Gerontologijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Gerontologija šiandien laikoma viena iš prioritetinių sričių, kuri kelia didesnį susidomėjimą įvairiomis disciplinomis. Štai kodėl platus ir specifinis mokymas, skirtas visiems tiems specialistams, kurie užsiima senėjimo problema, tapo svarbiu poreikiu. Ypač tada, kai gerontologija šiandien yra viena iš pagrindinių užimtumo vietų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Gerontologija yra senėjimo procesų ir asmenų, kurie pereina nuo vaikystės iki vėlesnių stadijų, tyrimas. Tai apima pagyvenusių žmonių fizinius, socialinius ir psichinius pokyčius ir visuomenės pokyčius, kuriuos lemia didėjantis visuomenės senėjimas.

Vyresni žmonės labai skiriasi vienas nuo kito. Senstant poreikiams, ištekliai ir galimybės skiriasi. Senėjimo sritis yra labai skirtinga ir suteikia daug galimybių įsidarbinti. Visuomenės senėjimo tendencija lemia specialistų, turinčių techninių žinių apie senėjimą, poreikį.

Pabaigai verta paminėti didelį gerontologijos mokymo poreikį ir toliau.

Šis magistro laipsnis leis ne tik specializuotis gerontologijoje, bet ir svarbiu būdu palengvinti gerontologijos atlikimą, leisdamas jo turiniui, metodinėms ir kompiuterinėms priemonėms mokyti profesionalus patenkinti didelę gerontologijos mokymo paklausą.


Trukmė, kredito struktūra ir laipsnis

Numatoma gerontologijos magistro studijų baigimo trukmė yra 24 mėnesiai.

Dėl laiko paskirstymo nustatyta, kad:

  • Kadangi programa yra nuotolinė programa ir nėra mokoma tiesioginių užsiėmimų, konkreti pradžios data nėra nustatyta, todėl studentas gali bet kada įforminti registraciją, jei yra laisvų vietų.
  • Dėl akademinių ir mokymosi priežasčių minimali programos trukmė yra 6 mėnesiai.
  • Maksimalus programos baigimo laikas yra 24 mėnesiai. Šiuo laikotarpiu studentas turi būti pateikęs visus įvertinimus, atitinkančius programą.


Stipendijos

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) periodiškai skiria nepaprastą ekonominį punktą FUNIBER mokymo stipendijoms.

Norėdami kreiptis, turite tik pagrindiniame portalo puslapyje pateikti savo paraišką stipendijai gauti su reikiamais duomenimis, o Vertinimo komitetas ištirs jūsų paraiškos dėl finansinės paramos skyrimo tinkamumą stipendijų forma „ FUNIBER Training“ forma.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than ei ... Skaityti daugiau

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than eight years of experience of FUNIBER teaching graduate distance semi-attending and non attending virtual international projects of cooperation and formation with enterprise. This guarantees a model that supply effective results in relation to the teaching investment assumed versus the return in knowledge formation and personal and organizational learning. All of this because FUNIBER’s educative model guarantees a high quality global formation. Skaityti mažiau
Barselona , Jaén + 1 Daugiau Mažiau