laipsnio pažangios funkcijos (U)
- 12 laipsnio skaičiuoklė ir vektoriai (U)
- 12 laipsnio biologija (U)
- 12 klasė chemija (U)
- Plius trys papildomi 12 klasės universitetų (U) arba universiteto / kolegijos (M) kursai
- Galutinis minimalus 65,0% vidurkis, pagrįstas aukščiausiais šešių 12-ojo laipsnio universitetų (U) arba universiteto / kolegijos (M) kursais
ARBA
Brandus pareiškėjas, turintis aukščiau nurodytus kursus
ARBA
Post-Secondary Standing * (jei taikoma)

Anglų kalbos reikalavimai

Kandidatai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turės įrodyti anglų kalbos mokėjimą vienu iš šių būdų:

 • 12 laipsnio „College Stream“ arba „University Stream“ anglų kalbos kreditas iš Ontario vidurinės mokyklos arba lygiavertės, priklausomai nuo programos priėmimo sąlygų
 • Testas anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TOEFL) testas su ne mažesniu kaip 570 balų popieriaus testu (PBT), arba 88 - internetiniu testu (iBT), bandymo rezultatais per pastaruosius dvejus metus
 • Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema (IELTS) Akademinis testas, kurio bendras balas 7,0, o skaitymo ir klausymo rezultatas yra mažesnis nei 6,5, raštu ir kalbomis - 7,0 balo.
 • Kanados akademinės anglų kalbos (CAEL) testas, kurio bendras balas yra 70, su testų rezultatais per pastaruosius dvejus metus
 • „Pearson Test of English Academic“ („PTE“), turintis mažiausiai 65 balų, o per pastaruosius dvejus metus - testų rezultatai
 • Kembridžo anglų kalbos testas (FCE / CAE / CPE), kurio bendras įvertinimas Cambridge English skalėje yra 185, o skaitymo ir klausymo rezultatas yra mažesnis nei 176, o raštu ir kalbant - 185, o per pastaruosius dvejus metus bandymų rezultatai
 • Anglų kalbos vertinimas (ELE) Fanshawe College turintis ne mažiau kaip 75% visų testo skyrių, o per pastaruosius dvejus metus - bandymų rezultatai
 • Fanshawe College ESL4 / GAP5“ studentai: minimalus 80% lygis ESL4 / GAP5 9 lygmenyje arba 75% ESL4 / GAP5 10 lygmenyje

Rekomenduojamas akademinis pasirengimas

 • 12 laipsnio fizika (U)
 • 12 klasė anglų kalba (U)

Išplėstinis stovėjimas

 • Pareiškėjai, kurie kreipiasi dėl individualių kursų kreditų iš Kanados universitetų, turi pateikti išsamų teorijos ir laboratorinių pratybų turinį (jei reikia).
 • Tarptautiniai pareiškėjai gali kreiptis dėl kursų kreditų, įgytų vidurinėje mokykloje. Detalus teorijos ir laboratorinių pratimų turinys iš tarptautinės institucijos turi būti įtrauktas į užklausos dalį (oficialius dokumentus, pateiktus Teismo kancleriui, uždarame voke). Jei dokumentų vertimas į anglų kalbą yra būtinas, tai turi atlikti pripažinta tarnyba.
 • Remiantis „Postsecondary“ kokybės vertinimo komisijos „Garbės studijų programų“ gairėmis, kreditai už aukštąjį išsilavinimą negali viršyti 50% visos programos sumos.

Pareiškėjo atrankos kriterijaiJei reikalavimus atitinkančių pareiškėjų skaičius viršija turimas vietas programoje, pareiškėjo atrankos kriterijai bus:

 1. Pirmenybė nuolatiniams Ontarijo gyventojams
 2. Paraiškos gavimas iki vasario 1 d. (Po šios datos „ Fanshawe College kandidatus svarstys pagal „pirmas atėjai, pirmas gavęs“ principą, kol programa bus užpildyta.
 3. Priėmimo sąlygų pasiekimas
 4. Pasibaigus vidurinių studijų pasiekimui * (jei taikoma)Pastaba:
 • * Pareiškėjai, kurie šiuo metu įstojo į universitetą arba anksčiau lankėsi universitete ar kitose vidurinio ugdymo įstaigose ir kreipiasi dėl perkėlimo į Taikomosios technologijos - Biotechnologijų bakalauro studijų programą, yra svarstomi pagal jų antrinį išsilavinimą. Konkrečiai, pareiškėjai, kurie šiuo metu yra įstoję į universitetą arba kurie anksčiau lankėsi universitete, turi išlaikyti mažiausiai 65,0 proc. Paskutinių dešimties pilnų kreditų ar pilnų kreditų ekvivalentų kursų, kad galėtų būti priimami. Pareiškėjai, turintys mažesnį nei dešimties pilnų kreditų kursų kursą, turi išlaikyti minimalų vidutinį 65,0% kursą visuose kursuose, kad galėtų būti priimami. Pareiškėjai, kurie kreipiasi iš bendruomenės koledžo, turi sėkmingai baigti diplomo programą, kurios bendra programa sudaro 2,5 GPA. Be to, visi studentai, kurie kreipiasi į universitetą ar kolegiją, turi turėti būtinus matematikos, biologijos ir chemijos kursus, kaip nurodyta Priėmimo sąlygose.

Karjeros galimybės

Absolventai šį ketverių metų studijų programą turi galimybę tęsti magistrantūros pažymėjimus ir įvairias magistrantūros studijų programas.

Užimtumo galimybės egzistuoja daugelyje sričių, susijusių su biotechnologijų sektoriumi. Tai apima mokslinius tyrimus ir produktų kūrimą, laboratorijų valdymą, žemės ūkio, kokybės kontrolės, chemijos ir mikrobiologijos analizę maisto pramonėje, fermentacijos chemiją, aplinkos atkūrimą, alternatyvų energijos vystymą, farmacijos gamybą ir pardavimą, atliekų perdirbimą, projektų valdymą, teismo ekspertizę. rizikos vertinimas ir valdymas, intelektinės nuosavybės valdytojas ir techninis rašymas.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Fanshawe College »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
7,591 CAD
Kanados mokestis už mokslą: $ 3,121,06 Tarptautinis mokestis už mokslą: 7,591,00 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date