Global Health, MS

Bendroji informacija

Programos aprašymas

apibūdinimas

Mokslo magistras "Global Health" yra 36 kreditų valandų studijų programa, skirta studentams suteikti pagrindinių žinių, mokslinių tyrimų ir praktikos įgūdžių, reikalingų įrodymais pagrįstos pasaulinės sveikatos gerinimui. Ši programa pabrėžia socialinių ir elgsenos veiksnių, integruojančių sveikatos aspektus, integravimą kartu su praktika ir įrodymais pagrįstomis strategijomis, kuriomis rengiamos, įgyvendinamos ir vertinamos programos ir politika pasaulinėje aplinkoje. Taikomoji kompetencija įgyjama atitinkamuose kursų darbuose, baigiant tarptautine praktine praktika.

Bakalauro laipsnis iš akredituotos kolegijos ar universiteto, kurio baigiantis GPA yra 3,2. Studentai, kurie dalyvaus plataus masto bakalauro studijų ir darbo patirties srityse, bus svarstomi priimant į darbą. GRE balai ir asmeninė informacija yra reikalaujama priėmimo. Norint įstoti į universitetą reikia minimalaus TOEFL balo - 100.

Priėmimas

Bakalauro laipsnis iš akredituotos kolegijos ar universiteto, kurio baigiantis GPA yra 3,2. Studentai, kurie dalyvaus plataus masto bakalauro studijų ir darbo patirties srityse, bus svarstomi priimant į darbą. GRE balai ir asmeninė informacija yra reikalaujama priėmimo. Norint įstoti į universitetą reikia minimalaus TOEFL balo - 100.

Neakivaizdinė studija

Neprivaloma studija yra priimtina; Tačiau laiko baigimo laipsnis priklauso nuo turimų kursų pasiūlymų ir kursų skaičiaus. Studijų baigimo terminas yra 7 metai.

Finansinė parama

Ribotos tarnybos finansinė parama teikiama kaip antrosios pakopos studijos ir stipendijų kreditai studentams, įstojusiems į magistro ir doktorantūros programas. Finansinė pagalba nustatoma remiantis nuopelnais.

Papildomą informaciją apie absolventų finansinę pagalbą galite rasti adresu https://graduateadmissions.syr.edu/funding/.

Pervesti kreditą

Visuomenės sveikatos programa priims ne daugiau kaip 9 kreditus perkeliant kursus, kuriuose (1) užduoties lygis yra bent B ir (2) kursas yra lygiavertis reikalaujamam programos kursui, kurį jis pakeis .

Laipsnis

MS, 36 kreditai

Studentų mokymosi rezultatai

Šio laipsnio mokymosi rezultatai sutelkia dėmesį į socialinių ir elgsenos veiksnių, integruojančių į sveikatą, integravimą, kartu su praktikomis ir įrodymais pagrįstomis strategijomis, kuriomis rengiamos, įgyvendinamos ir vertinamos programos ir politika pasaulinėje aplinkoje. Papildomi mokymosi rezultatai susitelkiami į mokslinius tyrimus ir statistinius gebėjimus.

Baigę programą, studentai galės:

1. Taikykite teorijas, sąvokas ir modelius iš socialinių ir elgesio disciplinų, nes jie susiję su pasaulio sveikata

2. Naudokite atitinkamus duomenis, informacijos šaltinius ir įrodymais pagrįstus metodus, kad galėtume informuoti apie praktiką pasaulio sveikatos srityje

3. Planuoti, įgyvendinti ir vertinti pasaulines sveikatos programas

4. Bendradarbiauti su bendruomenės nariais ir kitomis suinteresuotosiomis šalimis, siekiant skatinti pasaulinę sveikatą

5. Pademonstruokite kompetencijas ir įgūdžius, reikalingus moksliniams tyrimams pasaulio sveikatos srityje

6. Taikyti epidemiologijos metodus ir analitinius metodus

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Falk College brings together Syracuse University’s professional programs in Human Development and Family Science, Food Studies, Marriage & Family Therapy, Public Health, Nutrition Science & Di ... Skaityti daugiau

Falk College brings together Syracuse University’s professional programs in Human Development and Family Science, Food Studies, Marriage & Family Therapy, Public Health, Nutrition Science & Dietetics, Social Work, and Sport Management in an environment of cross-disciplinary teaching, research, practice, and service. Skaityti mažiau