Globos lyderystės ir vadybos pameistrystė (standartinė)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Ši pameistrystė skirta padėti aukštesnio lygio darbuotojams, kad jie galėtų patenkinti paslaugų ir pristatymo poreikius ir vadovauti besikuriančiai darbo jėgai. Aukštesnieji mokiniai dirbs kaip personalo ir (arba) paslaugų, paprastai gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų, vadovai. Pameistrystės tikslas yra suteikti jums įgūdžių, kaip valdyti sudėtingus reikalavimus, susijusius su aukšto lygio sveikatos ir socialinės rūpybos nustatymu. Jūs lavinsite savo vadybos ir laiko valdymo įgūdžius, kad būtumėte efektyvus lyderis.

Šio kurso metu sudedamasis kompetencijos ir žinių diplomas. Kursų turinys pateikiamas kartu su kai kuriais mokomais grupiniais užsiėmimais, su internetiniu turiniu ir aukšto lygio palaikymu, kuris padės jums pasisekti.

Kursą sudaro privalomi ir neprivalomi dalykai. Pasirenkami vienetai bus konkrečiai susieti su jūsų priežiūros aplinka, kad maksimaliai padidintumėte savo mokymosi poveikį darbo vietoje.

Privalomoje vienetų grupėje aptariamos temos:

Profesinio tobulėjimo skatinimas

Lygybės, įvairovės ir įtraukties skatinimas

Pažeidžiamų suaugusiųjų apsauga ir apsauga

Įdarbinimas ir atranka

Vadovauti į asmenį orientuotai praktikai

Pasirenkamuose rinkiniuose yra daugybė dalykų:

Fizinių išteklių valdymas

Suprasti, kaip valdyti komandą

Buveinės paslaugų valdymas

Vadovavimas perėjimų valdymui

Paramos šeimai teikimo plėtra

Parama asmenims gyvenimo pabaigoje

Parama asmenims, turintiems daugybę sąlygų ir (arba) negalią

Pasirenkami vienetai kartu su šerdimi yra sukurti tam, kad galėtumėte pritaikyti šią aukšto lygio kvalifikaciją pagal savo nustatytus poreikius. Išugdysite perduodamus ir aktualius šiuolaikinės sveikatos ir socialinės priežiūros sektoriaus įgūdžius.

Kaip mokinys taip pat turėsite baigti matematiką ir anglų kalbą iki 4 ar 2 lygio iki programos pabaigos, jei to dar nepasiekėte. (Jei taip yra, turite sugebėti įrodyti visus ankstesnius pažymius). Matematika ir anglų kalba bus jūsų mokymosi programos dalis, jei reikia, internetinės pagalbos medžiagos ir klasių derinys.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2021

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Petroc College of Further & Higher Education is committed to driving forward educational success in further and higher education. We are extremely passionate about raising the aspirations, knowled ... Skaityti daugiau

Petroc College of Further & Higher Education is committed to driving forward educational success in further and higher education. We are extremely passionate about raising the aspirations, knowledge, and skills of individuals, communities, and businesses in Devon and beyond. Skaityti mažiau
Petrockstow , Petrockstow + 1 Daugiau Mažiau